Knights of Badassdom

Skupinka zapálených larpových (Live Action Role-Playing) hráčů prožívá fantasy světy především ve své mysli a na akcích, kde si s ostatními hrají na hrdiny. To se ale změní v okamžiku, kdy omylem vyvolají z podsvětí succubu. Následky, se kterými se budou muset vypořádat, jsou reálnější, než si kdy dokázali představit.
Komedie Joea Lynche je splněným snem geeků a larperů nejen díky své zápletce, ale i hereckému obsazení. Mezi protagonisty hlavních rolí totiž najdeme taková jména jako Ryan Kwanten (True blood), Summer Glau (Firefly) nebo Peter Dinklage (Hra o trůny). (Drirr)

xzajox

Dalsia nerdovina. Tentokrat so stipkou horroru a krvi. Ak si clovek odmysli, ze tieto LARPy su traposina, ak v tom skusite zit s nimi, je to celkom prijemne sledovanie. Niektore vtipy dokonca su aj vtipne. Potom sa to zacne krvaviet. Ak nerdov nemate radi, sranda tu zacina. Ak chcete kvalitny krvak, tak sranda konci. Efekty su celkom lacne. Na hercoch mi ale skoro nic nevadilo, Summer v kostyme bola celkom zaujimava. Dej nie je extra prekvapivy, nepochopil som ale doom metalu (kuzlo?) na konci. Najhorsi na filme je havny monster. Je riadne trapny. Napriek. vsetkemu tesne 4* - 62% ()

predator.1

Film je 100% nefalšovaná sračka, ale soundtrack je výborný " Your Heart Sucks My Soul a Joe’s Power Ballad .... " takže 1* Summer Glau je taky velice nesympatické stvoření. ()

Logarto odpad!

Amatérská ptákovina pro larpaře a béčkové sadomasochisty. Kvalita filmu odpovídá kvalitě závěrečné příšery. ()

MorraEddie

Opravdová jednohubka. Blbost ze které si za pár dní nevzpomenu ani na prd,ale pro tuto chvíli to svou úlohu splnilo a příjemně to pobavilo. Možná kdybych byl milovníkem LARP,nebo podobných píčovin,pak by mé hodnocení šlo ještě více nahoru,ale jelikož nejsem a půlku filmu jsem kýval hlavou nad tím,že ti lidi musí být pošahaní blázni,tak i proto zůstanu u slabšího průměru. Závěr filmu mi hodně připomněl Tenacious D a tím si u mě razantně šplhnul. ()

Epco

Film určený pre jednu, naozaj jedinú cielovú skupinu. Aj napriek snahe o presah film ostáva na úrovni domáceho videa z jedného víkendového LARP-u. Body hore za Summer a hlavne za Petra Dinklage, ktorý jediný spĺňa to čo sľubuje názov. ()

Mistr119

Jako pro absolutně šílené nadšence LARPu, případně i metalové fanoušky tento film musí být absolutním požitkem, protože se třeba některé postavy jmenujou jako kapely apod. Ale jinak celkem průměrná komedie, která (což ale oceňuji) v průběhu mění žánr na triller. 60%. ()

Pythonator

Nevyužitý potenciál. Z toho LARPU se dalo vytřískat daleko víc. Klidně bych snesl i dvouhodinový vypilovanější film, protože to téma prostě baví. Čtvrtá hvězdička pro dokonalou Summer Glau a ještě dokonalejšího Abominoga (i bez digitálních efektů to jde, pěkně postaru). ()

DonTettino

Ja musím hneď na začiatok povedať, že film sa mi páčil. Do polovice filmu som bol presvedčený, že budem hodnotiť 5 hviezdami. Hlavne preto, lebo tejto (na slovensku zatiaľ pomerne málo rozšírenej) zábavke sám viac-menej aktívne venujem a humor bol podľa mňa skvelý. Žiaľ len do polovice. Potom to už začalo byť veľmi nezaujímavé a "americké" Tak geniálny nápad... Odkedy som počul, že sa taký film chystá, tešil som sa naň viac ako na vianoce, ale ten koniec ma sklamal. Je mi ľúto, že film, ktorý mal tak veľký potenciál, teda minimálne medzi hráčmi LARPu, za ostatných sa mi ťažko hodnotí, ale nepáčilo sa mi to odkedy sa ten démon vyvolal. A spôsob jeho porážky, no tak to zabilo film maximálne. Existuje toľko ďalších možností, ako sa ten film mohol ukončiť a oni vybrali hádam tú najhoršiu. Za tematiku LARPu **, za humor * a uprimne, Summer dostane tiež jednu *. Žiaľ o piatu pripravil film jeho koniec. ()

nogi

Pstě film k zasmání, podobně jako Tenacious D nebo Jennifer's Body... Nejlepší když si k tomu člověk dá skleničku nebo tak a fakt neřeší střelenost příběhu a podobné... Na žumpové odlehčení filmové noci ideál :) ()

Foofie

Totální úlet. 3 hvězdy pouze a jen za Petera Dinglagea. Nechápu proč hlavním hrdinou nebyl zrovna on...Jinak ještě Summer Glau, Steve Zahn a ostatní herci neherci...Na druhou stranu mě to celkem pobavilo v tom, co za chujoviny se dá vůbec natočit...:). A jestli toto byl doom metal hoši, tak sežeru vlastní hovno. ()

mercury174

Průměrný nízkorozpočtový film. Efekty nic moc, ale krev byla udělaná celkem hezky. Díval jsem se na to jen proto, že tam hraje Summer Glau a za ní dávám 3 hvězdy. ()