Knights of Badassdom

Skupinka zapálených larpových (Live Action Role-Playing) hráčů prožívá fantasy světy především ve své mysli a na akcích, kde si s ostatními hrají na hrdiny. To se ale změní v okamžiku, kdy omylem vyvolají z podsvětí succubu. Následky, se kterými se budou muset vypořádat, jsou reálnější, než si kdy dokázali představit.
Komedie Joea Lynche je splněným snem geeků a larperů nejen díky své zápletce, ale i hereckému obsazení. Mezi protagonisty hlavních rolí totiž najdeme taková jména jako Ryan Kwanten (True blood), Summer Glau (Firefly) nebo Peter Dinklage (Hra o trůny). (Drirr)

Bozvav

Srandovní blbinka na jedno shlédnutí. Místy vtipná, většinou nudná, závěr debilní. Za mne dvě hvězdičky. ()

Brousitch

Game of Bros., která by strašně chtěla expit k vysokejm levelům multižánrový rozmanitosti, ale nakonec je z ní upachtěnej raid, kde jsou všichni Leeroy Jenkins. ()

inutihar

Ze všeho nejvíc mi to připomnělo britské Zabijáky lesbických upírek a to jak obsahem, tak provedením. Knights of Badassdom jsou o něco více našláplí, zejména co se týká gore, ale zejména druhá půlka je scénáristicky dost chatrná a i technické provedení hapruje. Škoda, fakt to mělo potenciál. ()

Ombak▼Penari

Pro milovníky fantasy, larpů, Dračího doupěte a vůbec podobně postižené lidi je tento film naprostá povinnost. Já se do téhle kasty hrdě hlásím také, tudíž jsem se u filmu docela bavil. Ale bohužel nelze zastírat, že tento film jinak žádná bomba není. Humor někdy bohužel dost pokulhává a ujetá fantasy mluva se během sledování postupně stává otravná. Z nápadu samotného se vůbec dalo vytřískat mnohem víc a dalo se to mnohem lépe pojmout, nehledě na to, že přemíra krve v hororových scénách je zde spíše ke škodě než že by film nějak obohatila. Snímku tedy můžeme děkovat, že objevil larp pro filmové plátno, ale jinak by to mohlo být mnohem mnohem lepší, zvlášť když se v obsazení objevují celkem známá jména a film není žádná amatérská záležitost. ()

Raziel_cz

Role Models se sukubami a démony a metalovým soundtrackem. Jo, je to zábavný malý film, co si chválihodně z larperů dělá jenom asi poloviční prdel, než je zvykem, ale můžeme si pouze představovat, jak kulervoucí musí být Lynchův nevydaný director's cut, který – kromě toho, že je předpokládám podstatně lépe sestříhaný – má mít odlišný děj, o dvacet minut delší stopáž a spoustu starého dobrého ultranásilí (většina v současné verzi prý vzala za své), a který je podle Kurta Russella lepší než Ghostbusters. Snad někdy v budoucnu. #notmycut #sorryjako ()

Ducke

Pustil jsem si to kvůli Peterovi a ten nezklamal. :) Summer byla taky "dobrá". Ale jinak to byla docela slátanina a na 101% si to už asi nikdy nepustím. Nejlepší záběr z celého filmu, byl ten poslední. ()

Whitebeard

Když pominu ujetej začátek, ujede to pak ještě dál a je z toho docela magořina a řež. Slabší žaludky se otočte jinam a hledejte jinej film, budou se tu jíst srdíčka, trhat tepínky a celkově to bude dost stříkat krví. Někde v průběhu filmu jsem si začal říkat, že to snad ani nemůžou myslet vážně. Vysvobození naštěstí přišlo za hodinu a dvacet minut, takže za mě 1* a nikdy více! ()

Karmin

Spíš než cokoli jiného je to exkurze do prostředí amerického LARPu pro ty, kteří se tomuto koníčku věnují v Čechách. Coby hororová vyvražďovačka je to dost nezáživné. ()

Human_Traf

Jedna hvězdička za Petera Dinklage, druhá za démonického Petera Dinklage, Jinak jde o film, který se snaží vyprávět a míchat dohromady příliš mnoho věcí a prostě to nefunguje. Devět řemesel, desátá bída. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Noo, když přimhouřím oko a vemu to s nadsázkou, tak ta blbost ušla, ale "démon" byl trapný a pointu jsem nechápal :D ()

RobbieM@N

První trailery byly velice navnaďující a pokud někdo sledoval tenhle film trochu více určitě ví, že nebylo jisté jestli se Knights of Badassdom vůbec dostanou ven. Produkční společnosti si ho přehazovaly mezi sebou a nakonec došlo asi k menšímu přestříhání posledním kupcem. Po shlédnutí došlo k menšímu zklamání, jež se z toho zmíněného průběhu dalo očekávat. Je na tom vidět fakt hrozná režie a film po první třetině začne vypadat jako báchorka sepsaná studentem průmyslovky. Otázka je jestli producenti zachraňovali špatný produkt nebo to sami ještě víc rozdělali a podělali, nepravděpodobnější je kombinace obou variant. V několika momentech (hlavně ta oddanost LARPu) je Knights of Badassdom roztomilý, ale většinu času to vypadá, že pár lidí se prochází po lese a řeší hovadiny. Škoda nevyužité Summer Glau, její "endowments" jsou opravdu úžasné... ()

jayman

Nemôžem uveriť, že toto v roku 2013 myslí niekto vážne. Ak myslí, nemôžem uveriť, že spravil tento full-budget celovečerný film. A nech mi nikto nehovorí, že nerozumiem larpu, d'n'dčku, dračáku, rpg, fantasy alebo čomukoľvek. PRÁVEŽE ROZUMIEM! Jedna hviezdička za Abeda. ()

Ances

Jako LARPer a muzikant jsem si to náramně užila. Nenudila jsem se jedinou vteřinu! Upřímně jsem se zasmála i skoro uronila slzičku nad statečným Sirem Hungem. Na jednoduše vyrobený kostým hustokrutopřísného démona je třeba dívat se trochu s nadhledem, vždyť se jim to náramně povedlo! Co já bych za takový dala. :D Na pět hvězdiček tento film nemá, ale čtyři si ode mě právoplatně zaslouží. ()

carodejb

Fanúšikovská (myslím fanúšikov fantastiky a vecí s tým spojených) vec až na kosť. Či už ide o tému, obsadenie, alebo easter eggy. Lepší režisér ( a možno väčší rozpočet) a bola by to kultovka. Ale aj takto dobré pokiaľ spadáte do cielovky. ()