poster

Delfín, příběh o snílkovi

 • Peru

  El delfín: La historia de un soñador

 • Německo

  Der Delfin - Die Geschichte eines Träumers

  (Německo)
 • anglický

  Dolphin: Story of a Dreamer, The

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Peru / Německo / Itálie, 2009, 86 min

Režie:

Eduardo Schuldt
 • DinoRaptor
  *****

  Nakonec zvyšuji na pět. Je to celkem milý a příjemný film na odreagování a hodně se mi líbí hlavní myšlenka filmu, že si každý má jít za tím co má rád, a ne dělat otrocky to co dělají všichni ostatní.(17.9.2010)

 • Kacounek
  **

  Možná, že příběh není tak špatný. Totálně mne však odradila animace.(23.6.2012)

 • Trustme
  *

  Animovaný film podle, cituji: "nejprodávanější knihy na světě". Už to je samo o sobě hodně odvážné tvrzení. Nu, asi žiji v jiném světě, protože o tomto zhovadilém literárním díle slyším poprvé. Nevím co tím chtěl spisovatel -scénárista říct, ale takové věci by se neměly dostávat až tak daleko, že podle jeho předlohy natočí film. Protože jaké bláboly se valí z rybích úst, to se jen tak neslyší. Na malé děti je to příliš uvědomněle nucené k čemusi nepochopitelnému v rámci nízkého věku a ostatní se unudí u "propagandistického" příběhu a scénáře na úrovni mladého novice snažícího světu předat své pomatené poselství. Graficky je tento snímek na úrovni spořičů Windows 98, či zaplé vizualizace u přehrávání mp3 ve Winampu. Jako divácký úlet nebo obrazovou kulisu při žehlení však vřele doporučuji. P.S.: že tento film má zvukový certifikát a zpracování v THX kvalitě je rouhání!(2.10.2010)

 • Terva
  ***

  Mě osobně stačila Fotogalerie v bonusu. Ale pro malé děti je to určitě úžasný příběh. Z pohledu mé dcery za 3 hvězdy. Natočeno podle nejprodávanější knihy The Dolphin - Story of a dreamer, kterou napsal Sergio Bambarén, který má spoluprodukci. ....byla doba, kdy svět byl ze snů....(7.11.2010)

 • DETTO1976
  ****

  Pre deti úžasná rozprávka asi preto že nie je AMERICKA. Bez násilia a sprostých reči, ktoré potom deti opakujú.(8.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace