poster

Delfín, příběh o snílkovi

 • Peru

  El delfín: La historia de un soñador

 • Německo

  Der Delfin - Die Geschichte eines Träumers

  (Německo)
 • anglický

  Dolphin: Story of a Dreamer, The

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Peru / Německo / Itálie, 2009, 86 min

Režie:

Eduardo Schuldt
 • Terva
  ***

  Mě osobně stačila Fotogalerie v bonusu. Ale pro malé děti je to určitě úžasný příběh. Z pohledu mé dcery za 3 hvězdy. Natočeno podle nejprodávanější knihy The Dolphin - Story of a dreamer, kterou napsal Sergio Bambarén, který má spoluprodukci. ....byla doba, kdy svět byl ze snů....(7.11.2010)

 • gouryella
  **

  Silene kycovita animace, ale jinak vcelku snesitelne(29.1.2012)

 • Matematicka
  ***

  Film neurazí, ale ani nepotěší. Vhodný je snad pro úplně malé děti (naší tříleté dceři se líbilo, že jsou v něm rybičky), jinak není zajímavý ani příběhem, ani zpracováním. Hlavní myšlenka je poměrně zajímavá (jít si za svým snem), ale nikterak rozvinutá. Delfín Daniel nemusí na cestě za svým snem vůbec nic obětovat, jen vždy poslechne "hlasu moře" o tom, kam má plout a kde najde tu nejlepší vlnu. Hrdinství v tom tedy moc není a nijak mě to nenalákalo číst si s dětmi ten údajný bestseller, film jsme tedy jednou (a naposledy) zvládli...(30.3.2012)

 • Kacounek
  **

  Možná, že příběh není tak špatný. Totálně mne však odradila animace.(23.6.2012)

 • Trustme
  *

  Animovaný film podle, cituji: "nejprodávanější knihy na světě". Už to je samo o sobě hodně odvážné tvrzení. Nu, asi žiji v jiném světě, protože o tomto zhovadilém literárním díle slyším poprvé. Nevím co tím chtěl spisovatel -scénárista říct, ale takové věci by se neměly dostávat až tak daleko, že podle jeho předlohy natočí film. Protože jaké bláboly se valí z rybích úst, to se jen tak neslyší. Na malé děti je to příliš uvědomněle nucené k čemusi nepochopitelnému v rámci nízkého věku a ostatní se unudí u "propagandistického" příběhu a scénáře na úrovni mladého novice snažícího světu předat své pomatené poselství. Graficky je tento snímek na úrovni spořičů Windows 98, či zaplé vizualizace u přehrávání mp3 ve Winampu. Jako divácký úlet nebo obrazovou kulisu při žehlení však vřele doporučuji. P.S.: že tento film má zvukový certifikát a zpracování v THX kvalitě je rouhání!(2.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace