Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

St@B odpad!

Tady v podstatě není moc co psát, snímek nepotřebuje rozsáhlý komentář. Stálo to za hovno. Od začátku do konce. Tečka. ()

PRASÁK

Představte si "Ken Park" a já v něm. Cítím se tu velmi osamocen, ale nebojím se, přestože se mnohým může zdát, že tento park je jen jakousi skládkou odpadu. A v něm asi sedím i já. Ano, ve filmu je dost sexu v různých podobách a různých polohách i odhalených genitálií. Ale pořád je to vše na hraně, na samotné hraně pornografie. Sex však není stěžejním tématem snímku, je druhotný jako vyústění neuspořádaným a nefunkčních vztahů rodinných, přátelských a milostných. A tyto mnohdy bizarní svazky (dívka Peaches a její pobožný otec, mladík Shawn a Rhonda - matka jeho přítelkyně Hannah, ujetý Tate se svými prarodiči nebo Claude a jeho "vykostěný" otec) ukazují divákovi krutou realitu všedního dne. Ústředními postavami příběhu jsou totiž čtyři kamarádi Shawn, Claude, Tate a Peaches. Pocházejí z neúplných nebo z rozvrácených rodin. A nefunkčnost rodin, z nichž pocházejí, se snaží kompenzovat i mezi sebou, a to třeba sexem a drogami. A mimochodem, má někdo něco proti sexu? Vždyť je to ta nejúžasnější lidská činnost na světě a nepočítáme-li "pracovnice nejstaršího řemesla na světě", sex si může dopřát snad každý a zadarmo a kdykoli! ()

Tobby47

Poněkud nesouvislá upocená glorifikace low-to-mid-class teenage utopie o reálném světě. Očividná snaha šokovat, která působí v případě náročnějších diváků poněkud lacině. ()

corax8

S takovími lidmi o kterých je ken Park přijdu do stiku poměrně často. Ale nikdy jsem si nevšiml, že vedou tak bohatý duševbní život dokáží tolik přemýšlet. Mladí jsou zde pouze nereálně a trochu romanticky zobrazení. Většina podobně žijících lidí to nemá v hlavě ztakhle dobře srovnaný. A ta otevřenost ta se dá ocenit. ()

John88

A zacinalo to celkom dobre,avsak potom sa to zvrhlo na uplnu sracku miestami som mal pocit ze sa pozeram na lacne detske porno clarkovi za napad 1hviezda ()

MacoLM

Žiadny filmový skvost, zároveň však ani filmový odpad. Realisticky natočený film o obyčajných ľuďoch, aj keď pre niekoho je to šokujúce, či nechutné. Okolo nás sa odohrávajú rôzne, až absurdné životné príbehy. Stačí sa rozhliadnuť. Ken Park ich niekoľko odhaľuje. ()

whoof

Nijak mě to nešokovalo, ani jsem z toho nebyl znechucenej tak jak hodně lidí... pravda není to film, na který bych šel po romantické večeři s přítelkyní do kina... ale podle mě nejsou hlavní slabostí tohohle snímku naturalistické scény, spíš jejich účelovost a absence nějakého silnějšího příběhu. Veškerá pointa se zcukne na první a poslední tři minuty filmu a fakt mi to nic nedalo. Na druhou stranu zas taková hrůza to není a 37 % si to podle mě nezaslouží ()

Candyman6

Zajímavý pohled do světa, který může být pro jiného realita, podáno bez obalu a cenzury. Podle komentářů se Clarkovi snaha šokovat povedla. ()

snookiest odpad!

Tady se nekdo pokousel o provokaci a pak z toho "vylezlo" uplne neco nesmyslneho a trapneho. Herecke vykony nestaly take za nic.. ()

ouf

Film na oko vypadající naprosto bez ducha a zdělení a nakonec z toho vyleze film bez ducha a zdělení ?? Nějak mi uniklo co se pokoušel rejža zdělit nebo co a nemyslim si ,že za to mohla soulož kterou sme krátili tu super podívanou. Nastínění reality země v který se vám ale přece plní sny néé ? Koukám , ajťáci to tady solej jednou hvězdou ale přeci jenom je svět plnej lidí co v sexu viděj smysl existence , mrouskat dokud to pude a na konci dopisu zbyde zvadlej vocas a spustlá zahrada -- konec filozofování. Dřív mi , musim učinit doznání trochu imponovala skutečnost existence nižší formy života - čím starší mozek , tím víc lituju , přesto se nedá nenechat je v jejich spackanejch životech - lidi bez snahy , zarputilosti a víry vydat se jinou cestou si nic lepšího nemohou vysloužiti. Syrovost a nenásilné zachycení jisté reality zasluhuje.. za čtverku , doposud se mi nepodařilo zachytit nic , co by se americe VYSMÍVALO VÍC ! ()

delman

ano, je to velmi otvoreny a explicitny film...ano, miestami je mozno pre niekoho sokujuci...ano, niekedy cloveku skrsne v hlave myslienka, ze na scenari sa niekto poriadne odbavil...zaroven vsak rozhodne NIE, nie je to odpad...skor je to krute zrkadlo odrazajuce obraz na ktory clovek len tak nezabudne. povodne som uvazoval nad 3 hviezdami nakolko filmovo zdaleka nejde o remeselny "masterpiece", ale kedze si na ten film dokazem spomenut aj dobrych 8 rokov po jeho zhliadnuti, musia to byt 4 hviezdy... sumar: ak ste bigotny, nabozensky zalozeny divak ktory ulietava na veciach typu "v siedmom nebi" pripravte sa na sialeny sok...ak nie, pripravte sa na mierny sok...a ak ste naozaj "open minded" divak, pripravte sa na to, ze budete o veciach ktore uvidite hodne premyslat v zmysle "toto je uz i na mna trochu vela" a mozno na ten film len tak nezabudnete. ()

Commenius odpad!

Dle komentářů jsem čekal opravdu zvrácený film, kde jsou samé úchylárny. Po zkouknutí vím, že vidět po druhé to rozhodně nemá cenu a byla to ztráta času. Ve filmu není nic podstatného a nenašel jsem více pozitiv, než pár hezkých odhalených holek. Nicméně film dějem divákovi nic nedá, naopak vezme čas a chuď na další filmy o americkejch teenagerech. Doufám, že se autor filmu poučí a nic podobného nám už předkládat nebude. ()

Rathe

No ty příběhy byly takový úchylný a zvrácený. Jejich konce ještě mnohem víc. Na tom to těžilo, ale zároveň i brzdilo. No odvaha hercům rozhodně nechyběla. ()

Rustik

Héj hoši a holky, vážně to ve vás vzbuzuje pouze odpor? Mě se to zdálo dobrý...prostě masakr, že do toho ty lidi šli...až na toho blázna co se uškrtí na klice a zabije rodiče je to docela pěkný péčko ()