poster

Zatímco spíš

 • španělský

  Mientras duermes

 • slovenský

  Kým spíš

 • anglický

  Sleep Tight

Thriller / Horor / Drama

Španělsko, 2011, 102 min

Scénář:

Alberto Marini

Kamera:

Pablo Rosso

Hudba:

Lucas Vidal
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *****

  Ach Áno! Tomuhle Já říkám Kvalita! Opravdu skvělé geniální dílo..Které nemělo ani jedno hluché místo a já se bavil od začátku do Konce a proto také zvyšujii mé Hodnocení na 5*! Perfektní Nápad a o to víc Excelentnější Thriller. Balaguero, se spíše snažil člověka šokovat,než postrašit.. a Já mu to celé sežral!.. Zapotil jsem se nejednou.. A oči mi pomalu vyskákaly z důlku a na Konci mi ukápla jedna slza.. No dobře Dvě ! :D... A že se jedná o jeho nejslabší dílo s tím nesouhlasím, Jelikož nejsem Fanoušek filmů Rec.. Tak tohle řadím hned za Fragilie! Jo a Mala Uršulka,až vyroste bude Kočka! :D(15.4.2012)

 • akisha
  ****

  Film, co vás přesvědčí o výhodách vlastnit dům. I přes pomalu plynoucí děj je to tak zábavný sledovat a čekat, jak se to vyvine a jestli se domovníkovi jeho mise podaří, že to vynahradí jakejkoliv jinej nedostatek (stejně jich tam moc není). Luis Tosar vypadá jako španělská verze Jamese Nesbitta a i v roli pošahanýho psychouše je minimálně stejně tak sympatickej a charizmatickej. Vedle tematicky podobný Intimní pasti s Hilary Swank je tohle tak dokonalý a perfektní dílo, že Intimní past se směle může jít klouzat i se svým hvězdným obsazením. V tom Balagueróvi je pořádnej kus talentu. Hlídat jeho počiny!(25.9.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Po asiatech převzali štafetu hororových tahounů Španělé, o tom už není sporu. Zatímco spíš není žádná pecka nepopsatelných rozměrů, ale je to příjemný film natočený jakoby s lehkou rukou, přirozeně. Příjemný na zabití večera.(8.4.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $5miliónovTržby Celosvetovo $8,787,000▐ Španieli keď majú dobrý námet tak to vedia dobre so silnou atmosférou podať a to je aj tento prípad, nechýba napätie, vyhrotené scény /80%/(1.11.2013)

 • Boogeyman
  ****

  Tosarův César je naprosto brilantní svině, takového záporáka jsme tu dlouho neměli. Vynikající thriller z pohledu psychopata, co neumí být šťastný.(8.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace