poster

Zatímco spíš

 • Španělsko

  Mientras duermes

 • slovenský

  Kým spíš

 • anglický

  Sleep Tight

Thriller / Horor / Drama

Španělsko, 2011, 102 min

Scénář:

Alberto Marini

Kamera:

Pablo Rosso

Hudba:

Lucas Vidal
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *****

  Ach Áno! Tomuhle Já říkám Kvalita! Opravdu skvělé geniální dílo..Které nemělo ani jedno hluché místo a já se bavil od začátku do Konce a proto také zvyšujii mé Hodnocení na 5*! Perfektní Nápad a o to víc Excelentnější Thriller. Balaguero, se spíše snažil člověka šokovat,než postrašit.. a Já mu to celé sežral!.. Zapotil jsem se nejednou.. A oči mi pomalu vyskákaly z důlku a na Konci mi ukápla jedna slza.. No dobře Dvě ! :D... A že se jedná o jeho nejslabší dílo s tím nesouhlasím, Jelikož nejsem Fanoušek filmů Rec.. Tak tohle řadím hned za Fragilie! Jo a Mala Uršulka,až vyroste bude Kočka! :D(15.4.2012)

 • DaViD´82
  ****

  S elegancí ježka pro škodolibé cyniky mezi námi.(16.6.2012)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Jaume Balagueró rocks it! Obrovské překvapení - ne co se kvality týče, ale ve volbě žánru. Tohleto je thriller jako když vyšije - ano, párkrát tam vystříkne červená, ale tato podívaná vás především napne jako strunu. Snímek zachycuje asi týden života "na hlavu nemocného" domovníka (plešatý slizoun s uhlazeným chováním), který zaslepen láskou k jedné mladé nájemnici podniká noční výlety do jejího bytu a provádí tam....všecko možný. Od začátku do konce jsem valil bulvy v očekávání, jestli to tomu praseti zase projde. Velice zvláštní je, že po čase zjistíte, že mu vlastně držíte palce. :) Plný počet a vřelé doporučení!(25.9.2012)

 • Mr.Apache
  ***

  Hovad, co nesnesou štěstí druhých, je kolem nás jak nastláno. César vůbec není sám. Jenom v tomhle státě má zástupy kamarádů, kteří mažou lidem úsměvy z tváří ve velkém.(15.8.2012)

 • Faustka
  **

  Přečtěte si knihu, film je jen slabý odvar. Knížka…to je teprve pořádný psycho.(8.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace