Zatímco spíš

Alberto Marini

Pablo Rosso

Lucas Vidal

85%(27.4.2012)

Já vždycky tvrdil, že chloroform je to nejlepší afrodiziakum vůbec!! Kikina je po něm naprosto vláčná, svolná ke všemu, do ničeho vám nekecá a nedělá ani obvyklé cavyky řekněme s alternativními otvory. S jeho pomocí si užije milování bez zábran i kdejaký slizký domovník, a to s roštěnkou tak luxusní, že by si o ní bez stimulantů mohl nechat akorát tak zdát. Trochu divné je, že ji po té celonoční spartakiádě bolí akorát tak hlava a nepozná, že jí někdo trochu sjel dezén, ačkoliv nemá v převodovce olej. Ale nebuďme takoví hnědopichové, že ano! Třeba by v tom vjezdu do pískovny plandala i vétřieska nebo byl domovníkův tatínek asijský čahoun. No, a když si to jeden tak hezky logicky zdůvodní, nezbývá, než si užít tu docela zábavnou koridu. A teď mě omluvte. Vypadá to, že ta dvacítka ve čtyřce konečně zalomila a je čas tasit banderillu.(7.5.2012)

• Faustka

Přečtěte si knihu, film je jen slabý odvar. Knížka…to je teprve pořádný psycho.(8.3.2013)

Thriller z pohledu záporáka, úchylná poetika osamělců, černohumorný výsměšný podtext, kakání na hlavy kladným postavám. Ve finále natolik bájo koktejl, že vás mrazí v zádech a nejradši byste tomu magorovi narvali kolejnici do anusu, přestože si film zvráceným způsobem užíváte.(5.1.2014)

Určitě bych tento film nezařadila mezi horor, to ne. Z domovníka mi šel mráz po zádech, ještě že žádného nemám, ale na druhou stranu jsem mu fandila, aby mu vše prošlo. Trošku mě jen mrzí to, že po celou dobu filmu ho nikdo nepodezříval.(22.4.2012)

• - Luis Tosar a Marta Etura (domovník a sexy nájemnice) tvoří ve skutečném životě pár. (Welle)

• - Spoiler: Ve filmu zemře pouze jediná osoba. (LEGACY)

• - Pracovným označením filmu bol názov Flatmate. (MikaelSVK)