Avengers: Nejmocnější hrdinové světa

• USA The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Ukázka z filmu 3
USA, (2010–2012), 19 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Předloha:

Jack Kirby (komiks), Joe Simon (komiks)

Eric Loomis, Colleen O'Shaughnessey, Brian Bloom, Rick D. Wasserman, Chris Cox, Fred Tatasciore, Wally Wingert, Phil LaMarr, Nolan North, Robin Atkin Downes (více)

Série(2) / Epizody(52)

Hvězdy seriálu The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes kapitán Amerika, Thor, Ironman, Giantman, Wasp (a příležitostně i neuvěřitelný Hulk) spojí síly, aby zachránili svět před zlem. (oficiální text distributora)

Kwaichi

"Signal located. Location: The Gerlach Mountain range, Slovakia" Neviem, ako došli na Slovensko, ale potešili :p No Avengers nepatria medzi moju obľúbenú partiu, radšej ich mám ako jednotlivcov. ()

Remivsremi

Velmi příjemný animáč, který dokáže zaujmout jak akční stránkou tak i skvělým humorem a hlavně velmi povedeným dějem. Další zasloužený úspěch Marvelu. ()

Vecko99

Skvělá podívaná, vhodná pro ty, kteří Avengers vůbec neznají, jelikož díky seriálu každý z nich dostane velký prostor k tomu, abychom zjistili něco o nich. Zá roveň bude bavit i ty, kteří je znají, jelikož jejich příběhy jsou dost akční, vtipný a i grafické zpracování je na skvělé úrovni. ()

filmmovier

Úžasnej kreslenáč, po prvních dílech jsem nadšen a pokud to takhle bude dál, tak to bude stejně nezapomenutelná jízda jako ta filmová. Skvělá kresba, báječní padouši (Hydra), příběhy a akce, vše je na jedničku. Nejprve jsou představovací solovky Iron Mana, Thora, Hulka a Americy a pak už bude nějaká ta týmová práce. Avengers seriálem jsem nadšený, baví mě, těším se na každý další díl. Tak a´t se udrží kvalita, protože zatím to je fakt bez chyby. ()

karlik4801

Konečně animovaný seriál od Marvelu, který stojí za všechny hvězdičky. Už jen to, že se v celém seriálu objevuje valná část Universa je značné plus. Zakomponování všech vedlejších postav do děje daného dílu je skvěle zvládnuté. Díly mají hloubku a někdy i menší napětí. Animace je povedená, souboje se dají užít a postavy vypadají dobře. Žádné zbytečné tlachání o ničem. A hlášky Hawkeye, Nejmocnější hrdinové světa prostě nemají chybu. ()

hroubek

Každá generace má nějaký animovaný seriál, který se stane pro ní kultovní. U mě to byl kreslený Spider-man a Želvy ninja. Pro dnešní generaci to budou Avengers. Komiksová vlna snad nikdy nebyla silnější a tento seriál to jen potvrzuje. Na rozdíl od filmu si seriál může dovolit představit skoro všechny hrdiny z celého marvelovského světa, což je fajn, jelikož ještě chvilku potrvá, než se na plátně objeví Ant Man nebo Black Panther či Wasp. Avengers: Nejmocnější hrdinové světa jsou fajnoví animovaným seriálem, který dobře baví a rozšiřuje povědomost o marvelovském světě a vesmíru. ()

BMAJTZ

Seriál složený z krátkých epizod o historii těch největších hrdinů z Marvel universa. Kouká se mi na to víc než dobře, bohužel problém je v tom, že v tak rozsáhlém celku se vyzná málokdo a rozhodně ne člověk jako já, který má jenom kusé informace. Pro čtenáře komiksu to musí být úchvatná podívaná, když jaksi víceméně vnímají ono pozadí, já se v tak složité historii prost nechytám a jednotlivé vazby mezi hrdiny jsou pro mě poměrně velké tabu. Jinak je to opravdu pěkná sonda, která člověka aspoň trochu zasvětí. Každopádně bych i tak měl problém asi se dvěma hrdiny, Thor mi přijde jako nejdebilnější hrdina vůbec (prostě se mi nelíbí myšlenka hrdiny postavené na severských bozích) a potom Ant-Man jehož schopnost je proste na hovno a nechápu kdo na tak debilní charakter mohl přijít. To je ale můj osobní názor, jinak po stránce animace a jednotlivých minipříběhů rozhodně nadprůměr. ()

tempus

možná spoilery. Aneb seriál, který mi objasnil, proč má Hulk přízvisko NEUVĚŘITELNÝ (přežil vyhození do vesmíru umělou inteligencí. Pro někoho to může být i dřív.) Nej díly 1. série; útěk z vězení část 2 s 3 poslednímy díly ()

Herráček

Samozřejmě jde o seriál hlavně pro dětské publikum (viz výrazy obličeje hrdinů) a tomu je uzpůsoben i humor, akce a všechno... Ale jsem více než spokojen, leč začínám se obávat filmu bez Wasp a Antmana... ()

iXtr3m3

Nechápem, ako som mohol zabudnúť ohodnotiť túto skvelú síce trochu viac detinskú ale za to svojim rozmachom doslova epickú megajazdu v podaní Marvelu, kde Avengeri stretli toľko postáv, že jediné Endgame by tomu mohol konkurovať... :) ()

Spacecore

Tento seriál mě velice potěšil. Drží se komiksových reálií, jak těch původních, tak i z ultimate vesmíru. Seriál je plný akce a nešetří se s postavami kladnými, i zápornými (nejvíce mě potěšily: Kang Dobyvatel, Ultron, Modok, Baron Zemo, Black Widow, Mockingbird a další). Mimo Avengers se setkáme také se Shieldem, Hydrou i AIM (Aliance Inteligentních Mechaniků), což jsou klasické organizace propojující Marvelovský vesmír. Animace je slušná, hlášky taky. Seriál ani není moc pro děti, i když ho děti sledovat samozřejmě můžou. 4 hvězdičky za kvalitní seriálové seznámení s Avengers pro laiky a hvězdička navíc ze srdce od fanouška. ()

wampire23

Hneď v prvej vete seriálu spomenúť Slovensko a Gerlachovský štít a potom vidieť plejádu najfajnovejších superhrdinov- no tak to som si nepredstavoval ani v najšialenejšom sne:D. ()

Rondell

Já se upřímně v superhrdinskejch filmech/seriálech a jejich kvalitě moc nevyznám, takže nemám s čím srovnávat, ale tohle mě fakt baví. ()

Lachvos

Kvalitní kreslený seriál, kde pro padouchy není místo a až na malé vyjímky jsme na sebe všichni hrdí za naši povahu, projevy hrdinství a pospolitosti! Řečeno bez špetky sarkasmu, pro upřesnění ;) ()

toi-toi

Úvodné kecy, nabúchaná kinderpunková zvučka a začína sa seriál. Diely majú iba minimálny dej a príbeh samotný sa po dieloch posúva pomalšie ako Iron Man bez energie. No seriál je nabitý akciou a drsnými súbojmi. Pre milovníkov comicsu je táto prehliadka zo sveta Marvelu povinnosť. ()

Camulator

Mocný seroš, na který jsem narazil úplně náhodou (ehm), když se koukal můj mladší bratr. Postavy, ač je to dětský animák, skvěle vykresleny a vůbec bych se nezlobil, pokud by budoucí filmy načerpaly trochu inspirace. Pěkně mě zvedli žluč, že ho nakonec zrušili, tak ať jim navazující "Avengers Assemble" pěkně vyjde. Ten úvodní song by ale mohli zachovat, není vůbec zlý: http://www.youtube.com/watch?v=deEoHxi7X4Y ()

radekgfx

Překvapivě neinfantilní - tzv. nejedná se pouze o celek slepený z variací na léty prověřené skeče a postupy přítomné v animovaných filmech. Jednotlivé díly seriálu drží po hromadě jimi prostupující příběh a v mnohých z nich je možno nechat se překvapit docela originální kamerou, důrazem na detaily a dialogy, jež nejsou samoúčelné. Tato animovaná podoba svědčí Avengers jednoznačně lépe než hraná verze. ()

Třetí Thor fasuje scenáristy

Třetí Thor fasuje scenáristy

03.02.2014

V Marvel Studios nechtějí do budoucna žít jen z pokračování, v žádném případě to ale neznamená, že nás jich pár nečeká. Strážce galaxie a Ant-Mana budou vyvažovat Kapitán Amerika 2 a Avengers: Age of… (více)