Avengers: Nejmocnější hrdinové světa

• USA The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Ukázka z filmu 1
USA, (2010–2012), 19 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Předloha:

Jack Kirby (komiks), Joe Simon (komiks)

Eric Loomis, Colleen O'Shaughnessey, Brian Bloom, Rick D. Wasserman, Chris Cox, Fred Tatasciore, Wally Wingert, Phil LaMarr, Nolan North, Robin Atkin Downes (více)

Série(2) / Epizody(52)

Hvězdy seriálu The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes kapitán Amerika, Thor, Ironman, Giantman, Wasp (a příležitostně i neuvěřitelný Hulk) spojí síly, aby zachránili svět před zlem. (oficiální text distributora)

Ximara

Skvělá příprava na The Avengers a po tomhle seriálu jsem i dokázala ocenit narážky na S.H.I.E.L.D. a Stark Industry například v Thorovi. Kresba občas hrozně dětská, ale zato se u seriálu hodně nasměju :) ()

Veskoslav

Právě sjíždím druhou řadu. První řada viděna v čeština a docela solidní dabing, který mi k postavám seděl. Rozhodně za sebe doporučuji, po Spidermanovi z 99 nejlepší komiksovka. ()

taupobraf

vysoky nadstandard ...jednu hviezdičku si necham napotom, ked budem vidiet komplet casti ...zatial mam v tom trošičku zmatok preto sa tratim v deji ale myslim že to sa postupom casu zmemi ... 80% ()

cici24

Tohle jsem potřeboval, Avengers pěkně pohromadě. Chtěl jsem taky vědět, jak to celý vzniklo, jak se dali dohromady a taky proti komu bojují..V díle proti Gravitonovi ukázal každý svoje schopnosti na maximum...Určitě velmi podařená série s hrdiny a jejich "soupeření", kdo je nejlepší...u mě vyhrává THOR ()

marrrrian

Dosť naivný seriál, ktorý ale niečim (ťažko povedať čím) dokáže po pár dieloch upútať. Charakteristická je priamočiarosť a šablónovitý dej, no nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Avšak: animácia pokrivkáva, dialógy taktiež a hlášky sú občas príliš na silu. Skutočne strašná je ale úvodná znelka, ktorá mi v originálnom aj českom znení vždy prevarí krv. ()

Lal.V

Neubránim sa porovnávaniu so seriálom z dielne DC Comics, Justice League. Premisa je v mnohom podobná, už aj z dôvodu, že sledujeme 2 najslávnejšie tímy v histórii oboch vydavateľov. Z môjho pohľadu vychádza víťazne JL, avšak ani Avengers nie sú vôbec zlým seriálom. Prvá séria dopozeraná a dá sa povedať, že sa na ďalšiu teším. ()

Tomulka

Díky animákům vidíme vše co zřejmně ve filmu neuvidíme. Spoustu padouchů a také spoustu hrdinných postav. Každopádně si myslím, že ve filmu nebude tolik klamu a konspirace ze strany Lokiho a také filmu bude chybět tolik efektních bojů jako předvedli animáci. Také díky tomu, že jde o seriál tak máme spoustu zajimavých zápletek a postavy dostali mnohem větší prostor na představení sebe sama, ale film je film teda pokud se povede. ()

Hall900

Až příliš dětská záležitost,čímž vyplouvá na povrch největší neduh Marvelova universa. Tj styl řešení jakéhokoliv problému spočívá v tom najít si nejbližší osobu v legračním oblečku,rozbít jí pořádně hubu a u toho pochopitelně přihodit pár hlášek. jako z filmů Eda Wooda.Po. pár dílech to začíná být navíc stereotyp. Nevím kolik k tomu navíc přidává "spolehlivý" novácký dabing ale výsledek je zkrátka nemastný,neslaný ,to i přesto že jsem od seriálu nic nečekal. ()

Roat

Miluju tenhle animovanej seriál, je to parádní odreagování od všeho a všech. Pustit si to a zavzpomínat si na starý časy kdy jsem jako malej vstával v sobotu brzo a koukal na animáče. Všechno v tom funguje je to krása. A hlavně Thorovi hlášky typu: "Tento dům s námi často rozpráví. Je nejspíš prokletý." ... Dobrá zápletka, výborná akce, a velmi dobře udělaný charactery. Za mě pětka jak vyšitá. ()

Johny203

Fajn animovaný seriál ktorý stavil všetko na jednu schému a tú potom točí v každej epizóde, takže už po prvých dieloch je vám jasné či chcete pokračovať alebo je to pre vás strata času. Kvalita jednotlivých dielov je totiž konštantná a žiadne veľké či dlhodobé výkyvy ani do jednej zo strán nenastanú. Mne to stačilo. ()

Třetí Thor fasuje scenáristy

Třetí Thor fasuje scenáristy

03.02.2014

V Marvel Studios nechtějí do budoucna žít jen z pokračování, v žádném případě to ale neznamená, že nás jich pár nečeká. Strážce galaxie a Ant-Mana budou vyvažovat Kapitán Amerika 2 a Avengers: Age of… (více)