Není nic snazšího než vyvolávat duchy v domě s velmi temnou a pohnutou minulostí. Přesvědčila se o tom Debbie, která ke své smůle nerespektovala základní pravidlo „hry" Ouija. To praví, že by ji člověk v žádném případě neměl hrát sám. Z blonďaté krásky, která měla život před sebou, se kvůli tomu stal oběšenec, jenž už to má za sebou. Truchlící přátelé její náhlý odchod nemůžou pochopit a při pátrání po možných důvodech v Debbiině pozůstalosti narazí i na dřevěnou desku Ouija. Není nic snazšího než se na to zeptat přímo Debbie. A ještě lépe – zeptat se na místě, které bylo němým svědkem jejího tragického konce. Asi žádný z účastníků spiritistické seance ale ve skutečnosti nevěří tomu, že by se od kamarádčina ducha něco dozvěděli. Jenže pak s nimi začne deska komunikovat. Výjimečný a nečekaný zážitek však pro některé z nich může být úplně posledním v jejich životě. Otevřený komunikační kanál do záhrobí je totiž mnohem nebezpečnější, než by se mohlo zdát a někteří duchové si nechtějí s živými jen popovídat. (Cinemart)

dalver

Z môjho pohľadu veľká škoda jedného okamihu v závere filmu, inak by som dal o tú jednu * viac. Je vidno, že na produkciu boli peniaze. Niektoré triky a ľakačky fungujú dobre a aj sa to pomerne dobre pozerá, i keď niektoré strihy sa mi zdali nelogické a prišlo mi, že sa to tvorcovia snažia vtesnať do nejakej kratšej stopáže. Celkovo je to taký horor pre tínedžerov, ktorý rozhodne neurazí. ()

Raggnar

další ,,hororová'' tuctosračka. Stejně jako v dalších hororech: -půlka filmu nuda+šestice mladých amerických tupců+něco záhadného v domě+jeden po druhým mizí+objeví se zlo v domě+vše se vyřeší... a v tomto případě bohužel i očekávání pokračovaní. Hlavně zase nesmí chybět uječená kráva a všechen děj samozřejmě v noci. Zajímal by mě počet těchto amerických průjmu, kde se před nečím schovávájí do té jejich debilní americké dřevěné skříně- každej horor. ()

HororSamael

Za co? Proč? Proč něco, co mohlo být famózní je tak strašné. Opět nedotažené, rychlokvašné, patřící do 70. let 18.století. Pro mne největší horor klam letošního roku. ()

Mesmeric

Čekal jsem od toho mnohem více. Místy až nudné, lekaček minimum, a když už byly, tak vlastně vůbec nesouvisely s hlavním panem Duchem. S reklamou jakou to mělo je to obrovské zklamání. ()

jarmil8

Takový bezzubý horůrek pro strašení dětí. Scény na sebe plynule nenavazují, herci přehrávají v naději, že jsou v docela jiném filmu. ()

v0jt1s3k

Ze všeho nejhorší mi přišla nesympatická hlavní hrdinka co do hry natáhla kámoše za každou cenu :). A neustálé opakování jednoho stylu odtahnutí postavy ze scény, místy to pak už bylo snad i vtipné. Atmosféra celkem ok, ale invence nula, jako by se snažili za každou cenu natočit film a utratit tak prachy za daně před koncem roku ()

MartinSTFC

Bylo to špatné, ale ne zase tolik. Ono, co chcete pořád vymýšlet, když vše jsme už stejně milionkrát viděli? Přijít dnes s něčím originálním a neokoukaným je dost těžké. Určitě to šlo ale udělat mnohme lépe, kdyby nad tím tvůrci filmu trochu více přemýšleli a nesnažili se jen vyrobit narychlo něco, co jim vydělá hodně peněz. Ono je to totiž z toho filmu pak vidět a nepůsobí to vůbec dobře, naopak, divák se pak cítí být za blbce, že jim na to skočil. Hvězdu navíc si ode mě vysloužila má oblíbenkyně Lin Shaye, kterou mám díky Insidious moc rád. ()

Allein4 odpad!

To snad ani nemá cenu komentovat. Přibližně 99 % filmové a jakékoliv jiné produkce je lepší než toto. Pitomé, debilní, nezajímavé a ... možná jsem to jen špatně pochopil, ale neměl by horor být strašidelný? 0 % ()

Gluminator

Tak tohle se hodně nepovedlo, herecký výkony jak noha, scénář otřesnej, dějová linie o ničem. Nenávazné scény, naprosto bez atmosféry a snaha o lekací scény. Ve všech faktorech otřesný. Naprosto nudnej horor, bez fantazie, lidi by měly mít soudnost a takový filmy ani nezveřejnit, když je to taková žumpa... 20% ()

sacmar

2-3 za to, že jsem byl několikrát trošku napjatý. Jinak žádná velká sláva. Neoriginální, spádu něco chybí. ()

Shireen

Po příběhové stránce nic nového, jen milionkrát omleté téma. Hudba taky slabá, český dabing katastrofa, herecké výkony hrozné. Jediné, co se povedlo byly občasné lekačky. Ještě štěstí, že jsem na to nešla do kina. ()

baner

Ouija - veľmi slabý film, atmosféra žiadna a keď vidíte duchom prítomnu hlavnú hrdinku, ktorá pred chvíľkou videla cez oko ducharskej hry ducha ako k nej beží a ona sa tvári ďalej, ako by videla starého známeho.... No bolo veľa takých filmov a asi aj bude. Dávam za nič 0%. Ani jeden moment nebol taký, ktorý by prekvapil, či inak zaujal. ()

Snakefinger

Tohle je třetí horrorový propadák za dva dny. Ocenuji konečně že mám na přehrávači tlačítko FF Fast Forward. Bohužel bude za chvilku tak ošoupané že si jej budu plést. ()

terordemon

Horor pre 12 ročné deti. Obyčajná ducharina bez akéhokoľvek nápadu a štipky atmosféry. Čo na tomto pre boha stálo 5 mil. dolárov?! Veď sa tam nič nedialo. Mal som v sebe 2 borovičky aj tak som sa nudil. To mohli tie peniaze radšej poslať do Somálska aby tam deti mali čo žrať. 12% ()

zeromen

Docela zklamání, čekal jsem mnohém víc. Podle ukázek a recenzí to vypadalo dost dobře. U filmu jsem absolutně postrádal strach, nějaké lekačky a podobně. Zbytečné vyhozené tři stovky. Tři hvězdy aspoň za snahu a pěkné baby.:-) ()

joslin246

Mamka mi vždycky říkala, nehraj si s bubákama a nevyvolávej blbosti, může se ti to vrátit. Já poslechla, slečna z tohohle filmu ne, jak to asi mohlo dopadnout. Průměr, ale bavila jsem se. ()

Legendární Osvícení bude mít druhý díl

Legendární Osvícení bude mít druhý díl

29.01.2018

Ano, čtete dobře. Hororová klasika Stanleyho Kubricka by měla nafasovat pokračování, a to celých 38 let po premiéře. Koho za něj můžete vinit? Samotného Stephena Kinga! Autor knižní předlohy totiž v… (více)

Trojnásobná dávka Spielberga

Trojnásobná dávka Spielberga