Rock of Ages

• USA Rock of Ages (více)
USA, 2012, 123 min (Director's Cut: 136 min)

Režie:

Adam Shankman

Kamera:

Bojan Bazelli

Julianne Hough, Diego Boneta, Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Eli Roth, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman (více)

Sherrie se rozhodla odejít do Los Angeles a chce se stát zpěvačkou. Netrvá dlouho a ulice drsného velkoměsta jí ukáže pravou tvář - na Sunset Trip ji okradou o sbírku elpíček. Potká ale barmana Drewa, který jí pomůže a u majitele podniku, v němž pracuje, jí domluví místo servírky. Klub ale prochází finanční krizí a jeho majitel musí vymyslet, jak podnik zachránit. Rozhodne se proto pozvat na koncert slavnou rockovou hvězdu Jaxxe, který nemá jen příznivce, ale i odpůrce. Tím největším jsou starostova žena a její muž Mike Whitmore. Oba organizují protesty před klubem s úmyslem ho uzavřít a tak vymítit "Sex, drogy a Rock 'n' Roll" z Los Angeles. Drew a Sherrie se do sebe zamilují a on začne skládat píseň, ve které jí vyznává lásku. Jaxx v den koncertu není v takové kondici, aby mohl vystoupit. Sherrie ho ale přesvědčí, aby poslal na jeviště Drewa a jeho skupinu Wolfgang von Colt. (TV Nova)

Matthew_Free

Proč?! Já snad budu s**t maggi v kostkách. Jak může někdo zmršit takový super námět? Film je zasazen do doby kdy snad rockeři byli gayové? Když si odmyslím ty dva cucáky, co se milují po 5 minutách, co se znají(oni jsou to nejhorší co tento film mohlo potkat!!!!!!!!!!!!!!), tak by ten film byl možná trochu ucházející. Tom Cruise je sice přehnaný, ale konečně mohl využít ten svůj sjetý pohled a jedna hvězda je určitě za něj. Druhá za pár písniček co tam prostě museli být. Ale proč to museli takhle p*****t? ()

Mike_Zet

Barevné, chvilkami zábavné, chvilkami uspěchané, jako by tam chtěli dát co nejvíce písní. A prostor mezi něma někdy je moc dlouhý někdy moc krátký a tak dějová linie trošku chvilkami zaostává. Ale to ovšem nemění nic na tom že je to stále slušná zábava, choreografie jsou dobré, herci si to prostě užívají a songy jsou klasa. Viděl bych to na 65%. ()

Montmorency

Dostala jsem od filmu přesně, co jsem čekala a sice skvělou parodii na hudební Showbusiness, kde bylo zastoupeno úplně všecho - slavná rocková hvězda (mimochodem výborný T.Cruise, který si očividně roli užíval), skurpelózní manager, puritánská politička, dva zamilovaní začínající zpěváci (něco mezi Jonas Brothers a Hannah Montanou), Baldwin s Brandem jako rockový homopáreček :-)...k tomu byla tato vtipná limonáda dokreslená skvělou hudbou let minulých - určitě film, co zvedne náladu (alespoň těm, co ho berou s nadhledem a nerýpají nad kvalitou děje či povrchností postav :-) ()

p.hubicka

Já se bavila, písničky miluju, Tom byl super :D bloncka mi taky vadila ale co už... 4* to má a basta. Vidět by ste měli pokud se chcete zasmát, poslechnout si výber dobrých hitů a pobavit se. ()

touseli

Ty dvě hvězdy dávám jen za rockovou část soundtracku, pár vtipnejch okamžiků a Cruise, kterej se podle mě celkem poved. Příběh tak ohranej a hnusně patetickej, že bych blil, hlavní postavy byly nevýrazný a vůbec na hovno zahraný a ta panenka navíc neni ani moc hezká. Dívat se na to ovšem celkem dalo... ale jen do chvíle, než Baldwina a Branda zhomodějovali a než se tam začaly objevovat úplně zbytečný scény s obludou M.J.Blige, která má s rockem společný tak akorát hovno. Po shrnutí je to spíš jedna a půl hvězdy, ale ještě za Catherin a Malin Åkerman to nechám na těch dvou. ()

pravda1 odpad!

Málo ktorý film nedokážem dopozerať do konca ale tento som vypol znechutený asi po 20 minútach.Takú strašnú sračku som už dlho nevidel.Banda poskakujúcich a spievajúcich transvestitov k tomu Cruise hrajuci sa na rockera na smiech a na plač zároveň.Presladená romantika High School Musical v prevedeni 80 rokov.Jednoducho maximálny shit...... ()

Neferttiti

Sice příběh nic moc,typicky americký,obzvláště ten konec :-).Ale já se skvěle bavila,takže za mě 4 *(jedna za skvělé písničky,jedna za herce- Cruis,Brand,Baldwin a super upjatá Zeta Jones,ti fakt válí),další hvězdička za to,že si herci parádně sami ty písničky odzpívali a další za to,že mě film i místama rozesmál :D) ()

StarFsh

Najprv som chcel dať dve hviezdy, ale keď som sa dostal vo filme k miestu, kde sa objavil Tom Cruise, tak som sa skoro od rehotu zvalil zo stoličky. Väčší prúser som už dlho nevidel. Muzikál by mal obsahovať pôvodnú hudbu a tej tu je úplne minimum. Celé to je vlastne na úrovni Česko-Slovensko hľadá SuperShit, kde zopár pózerských sráčov vykráda, kastruje a ničí staré rockové klasiky. Ak by som mal hodnotiť podľa toho, čím tento film prispel k audiovizuálnemu umeniu, tak by si v skutočnosti nezaslúžil ani tu jednu hviezdu. ()

andy60

Můj hudební vkus se s tímto v podstatě shoduje - JOURNEY, WARRANT, DEF LEPPARD, FOREIGNER..., to je naprosto v pohodě. Mnohem horší už je to s dějovou linkou, která nenabízí téměř nic. Víc se mně líbil Rocker. ()

iron.maiden

jediné plus tohoto filmu je Tom Cruise (počítám, že jako inspiraci pro tuto postavu si filmaři vybrali Nikki Sixxe) a Alec Baldwin s dlouhym hárem. J. Hough se s přimhouřeným okem ještě dá přežít, ale D. Boneta je snad nejnesympatičtější herec v hlavní roli, co jsem kdy viděl. Pokaždý když se objevil na scéně, měl jsem chuť mu jednu vrazit....jo a až na pár výjimek bych soundtrack celej obměnil. A rozhodně by bylo z čeho vybírat, to co se nakonec dostalo do filmu je trochu smutný... ()

Norri

Na tento film jsem se dlouho těšil. Jednak coby rocker kvůli hudbě a taky kvůli Cruisovi coby záruce dobrého filmu. No, jak to zhodnotit... hrozná kravina :-) Ale Cruise byl dobrý a hudba skvělá. Bavil jsem se. Sečteno, podtrzeno: *** ()

ohneta

Ať si kdo chce co chce říká... mně se to líbilo. Spousta mých oblíbených písniček z mládí, skvělá atmosféra, při rockových výstupech. Prostě spokojenost... Když opomenu děj a beru jen hudbu, tak za 4 :) ()

Hektor.Troy

Neverim ze niekto kto ma viac ako 18 rokov dal tomuto filmu menej ako 3 hviezdicky....Krasna nostalgia.A za tu ukazku aky je trapny pop a rap davam 6.hviezdicku:)Vedeli ste ze tie pesnicky spievaju original ti herci?7.hviezdicka. ()

TheBlizard

Bon Jovi, Def Leppard, Twisted Sister? Ano, spolu s ostatními hity osmdesátek největší pozitiva filmu. Po hudební stránce (ačkoli Wanted Dead of Alive nebylo kdoví co)¨hezká podívaná. Po filmové... No, má to ode mne jen tři hvězdičky. ()

RebeccaLynn

Mnoho lidí tu sice bylo zklamáno, ale já jsem si to užila. Místy to teda bylo dost ujetý, ale hudba byla super, a příležitostí k zasmání bylo taky dost. Jen jsem si chvílemi nebyla jistá, zda to má být komedie či parodie. Někdy jsem se musela smát nad absurdností toho, co některé postavy předváděly, protože to byl dost extrém, ale sedlo mi to. Skvěle jsem se bavila tím, co předváděl Tom Cruise. Nenapadlo by mě, že je schopen zahrát něco takového. Možná nejsem tak náročná, jak jiní, a myslím, že si to za čas určitě zkouknu ještě jednou. Asi jde o to moc nečekat a prostě si to užít. Dle mého názoru skvělá oddechovka. ()

Blíží se návrat Lese Grossmana?

Blíží se návrat Lese Grossmana?

09.08.2022

Zatímco Top Gun: Maverick nedávno překonal hranici 1,3 miliardy dolarů a vyšplhal se na 13. místo na celosvětovém žebříčku historických tržeb, hlavní hvězda filmu Tom Cruise a producent a režisér… (více)

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

15.04.2018

Pátá Nemožná mise možná

Pátá Nemožná mise možná

27.12.2011

Čtvrté misi Ethana Hunta se daří. Kritici ji chválí a dolary se sypou. Minulý týden měla premiéru ve čtyřech stovkách amerických IMAXů a nasbírala z nich krásných 13 milionů dolarů (třeba třetí Alvin… (více)