Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

CheeseFigure

Aj napriek tomu, že si predchádzajúci diel nepamätám až tak dobre, tak môžem povedať, že dvojka je mu dosť podobná. Opäť tu máme sporo odeté (dosť často aj nahé) krásky s dobre tvarovanými cickami a rickami, mužov s ideálnymi telami (ty ma ale tak nerozpaľovali) a kolosálny masaker v závere. Z hercov, ku ktorým sa môžem vyjadriť patria: roztomilá Danielle Panabaker, ktorú mám rád vďaka seriálu Flash (tiež musím uznať, že deva je to pekná), Christopher Lloyd, ktorý proste bláznivých vedcov hrať vie, a najznámejší záchranár David Hasselhoff, ktorého scény sú skvelé (i keď ho podozrievam, že jeho veta pred vstupom do aquaparku o dosiahnutí dna sa týkala jeho kariéry, vzhľadom k tomu, že hral v takejto hovadine). Čakal som väčšiu komédiu a namáhanie bránic, nakoniec je to ale priemer, rovnako ako predchodca (s jedným D). Keď tak pozerám koľko rokov ubehlo, trojka asi nebude. Ale stavím sa, že remake to bude mať určite. ()

AmunRa

První polovina se tváří jako vážná pocta tomuto subžánru, ale někdy v polovině tvůrci zjistili, že to bude pořádný průšvih, tak rázem změnili žánr. Druhá polovina rezignovala na veškerá pravidla a začala film směřovat někam k Sharknadu. Ukusováním penisů to teprve začalo, protože pak nastoupil David Hasselhoff s hláškou "Vítej na úplném dně." a bylo vymalováno. Jedna hvězda za Danielle Panabaker, která je nejen pohledná, ale navíc dokáže zcela profesionálně v téhle slátanině celou dobu udržet kamennou tvář. Dhuhá hvězda za hláškujícího Hasselhoffa a neuvěřitelných 10 minut potitulkových scén, které jsou mnohdy lepší než zbytek filmu. ()

JB001

Jedničku jsem neviděl a tudíž nemám s čím srovnávat, ale tohle mne pobavilo hodně. Nic jsem od toho nečekal a byl jsem příjemně překvapen. Nejednalo se o žádný horor a s Čelistmi se to nedá srovnávat ani náhodou. Tohle byla čistokrevná sranda pro puberťáky ale i pro nás pamětníky díky Hasselhoffovi.  Dokonce i manželce se to líbilo takže fajn sobotní večer u TV obrazovky ()

Jansuper

Ať si každý říká co chce, za mě je to prostě zdařilá hororová zábavná prdel, samozřejmě že je tam několik nesmyslů kterých ste si určitě všimli, a i samotní tvůrci si byly vědomni těch nesmyslů, ale chtěli prostě udělat nějakou šílenou hororovou komedii, což se rozhodně povedlo, lidi nečekejte že je to reálný smysluplný horor, ale skutečně mazec, kort když na to koukáte s někým to je teprv švanda , je pravda že horory kde hlavní nepřítel je nějaké zvíře sem nikdy moc nemusel, ale tady bylo vidět že si z toho dělají srandu i samotný tvůrci, skutečně k pobavení a zasmání je to super, má to dobrou atmosféru, dobrý děj a příběh, a má to i šmrnc, tak rychle to uteklo, sice je pravda že není moc, z čeho tu mít strach, ale napětí tu bylo, pár dobrých lekaček, a nakonci vtipný zvrat, to nemluvím o těch plno pěkných záběrů na ty pěkné slečny,  ten film si zaslouží mnohem více procent ()

lucius-l

Absolutne šialená hororová komédia, ktorá ma nesklamala. Samozrejme že sa jedná o sračku od ktorej nikto nič nečakal ale jedná sa o béčkový horor, ktorých máme neúrekom a mna osobne tento film prekvapila čiernym humorom a potokmi krvi. V kine som sa už dosť dlho nenasmiala ako na tomto filme. Herci sú fantastický, ako malá som zbožňovala christophera lloyda a davida hasselhoffa a kvoli ich komediálnym výkonom musím filmu dať rovných 5 hviezdičiek :D ()

aldis

Dve hvezdy za Hasselhoffa,doporucuji tak od 55 min filmu a zaverecne titulky.Jinak podle me uplne zbytecny film ktery nesaha jednicce ani po ploutev ()

wienfield

Horor – pre vaše očakávanie aj oči. Thriller – bude až cesta so snahou nezapichnúť niekoho od zlosti na schodoch pri východe z kina. Komédia – to určite nie je. Je to totižto paródia. Nie moc vydarená. Ale s hláškujúcim Davidom Hasselhoffom! Takže sa určite nájde zopár narušených jedincov, ktorí tomu dajú šancu.Viac ()

bakda

Jako videofilm by to bylo průměrný ale cpát tohle do kin? To je opravdu blbej nápad dávam dvě ale nebýt Christophera Lloyda pro ktereho mam docela slabost byla by jen jedna... ()

JohnyBlaxx

Jedničku jsem bohužel neviděl, ale abych pravdu řekl po shlédnutí dvojky jsem za to rád. Již hodně dlouhou dobu jsem nebyl na tak špatném filmu. Je tak otravný, že při představě dělat na něj dlouhosáhlou recenzi se mi "zvedá kufr". No a co je tak špatného? Asi všechno. Od obsazení mladých sexy Amíků přes dementní příběh. Jedna hvězda za "kozy ven". ()

rotas

HAHA tak na zabití odpoledne a už si nikdy nevzpomenete i když výroky Davida Hasselhoffa nemají chybu,ale to je asi to jediné. ()

Breaker

Větší očekávání a o to větší zklamání, dá-li se to tak alespoň nazvat. Druhý díl nebo i samostatný díl (jak chcete), postrádá úplně všechno. Upravuji na 1* za pěkné hlavní herečky. Jinak nechápu, proč to vzniklo? ()

Freakyy

To byla taková debilovina, že si to prostě zaslouží uznání. Těžko se to popisuje, protože je tam tolik různě blbejch scén, že se to musí vidět. xD Z herců mě nepřekvapila, ale potěšila K. Bowden, sice ju v podobnejch filmech vídám často, ale přesně do takovejch ona patří. A bez Hasselhoffa by to nešlo, tomu dali hezkou parodii na jeho "slavnou" baywatch roli a celkem to film oživilo. Pro mě lepší jak 1čka, ta mně přišla nudnější a vážnější, ale toto se povedlo. ()

ferdinandv

Popravdě řečeno jsem se u sledování tohodle filmu bavil možná ještě o něco víc, než u předchozí Ajovy Pirani. Z pohledu přísného hororového fandy by tenhle film neprošel, ale když se na to podíváme hodně uvolněně, tenhle film prostě musí bavit. Film vsází hodně i na herecká jména, na začátku se tam mihne třeba Gary Busey a ke konci hodně zaperlí David Hasselhoff, který si ze sebe umí udělat pořádnou srandu. Celkový příběh je klasika - piraně se totiž dokážou dostat skrz potrubí úplně všude, takže se dostanou i do nově otevřeného aqua parku, kde to pěkně rozjedou. Všechno je tady hodně přehnaný, ale zároveň celkem vtipný. A super zakončení: "Něco jsem zjistil... Oni se začínají učit chodit" :-). ()