Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Bobik9

První díl byla docela sranda a tak jsem byl zvědav, co s tímto žánrem provede člověk, který udělal dost pokleslou trilogii Krvavá hostina. A ejhle! Ono to funguje a je to skvělá zábava. Ten film se ani na minutku nebere vážně a dobře se na něj kouká. Všude zadky, prsa i víc. Skvělá muzika! Ale nic z toho všeho nemá na naprosto geniální věc s Davidem Hasselhoffem! To je totální úlet a každý záběr na něj a každý jeho geg je boží! Je to jedna z nejzábavnějších kravin, co jsem z roku 2012 viděl. ()

oveckaoa odpad!

Oproti verze od Ajy je tohle neskutečná sračka. Chtěl jsem se dívat na horor ne na silikonové štětky,které se tam věčně promenádují a kdybych to viděl pustím si radši porno to je kratší a i zajímavější. 5 procent za scénu v tom vodním parku a za konec s tím zabitým klukem jinak tam nejde co ocenit na druhou stranu co čekat od režiséra slátanin Krvavá Hostina 1,2,3. ()

drake31

Piranha 3DD postráda akúkoľvek eleganciu, výraznejšie gore scény, a prílišne preháňa s humorom, ktorý dokáže pokaziť aj tú malú porciu atmosféry. Avšak musím povedať že sa jedná o dobré pokračovanie. Je to zábavné, na nikoho sa vo filme neberie ohľad, a aj to málo ma dokázalo uspokojiť. Druhá Piranha je predovšetkým komédiou, nech si tvrdí kto chce. čo chce tento názor nezmením, pár kvapiek klrvi z tohto filmu horor neurobí, a ani atmosféricky sa to nechytalo. Slušný priemer ktorého zlatým klincom je sebaparodický Hasselhoff ... ()

Wade

Je zcela jasné co 3DD chybělo a to víc vtipu a hlavně závěrečný masakr. Ve 3DD se bohužel piraně v bazénech moc nepředvedli. 50% ()

Brain-D

Docela šílená komedie se zajímavými postavami jako Ving Rhames a Christopher Lloyd. Ti tomu dodali šmrnc, ale král všeho byl ke konci David Hasselhoff a jeho COMEBACK ! Což to vše je asi jediné zajímavé, jinak je to pěkná sračka. ()

yeniczek

Za Mitche, jednu povedenou hlášku a.. a tak.. 1* Vidět to s několika promile v krvi, tak bych se asi udusil smíchy, to je fakt. "Little ginger moron..." ()

Buzzz

"Josh si uřízl penis, protože mi něco vylezlo z vagíny". Komedie dobrá, ale nudilo to, když se film snažil být horor. Kozy, krev , hlášky, piraně, střílející protézy a David Hasselhoff... 2* ()

VasaX

Jak bych jen začal... Piraňa 3D, byla hrozná, příšerná gore šílenost, tak blbá až byla vlastně sarkasmem sebe sama. Byla prostě tak umně špatná, až byla prostě dobrá. Stačí se podívat na sloupeček hvězdiček vpravo a porovnat ho s tímtéž sloupečkem u předchozí Piraně 3D. I přes poměrně nízké hodnocení (které je vlastně na poměry tohoto kousku vysoké), je to jasná hvězdná noc. Tady je to zataženo. A proč, je zřejmě jasné. Jiný režisér se se sračkojidním prosťounkým tématem nedokázal doůstojne poprat, jen to požvýkal a vytrávil, a výsledek je jasný. 3DD trpí na špatnou výpravu, klasicky ploché a tuctové mladé herce, špatný humor, špatnou kameru, děsivé CGI a vůbec všechno je špatně. A co je na tom nejhorší je, že Aja dokázal z hovna uplést bič a vypráskat s ním překvapivou Piraňu 3D, ale Gulagerovi prostě to hovno proteklo mezi prsty a zbyla mu jen sračka pro pláč. Omlouvám se za fekálie, ale lepší příměr jsem nenašel. Piranha 3DD je prostě blbost. Jak zde napsal VERBAL - kokotská slátanina. Ode mě putuje jen jedna hvězda, o kterou se podělí "The Hoff" a "šílený profesor". Gulager si zaslouží leda hovno (aaaaaa jsem zase tam...) protože natočit film, ve kterém není koupaliště plné krásných vlhkých dívek v plavkách, na půl i do naha, vůbec sexy, hororoidní příběh ani trochu napínavý, masakry ani trochu zvrácené a nechutné, humor špatný a všechno okolo je prostě stupidní, tomu říkám skočit po hlavě do žumpy.________________ PS: Prosím, koukněte se raději na předchozí Pirahna 3D, pokud se tak již nestalo, a zapomeňte, že kdy vzniklo něco jako její pokračování. ()

Danny F.

Je to podle mého jen kopírka. Scéna s ukousnutým přirozením bylo už v předchozím díle. Hrátky kolem a vně bazénu taky. Kolem jen samé kozy. Taky už viděno. Nepochopitelné je, jak může ryba vylézt z vnitřností ženy skrz přirození a ona se zatřepe, pak vstane a odkráčí? No tušil jsem už tak trochu průser, ale až takový? Neobjevilo se nic nového, vše už bylo zobrazeno před tím. Nijak zvlášť mě film neoslovil. Snad už nebude další pokračování s chodícími rybami. To se radši půjdu už utopit. Jediné co stojí za to z celého filmu jsou krvavé záběry a pohled na udýchaného běžícího Hasselhoffa. Ten opravdu pobavil. 55% ()

lykan9

Historie se opakuje. Jak v původních verzích, tak i v těchto nových, se tvůrci drží pravidla - jednička je boží, tak z dvojky uděláme kravinu. Piraňa 3DD se dá doporučit jen z pár důvodů - je tu hodně (opravdu hodně) holek nahoře bez, cool badass David Hasselhoff, který mě přesvědčil, že si ze sebe umí udělat prdel a nadmíru vtipný závěr. Jinak jsou však herci nezáživní, akce nudná a samotný nápad piraní v bazénu trapný. Raději budu v obou případech zůstávat u jedničky. ()

Autogram

Ako paródia na Baywatch by to chcelo trochu viac ako trápneho Mitcha, hračkárske rybičky a kopu kečupu. Ale niektoré scény boli zábavné a dokonca ich bolo viac, až som zauvažoval nad dvomi hviezdami. ()

TheRoller

Kvôli Davidovi to nejde inak, na ňom som sa vážne pobavil. Zvyšok pre aký-taký pokoj v duši komentovať moc netreba. :) ()

prasacimor

Nová Piranha je po všetkých stránkach horšia ako jej predchodca z pred dvoch rokov. Zatiaľ čo u 3D som sa bavil celý čas a gore scény boli priam pohladenie na duši, 3DD ponúka ohratý, klišé príbeh bez štipky invencie, nesimpatické postavy a namiesto finálneho masakru tu máme zbytočné, spomalené zábery za tónov kostolného chorálu, plus extra porciu humoru, ktorý ale vo väčšíne prípadov vôbec nefunguje. Veľké sklamanie, ktoré nezachánil ani Hazel the Hoff. Aja sa môže hlasno smiať, táto paskvilná fušerina nesiaha jeho zábavnej oddychovke ani po členky. ()

JančiBači

Majiteľ auquaparku chce pred jeho otvorením ušetriť a tak do bazénov napustí vodu z jazera.Lenže v jazere si už veselo plávajú pirane a ich zúbky okúsili už prvé obete.Navyše pirane sú už celkom odolnejšie a dokážu sa prehrýzť aj cez plech a dokonca vedia byť aj v správnu chvílu na správnom mieste..Áno, myslím tým pseudo erotickú scénu počas ktorej namiesto vyvrcholenia dochádza k odstráneniu pohlavného organu.Veď čo už s ním, keď sa doň s chuťou zahryzla malá pahltná rybka.Pirane vydávajú zvuk podobný šelmám a jeho intenzita je taká veľká, že ju je počut aj pod vodou.Vzhľad pirani má na míle ďaleko od ich reálneho výzoru.Príbeh je deravý, efekty sú veľmi amatérske.Film nepobaví, nezaujme a nudí.David Hasselhoff je buď poriadne zúfalý alebo mu došli peniaze na alkohol.Jeho účinkovanie je bohužiaľ veľmi trápne.O Vingovi Rhamesovi sa radšej nebudem vyjadrovať. Rozdiel medzi Piranou od Alexandra Aju bol že pobavila, bola krvavá a pre mňa osobne bola malým prekvapením.Bohužial pár silikonov film nezachráni. Úplne zbytočné pokračovanie a chráňbože pred trojkou, chodiace pirane už nerozdycham ! ()

blechy odpad!

Kdo neviděl neuvěří... :D:D Protože takovouhle blbost jsem dlouho neviděl... 3D efekty docela dobré, ale to je tak vše. Hodnocení odpad je docela slabé .. ale co se dá dělat. Jo a pánové .. dávejte si pozor při souloži... :)))) ()