Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

kery-

Kravina až na půdu, ale i tak nikdy nemůže dostat odpad. Proč? Protože je tu Mič! A já si dokonce myslím, že "Hoffí" si tu střihnul svou životní roli..:D ()

Earl10 odpad!

No do p*dele, tak takhle asi vypadá filmové dno! Nikdy mi nebylo v kině tak trapně! Chci zpátky peníze! Nechápu co bylo záměrem. Horor? Ale jděte! Komedie? Ha, nesmál jsem se! Intergalaktický klon zvířecího trusu a panenského oleje? Nejspíš! Tento snímek v podstatě nemá scénář, to se takhle asi parta sešla každý ráno před natáčením a tahala z kloubouku nápady, který na sebe ale vůbec nenavazovali. "Tvůrci" slibovali více déček a více brutality, tak toho prvního je tady tak sotva jedna třetina (a to ještě odporný gigantický silikony) a tohoto druhého ještě míň. A když už tak to nedává smysl. Závěrečná žranice je tak šíleně natočená, že jen tiše vzpomínáte na průměrný první díl. Ale co mě nejvíc na*ralo, tak je co udělali s překrásnou Katrinou Bowden (poté co zahrála suprovou roli v Prcičkách!). Nejen že nic neukázala, ale ta scéna kdy... ale vy víte, škoda slov. Hnus! Asi jsem ten nadhled nepochopil, ale spíš někdo nevěděl co točí. Jediné co maličko pobavilo, tak byly scény s Hoffem, pousmál jsem se. Jediné surrealistické dílo, které se nelíbí ani surrealistům! [viděl v kině 3D verzi] [5%] ()

AdamesWWE

[4/10] Pri tomto filme je jasné čo sa stane, celá schéma priemerného príbehu sa opakuje a je zrejmé že druhá navlas rovnaká jazda nebude na rovnakej úrovni ako prvá časť. Piraňa 3DD sa tentoraz odohráva v aquaparku a nie v jazerách, príjemná zmena, dobré prostredie, pekné ženy, dokonca sympatické hlavné postavy, ale škoda že iba na prvý pohľad. Postupné zoznamovanie s nimi je pomerne nudné, iba duchaprázdne dialógy počas úvodných 40 minút. Občas nejaká tá menšia vyvraždovačka, ktoré nie sú nijak výnimočné, sú iba predkrmom toho čo nás čaká pri záverečnom masakri. Z týchto menších zabití by som jedine podvihol časť na móle s dvomi dievčatami, táto pasáž bola pomerne napínavá a dobrá, ale ako všetky iné ľahko predvídateľná, a ked´ je už všetko také predvídateľné tak aspoň čakáme že ten samotný masaker bude extra brutálny a tvrdý. Tak to aj bolo, Aja bol v prvom filme veľmi brutálny a tu ho s brutalitou Gulager prevalcoval, ale z tohto zabíjania človek nemá nič lebo sa tu nič nové a originálne neukáže, scenáristicky tu nieje žiadny nápad takže opäť iba rutijné likvidovanie nevinných ľudí dobre zobrazenými piraňami. Herecké obsadenie som už spomenul, v tomto filme je to dosť biedne, priemerný herci a ešte horšie napísané postavy, ale treba chváliť Hasselhoffa ktorý je skvelý, má dobrú úlohu, podá vtipné hlášky a myslím si že práve toto Piraňa 3DD potrebovala, niekoho kto si urobí srandu sám zo seba a to Hasselhoff dokázal, okrem neho tu nieje žiadna lepšia a zaujímavá postava. PIRANHA 3DD je podpriemerný horor, pri ktorom viete dopredu čo sa stane. Prvých 40 minút je nudných, dlhých, nezaujímavých ale musím povedať že občas aj vtipných, ale to je iba vo výnimočných situáciách. A samotný masaker šiel za hranicu, je extra brutálny, po technickej a vizuálnej stránke priemerný a obsahovo ničím výnimočný a neoriginálny, na tomto si nedali scenáristi záležať, ako vlastne aj na celom príbehu. Jedno pozretie bohato stačí, tento film je iba daľší brutálny horor, ktorý sa nedá brať príliš vážne a neoslní žiadnou scénou, vtipný je iba výnimočne. Pozrieť sa do konca dá, ale moje pocity sú iba na 2 hviezdičky. ()

F.W.Colqhoun

Vytrhávání piraně ze zadku? (Zase) ukousnutá přírození? David Hasselhoff?! Když už vážně nevíte, jak hluboko po návratu z práce, puzeni k maximální sračce klesnout, zdá se Piraňa 3D resp. 3DD logickou volbou. Naneštěstí druhý díl potvrzuje předsokratovskou poučku vylučující opakované koupání v jedné vodní ploše. Kde jednička ohromovala stejně přehršlí béčkových nápadů i rozumným režijním vedením a urážela, jen když sama chtěla [což pravda bylo prakticky nepřetržitě], výsledek dvojky zamrzí o to víc, že béčkových nápadů obsahuje ne méně, ale spíš víc. Celé to ale bohužel nedrží pohromadě, postavy nevzbuzují ani stopu sympatií a hlavní hrdinka plave v džínách, aby nebylo poznat, že vlastně nemá hezkej zadek. Skutečnost, která stála celou jednu hvězdičku: Cecek je jaksi méně a nejsou tak pěkný. ()

Hanys_

Víc koziček, víc vtípků...a přece to skřípe. Zatímco Aja dokázal bavit a nezapomínal ani na to, že točí horror, Gulagerův příspěvek už tak svižný prostě není (ikdyž má dokonalého Miče Bjukenena). Každopádně hláška "něco vylezlo z mé vagíny a ukouslo Joshovi péro" je fakt top. 4.5/10 ()

Sufferer

„Bring me my legs.“ Veľkohubé reči o “double“ zážitku zostali (ako obvykle) iba v rovine sľubov. Za kormidlo výletnej lode Piraňa sa totižto pre zmenu postavil John Gulager, avšak ten nedokázal ani len zamútiť stojaté vody zanedbaného žánru, ktoré jeho predchodca Alexandre Aja solídne rozvíril. A čo je horšie, hádže cez palubu jednu vec za druhou. Už to nie je tá neviazaná zábava, z ktorej na diváka pokukuje šteklivá erotika, či krvavý kúpeľ s poctivým napätím ale len obyčajná hra na efekt, kde čo najviac využiť záber v treťom rozmere. Veď čo už je to za film, kde najväčšiu srandu robí vykopávka z Baywatchu. Sklamanie. ()

iampatrik

45% Kozy kozy kozy, piraňa ve vagíně, piraňa v řitním otvoru, kozy, kozy potřísněné krví, David Hasselhoff a Pobřežní hlídka, kozy potřísněné krví, kozy potřísněné krví s uříznutou hlavou, rozkousané těla, krev, kozy, krev, kusy těla... Film, který by si sotva zasloužil jednu hvězdu, ale zároveň svou absurditou by si zasloužil klidně i čtyři hvězdy... Neskutečně šílené a přehnané scény, trapný vtipný scénář... ()

ThomasCrown

Slabý odvar plný nezmyselností a absurdných situácií, keď sa už pozastavujete nad tým ako mohla taká blbosť niekoho napadnúť, epickejšiemu spracovaniiu chýba otvorené more, nezachránia ho ani DuDy. Čo však rozhodne stojí kľudne aj za päť hviezdičiek je David Hasselhoff, ktorý si zo seba robí srandu bez prestávky a jeho little ginger moron ma rozosmial vždy keď tie slová vyslovil. ()

Prochy38

Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval. Bylo mi jasné, že to bude to samé jako Piraňa 3D. A taky že bylo. Sem tam malé cameo známých tváří, ale jinak o ničem. Trapné ryby, hektolitry zbytečné krve. Hloupé B-čko, které nemá kouska logiky. Ten závěr s tím malým klukem hodně nepovedený. Ryba ve vagině apod. Trapas... Na druhou stranu dobrá hudba a fakt hezké kočky. ()

TERRORDROME

Pirane vyfasovali jedno D navyše, ale to z nich dvojnásobnú zábavu automaticky nerobí. Videl som trailer a nečakal nič než blbé vtipy ( dokonca som sa na to tešil ), ale prvá polovica filmu je predovšetkým dosť kŕčovitá prcinuda, trapácke muchlovanie mladistvých dementov a humor typu tlsťoch čo strká vtáka do trubky v bazéne a potom skáče po zvratkoch. Myslel som že Gulager si bude z tradičného klišé usierať a on miesto toho predvádza ešte väčší debilizmus. Hrdinka vie že sú v jazere pirane, ale pokojne sa tam ide v noci potápať aby zistila či nie je niečo s potrubím a jej kamaráti ( z toho jeden policajt ) na to len čučia. Jediný závan srandy je výstup prdnutého profesora Christophera Lloyda ktorý sa vyciera ako vyšinutý smajlík že jeho video na internete má viac pozretí než smejúce sa dieťa s hnačkou. No, potom príde scéna kde dievčine vypláva piraňa z vagíny, do obrazu naopak vpláva David Hasselhoff a aj vďaka nemu sa druhá polovica predsa len rozbehne k lepšiemu. Hoffi si zo seba s chuťou robí kozy, predvádza cynizmom prerasteného ( a alkoholom rozleptaného ) Miča Bukaňana a trúsi hovadné hlášky. Do tretice to zachraňuje ešte ďalší veterán Ving Rhames, ktorý sa zasa snaží vyliečiť z traumy a má miesto nôh brokovnice. Záverečný masaker sa síce v prezentácií gore s tým z jednotky nemôže porovnávať, ale predsa to má krv, mäso, piraňu v riti toho sprostého tlsťocha a samozrejme spomalene sa hypnoticky trasúce silikóny. A udýchaného Hasselhofa čo v náhlom návale hrdinstava zachraňuje "toho ryšavého debila". Takže vo finále som bol predsa len spoň polovične spokojný a ak bude aj trojka a ryby v nej budú chodiť po súši, tak si to teda pozriem. ()

Paldiny

Čo fungovalo v prvom diely je nenávratne preč. 3DD postráda Aja-ov drive a jeho cit na vyváženú dávku napätia, splatterových momentov a odľahčenej zábavy. Miesto toho sa nám dostáva vata, málo gore a typické nesympatické teľce pred kamerou. Hviezda za piraňu vychádzajúcu z vagíny, inak zbytočné pokračovanie. Ak by tvorcovia miesto neho radšej vytvorili desať minútové bonusové video k prvému dielu iba s Hasselhoffom a Rhamesovou strieľajúcou nohou, všetko by bolo na poriadku. Lenže to by zostala pokladnica z kinosál prázdna, všakže. Aj tak to tejto falošnej reklame nepomohlo a skončila zaslúženým fiaskom. ()

Zyne

ma to dostatek kozicek a krve, ale je to taky uplne blbe a to tim zpusobem, ze to ani nepobavi. totiz, tam kde fungoval urcity nadhled v Ajove remaku, zde vse vyzniva uplne trapne a pitome. dialogy a vubec cely scenar psalo asi 8lete decko, postavy jsou nesympaticti tupci a nic tu nefunguje a nepusobi, tak jak by asi melo. tohle se fakt nepovedlo a zaverecna titulkova prehlidka radoby vtipnych blbinek a zkazenych zaberu je trapna az beda... Vingovi se divim, ze do tohohle vubec lezl a vam ostatnim tohle ani moc nedoporucuju, to si radsi puste rybku od Ajy ()

Zombi

Piraňa 3D se mi hodně líbila, pokračování 3DD už tak dobré není, ale úplný průšvih se taky nekoná. Film je spíš hororovou parodií, napětí zde není vůbec, silně ubylo gore, zůstala jen krev a odhalený dudy, silně přibylo vtipných, či rádoby vtipných scén. Scénář je naprostá hovadina, což zřejmě věděli i tvůrci, tak si řekli "Natočíme blbost, ale zábavnou". Závěrečný "masakr" nestojí zařeč, jednička byla o dvě třídy výš. Potěšil Rhames s titanem a Hasselhoff si zase jednou dělá prdel sám ze sebe, v každém případě jej počítám jako plus. Film je ideální pro sledování na nějaké pařbě s kámoši, pak by koeficient zábavnosti vyletěl silně vzhůru, sám o sobě je někde mezi 2 a 3 hvězdama. ()

aLPaC

Stejně jako jednička i DD se nebere vážně a to je jen ku prospěchu věci. Jednička byla bezesporu lepší, hlavně kvůli Ajově vedení ale i druhý díl je dobrý. O hororu nemůže být řeč, hlavně druhá polovina je plná parádních kousků od useknutého penisu, Davida Hasselhofa, ukouslé hlavy malého kluka až po fotografování piraň a končetin přeživšími. P.S. Tolik koz jsem snad v žádném filmu nikdy neviděl, ani v jedničce. Angažování pornohereček tomu jistě pomohlo. PPS. Promítání během nějaké párty nebo pitky DOPORUČENO! ()

chuckboris

A proč ne? Horor to sice není, thriller taky ne, komedie určitě. Není moc filmů co mě neserou a tenhle mě nesral. Podle traileru to vypadalo na totální kokotinu,...........no.....ono to vlastně je totální kokotina, ale tak to asi mělo bejt. Já jsem se u toho několikrát zasmál. A počkejte si na Hasselhoffa, ten chlap je vážně magor. Stejně jako u jeho starej a ulítlejch videoklipů tak i tady jsem nevěděl jestli to myslí vážně nebo jestli si schválně ze sebe dělá prdel. Palec nahoru Dave. ()

Jayem

Na jednu stranu by to akože mal byť horor ale na druhú to pôsobí ako velmi zlá paródia. 1* za Davida Hasselhoffa pre ktorého to bola životná rola. ()

mazadlo odpad!

Zatímco strýček Aja natočil poctu pokleslému žánru animálních vyvraždovaček téměř v Tarantinovském duchu tak Gulager zmrvil, co jen mohl. Vezmu-li to popořádku podle toho, co ujetina vlastně nabízí? Uhryznuté ptáky, odhalené vagíny, kozy venku, potoky krve a nějaké 3D efekty s dvojím D, které stojí skutečně za dvě D...za Debilitu a za Další debilitu...takže ano Piraňa 3DD by se klidně mohla jmenovat třetí další debilita. Aja si odpočinul a udělal film pro zábavu, ukázal své mistroství krve ale i to, že žánr má nakoukaný a podal poctu všem možným CAMEO hrdinům. Zde máme naopak naprosto vyfakovaného Davida Mitche Hasselhofa, který vlastně nedělá nic krom toho, že zřejmě dostal pár babek za to, že ze sebe i seriálu pobřežní hlídka udělá blbce. Hmmm to není pravá Cameo role ale to je fuk. Efekty i žroutství rybiček jsou shit to jsem psal vejš. Inovativní to není. Jakej blbec vymyslel scénu s piraňou ve vagíně nevím ale je to dementní a má to ještě dementnější dohru. Kdo by si prosím vás uříznul ze zde přítomných chlapců ptáčka kvůli zakousnuté rybičce? Nikdo. Takže opravdové zklamání dobře nastartovanému žánru od Aji....Gulager by měl točit porno ve kterém hrajou mývalové. Možná by mu ty pochodující medvídci udělali větší radost a službu než dementní nápad chodících ryb. A nakonec...i v té největší blbině by měl člověk přemýšlet trochu logicky. Takže jak je možné, že když jedna z bab slajduje tobogán má na koze přikousnutou piraňu? Zřejmě piraňa výsadkářka s padákem. Nebo umí chodit už i po žebřících? Tak to jsme v genitálii... ()

mira007

Oproti předchozí Piranha 3D (2010) přibylo trochu víc krve, ubylo rozpočtu, zjednodušila se dějová linie, přibylo víc úplně nahatých holek, ale hlavně zjevil se tu z temnoty komerčních seriálů starověku David Hasselhoff, který svou vlastní sebeparodií tomu dodává drive. Jinak by to bylo na jednu hvězdu. ()