Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan. (TV Nova)

M.i.k.e

zábavná gangsterka s výborným Pittem,která je založená převážně na dialozích,než na nějaké převratné akci.Po celou dobu sem se bavil víc než slušně,ale že by se jednalo o nějak vyjímečné dílo,které bych musel vidět znova a znova se říct nedá.Plusové body vedle Pitta sbíra i James Gandolfini a pár výborných scén (střelba v dešti)...60% ()

Caminzind

Andrew Dominik. Podle mě tenhle týpek pomalu strčí do kapsy (když ne teď, tak jednou určitě) Tarantina, Coeny, Ayera, Fuquu či dnešního Stonea. Killing Them Softly je baladická gangsterka s vynikající režií, perfektní prací s herci, kamerou, střihem, efekty, zvukem a v neposlední řadě i s úžasným hudebním aranžmá. Zabití Jessieho Jamese byl magický film, kterým si mě Dominik získal. A po dnešku mu začnu shánět místo ve svojí režisérské topce. ()

zbyshek

Štýlová gangsterka, to beze sporu. Atmosféra k filmu jak ušitá. Brad Pitt na jedničku. Ale i tak jsem se nudil. Chvílemi byly i humorné scény, ale celkově to bylo jednotvárné až nezáživné. Bez špetky jiskry. Slabota. ()

Hennes

Průměrný thriller, kde nejsou italští mafiáni, tím čím mají být. Jedna krádež vystrašených zlodějíčků, by určitě skončila jinak. V tomto snímku však vše bere do rukou zabiják Brad Pitt a odvede svou práci. Celkově není snímek ale ničím výjimečným a je spíš nudným, než svižným a akčním. ()

HappySmile

Konverzační filmy mám ráda. Ovšem musí být o čem konverzovat... Tady si tak nějak postavy plácají o nějakých blbinách, které jsou tady asi jenom proto, aby vyplnily ticho, ale nic zajímavého/podstateného/vtipného/trefného se prostě nedozvíte. Tady bylo mluvení prostě na škodu a film zbytečně stáhlo dolů. Díky dialogům vypadalo, že má film aspoň 2 hodiny a ne že patří k tomu kratšímu, co se točí. ()

Havaj8

Zdlouhavý dialogy, minimum akce a přitom to žádná extra plánovačka nebyla. Takže kdo není fanoušek týhle mafiánský dobovky, bude se nudit a to zaručeně. Těch pár scén, kdy se něco dělo, nezaručí ani průměrnou podívanou. I ten Brad tam stál dost za prd. ()

MrPierc

Nudná, plochá, nic neříkající, malorozpočtová mafiánka. Nájemní vrahové tam mají citové problémy, krize ve středním věku, moc kecají, nejsou vtipní, nejsou zajímaví. Příběh je tak pomalý, že jsem měl pocit, že jsem sledoval 3 hodinový dokument o výrobě bambusových kolíčků v Číně. Tvůrce se snažil zahrát na vážnou roli v gangsterském prostředí během krize kolem roku 2008 v USA, ale místo toho se z toho vyklubala filmová krize v roce 2012. Kromě dobré kamery během 2 přestřelek a finálnímu projevu s Bradem Pittem, to jen a jen uspává. ()

Attta

Zpočátku pomalé tempo, plno keců, ale konec se vcelku rozjel a musím říct, že tak slabé hodnocení si to určitě nezaslouží! Kolem 60% jsou tu deleko větší odpady než tohle. Co musím vypíchnout je vynikající kvalita efektů. Hudby zde moc neslyšíme, ale za to se zvukem si zvukaři opravdu pohráli. Mě se ta neobyčejnost líbila a taky sem si to užil. Takhle jsou to dost silné 3 hvězdy, ale kvůli slabému hodnocení dávám i tu čtvrtou. ()

bourec

Na začátku sem při záběrech na toho upocenýho, sjetýho trotla živil myšlenku, že jestli ho do dvacátý minuty nepicnou do tý jeho mastný kedlubny, tak to vypnu, a seru na ten film. Nakonec sem vydržel až do konce, i přesto, že ho nestřelili. Někdo to tady už napsal, ale nevidim žádnýho smyslu ve zpomalenejch záběrech, hlavně když na kameře je ten píčus, a cpe si něco do žíly. Jinak vzato kolem a kolem, v tom filmu se nic pořádnýho neděje, vono se hlavně blbě žvaní, vobčas někdo někoho zabije, ale jinak nezábavná, stokrát viděná pitomina. 40%. ()

enjoi

Klilling Them Softly si někde začne a někde si skončí. K postavám si ani nedokážete vytvořit nějaký vztah. Celé je to takové nemastné, neslané, bez atmosféry. Obyčejný podprůměrný akčňák, který by bez Pitta měl pravděpodobně ještě nižší hodnocení. ()

laik_60

já ti nevím Karle, ale Pitt s jeho duchaplnými dialógmi sa mi prestáva páčiť. cakal som niečo akčnejšie a nie tolko mudrovania . ()

Topco

Štýlovka, ktorú som si užil, ale príliš skoro mi vyprchala z hlavy. Bizarné, ale nie až tak moc. A príjemne aktuálne na pozadí (skrz rádio a TV). Brad Pitt síce nemá vôbec extra veľa priestoru, ale je pritom úplne cool. Pomalé tempo nevadilo a štylizácia mi veľmi sadla (spomalené zábery s použitím neošúchaného soundtracku či šťavnaté riešenie nočných scén v daždi). ()

Wormboy

Dobre napisane dialogy a slusni herci, neviem si predstavit, pre co ine pozerat tento film. Je to sice kratke, spad nie je zly, ale cele je to take, uz ani nechcem opat to slovo pisat, ale prosto musim, ...zbytocne. 2,5/5* ()

Gaaron

Banda brečících chlapů / Brad k pomilování / násilné a zbytečné roubování na politickou a sociální kritiku / příběh, ze kterého by dobrý autor udělal výbornou 10stránkovou povídku a hodně dobrý režisér půlhodinovou jednoaktovku / pár skvělých spojení obrazu a hudby / art film pro ty, co v životě žádný neviděli / a překvapivý pocit že i tak bylo dobré to vidět ()

Juto

Dobrý a efektný kriminálny thriller, ktorý je tvrdý, štýlový, násilný a posiaty hviezdami. Výkony hercov sú špičkové. 8/10 ()

Angelopul

Rok 2012 byl filmově velmi slabý a tak mi udělala radost i veskrze průměrná gangsterka s Bradem Pittem. Ten už má nějakou tu vrásku a tak mu role staršího ostříleného hitmana překvapivě docela sedí. Dialogy jsou dlouhé a uvěřitelné a nejsou úplně samoúčelné, jako u Tarantina. Nejedná se o úplný popík, atmosféra je znepokojivě ponurá a trochu mi tak film připomínal mé oblíbené gangsterky ze staré školy, jako byla například Friends of Eddie Coyle od Yatese. A i když samozřejmě na klasiky nemá, za shlédnutí stojí. ()

dr.fish

Přes veškerou snahu jsem na filmu nenašel vůbec nic zajímavého. Poutavé osudy jednotlivých postaviček mne nějak neupoutaly. Snaha o emotivní dialogy nevyšla a vtipy jsem nepochopil. 40% ()

Pittův Cogan nabírá posily

Pittův Cogan nabírá posily

11.01.2011

Produkce krimikomedie Cogan´s Trade, díky které opět spojí síly Brad Pitt a scénárista a režisér Andrew Dominik (natočili spolu Zabití Jesseho Jamese bla-bla), začíná lákat další zvučná jména. Prvním… (více)