Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan. (TV Nova)

Johny203

Spočiatku sa to tvári ako Coenovka alebo ranné gangsterky Guya Ritchieho a prvých 10 minút sa to vďaka neustálemu prívalu hlášok aj darí, potom však film padá do priemeru a začína byť jasné že sa nejedná o film kultových rozmerov. Vcelku priemerný film s nevyužitým potenciálom. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Já žiju v Americe. A v Americe jsi na všechno sám. Amerika není země, je to jen byznys. A teď mi kurva zaplať." Brad Pitt v roli nájemného zabijáka, který řeší krádeží peněz zločineckých bossů z nechvalně známého kasina v nejmenovaném městě, kde se příběh odehrává. Hodně zbytečných keců... Nesmyslné dialogy, dlouhé scény o ničem a dalším nudné dialogy. Nebýt Brada Pitta, který během filmu ustřelí pár hlav nestál by tenhle film ani za komentář. - 40%. ()

anuki

Je to divný, má to potenciál, hraje si to na konverzačku..jakože strašně vtipnou, tohle mohl dát dohromady jedině Tarantino ()

Falanx

65%. Karty, hráči, bezdomáči... Dva debilové s citlivým přístupem k drogám, rukavice na čištění hajzlíků, brokárna, která je funkčností spíše podobná granátu než střelné zbrani, a pak se objeví "vyšetřovatel", jež mi krapet zvedl náladu. Jinak nelze než opakovat: Karty, hráči, bezdomáči...a vcelku nuda vylepšená o žvatlání v pozadí, jež se obecně týkalo ekonomiky, voleb a mulatů v prezidentském křesle. ()

HombreT

Pripomenie Vám to Ritchieho, ale nemá to ten drajv; Cronenberga, ale chýba tomu tá atmosféra; no najviac asi Coenovcov, ale nemá to tú hĺbku. Minimalistická prázdnota, ktorá občas esteticky uteká mi ale sadla do momentálnej nálady a tak trošku prižmúrim očko. Ale len ako jednohubka. ()

Pittův Cogan nabírá posily

Pittův Cogan nabírá posily

11.01.2011

Produkce krimikomedie Cogan´s Trade, díky které opět spojí síly Brad Pitt a scénárista a režisér Andrew Dominik (natočili spolu Zabití Jesseho Jamese bla-bla), začíná lákat další zvučná jména. Prvním… (více)