Talisman

• USA The Lucky One (více)

Loganův život ovlivnily tři vojenské mise v Iráku. Fakt, že je stále naživu, považuje za dílo náhody. Vždy unikl smrti jen o vlásek. Při první misi, když se po útoku s jednotkou shromáždili v troskách domu, tam uviděl ležet v prachu fotografii dívky. V okamžiku, kdy pro ni šel, explodoval na místě, kde stál, granát a tři jeho přátelé zemřeli. Logan si nechal snímek jako talisman a byl přesvědčený, že ho ochraňuje. Od té doby totiž neměl ani škrábnutí. Po návratu domů se rozhodl, že dívku vyhledá a poví jí o tom, jak byla jeho strážným andělem. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, najde její adresu. Nechá se najmout do psího centra, které vede její rodina. I když mu Beth zpočátku nevěří a sama má v životě komplikací dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že by Beth pro něj mohla znamenat víc, než jen obrázek pro štěstí. (TV Nova)

Bednobuch

Čistokrevný průměr. Pěkný romantický film, ale zase ne moc sladký. Průměrné herecké výkony. Znal jsem Zaka jen z Muzikálů ze střední a ze Znovu 17, kde to byl puberťák. Ale evideňtně už dospěl. Pěkný, ale ničím zajímavý film. ()

niniss

Po přečtení některých komentářů se musím taky vyjádřit... Za prvé, Zac umí hrát! Jen proto, že ho máte spojeného s HSM neznamená, že je špatný herec... Za druhé, jo, je to sice předvídatelný, ale kterej film dneska není? Podle mě se snímek moc povedl, včetně sountracku, a zařadil se mezi mé nejoblíbenější filmy. A abych pravdu řekla, pár okamžiků mě na filmu dost překvapilo. A dokonce jsem si i pěkně pobrečela. Takže jo, 5 hvězdiček a klidně se na ten film někdy podívám znovu. ()

hovadko.bozi

Nebylo to tak příšerný, prostě klasickej, předvídatelnej slaďák pro fanynky Zaca, ale proč ten sok musí být vždycky vyděračskej násilník a proč se vždycky všechno jednoduše vyřeší tím, že zaklepe bačkorama, když přejde na světlou stranu síly? Neuměj ty scénáristi vymyslet jinej konec, než naškrábat heroický finále pro hezouna, při kterým nechtěně natáhne brka ten druhej chlápek, aby mohli odplout i s harantem do západu slunce? ()

Ejdel

Nemůžu říct že to je dokonalý film, ale mě se líbil, v poslední době totiž celkem ujíždím na romantických filmech a můžu říct že tenhle mezi ty špatné nepatři, sice vždycky víš kdo skym skončí, ale mě to nevadí přesto se na to můžu dívat a očekávat zápletku. ()

Hagedorn

Je to dost překvapivé, dospělej Efron a neokoukana Taylor Schilling(zajímavě krásná). Jen bych si odpustil to drámo na konci to do celého konceptu moc nezapadlo. Ale jinak zajímavé věděli ste že každý maják je jiný? V americe ce podle něj dají rozpoznávat vesnice a města většinou si maják staví město a je vždy jiný (barva,vejška,světla ochoz......) je obtížné to místo najít ale né nemožné. ()

DanielaS

Je to sice typický romantický film u kterého "chlapům tečou nervy a ženským slzy", ale oproti jiným filmům tohoto typu není nic přehnané a vše působí relativně reálně. Moc pěkně natočené, perfektní výprava s až kýčovitě dokonalými západy slunce a pohádkovým lesem. Zac Efron mě hodně překvapil, s tím strništěm vypadá jako opravdový chlap, a s Taylor Schiling jim to docela sluší. Nezapomenutelnou roli tam má Blythe Danner, jako babička, která všechno potichu pozoruje a když jde do tuhého, vždy přijde s dobrou radou. Snímek nijak nevyniká, ale jako oddechovka je perfektní - člověk u toho nesmí moc přemýšlet a končí to happyendem. :) ()

PalMa

Jó Amerika, tam se žije, všichni jsou krásní, mají super postavy a vůbec vše je dokonalé. Zkrátka tenhle film je červená knihovna jako prase (ten kýčovitý konec už mi připadal jako parodie na romantické filmy), přes tohle všechno na mě Zac a Taylor zafungovali (někdy jsou takové snímky pro některé z nás potřebné – třeba k žehlení, splínu ,vypadlému mozku a nebo místo nedělní pohádky). ()

skierka

Udělala jsem osudovou chybu, když jsem si přečetla knihu, protože filmová verze je neuvěřitelně okleštěná. :( Herecký výkon Zaca Efrona byl téměř k pláči - celou dobu měl nepřítomný výraz a vypadal, jako by čuměl skrz Beth místo láskyplného pohledu na ni (horor). Jednu hvězdu dávám za výkon Taylor Schilling a druhou za ostrovtip Nany. Ale jsem si jistá, že tohle už si nikdy nepustím. ()

Sllada

Logan je fakt dobrý kluk ,co umí snad všechno a je to dokonalý fešak a gentelman. Ona je dobra holka co má problémy. Jak to asi muže dopadnout !? :-) 50% ()

Aileena

Dokud Efron nedostane jinej dabing a nepřestane vypadat o deset let mladší, nebudou mi k němu chlapské role prostě sedět. Ale jinak dobrá oddychovka. ()

lilyflower

Zac Efron je mi sympatický, a tak som sa na tento film celkom tešila. Začiatok akčný a Zac dostal dostatok priestoru. Ale potom sa zbalil a odišiel hľadať dievča z fotky. A vtedy sa celý film prepadol do úplných hlbín béčkovosti. Ak bol film o vojakovi hľadajúcom to magické dievča na fotke, tak kde sa potom stratil? Zvyšok nestojí za nič, je to len plochý ľahko predvídateľný pokus o nič. A Zac sa tam v podstate iba prechádza a občas niečo povie. A vrchol všetkého bol ten klišovitý záver. Nebudem prezrádzať, hlavne preto že nie je čo prezradiť. ()

pupidup

Šílená a klišoidni blbost pro romantiky. Nuda...a kýč k tomu. Z takových filmů doslova šílím!!! A ma to presne ten aspekt,ktery nesnasim,totiz cely film se jednomu az nelogicky ublizuje,az se nakonec Stazina dostane Kubovi. Uffff. ()

Sonjoe

Velmi prijemny romanticky jemne dramaticky film. Pribeh sice okukany, ale cele to posobilo velmi prijemne, kludne, citovo. Troska viac dramy mi tam chybalo. 80% ()

Marrakech86

začátek byl docela pěkný, ale pak to začlo jít do klasické romanťárny, která bohužel ztrácela logiku. a konec to jenom doladil...40% ...20% navíc dostává komisař rex :) ()

quido.morava

Kdo se má rád, nechť si vybere jinou formu zabití času - o tento film můžete klidně přijít a nezanechá to na vás žádné následky. Já tu chybu udělal a shlédl ho. V rukou šikovných vypravěčů a tvůrců by to mohl být docela pěkný a silný doják, ale tohle fakt ne. A to jsem ještě na konci zoufal, jak už tak blbě zahraný, zrežírovaný a vůbec splácaný příběh může ještě blběji zaranžovaný konec dorazit. Jedna * jen za pohlednou a opravdu se snažící Taylor Schilling. ()