"Flash! A-ááááááááááááááá!" Zábava s niekoľkými božskými momentmi (ucho a Indyho motív), ale čakal som viac. Buď že to bude omnoho viac na hrane, alebo to naopak bude tvrdo hollywoodsky hrať na emócie. Zostalo to tak medzi. Milá jednohubka, ktorá je tak trochu "pointless". OK, maco fakuje a pretiahol Noru Jones a pletie sa ústrednej dvojici do života. A ďalej? 7/10(17.7.2012)

Ani jsem se pořádně nepodíval na trailer, abych neměl zábavu zkaženou a nevěděl o čem film vlastně je. Při návštěvě kina se mi netrhaly bránice smíchem, tak jako jsem představoval, ale smál jsem se poměrně často. A to jsem byl asi v kině slyšet nejvíc. No, povím vám takovou krátkou příhodu, anebo raději ne. Zkrátím to. Chudák ten bobek, co seděl v kině vedle mě, ještě ani nezvládal pomalu číst a maminka ho dotáhla na romantickou, pohádkovou komedii o plyšákovi, který obživne a změní svět všem lidem kolem sebe a všichni budou šťastní až do smrti. Jo, a pak jsem viděl výraz nebohé mamky, když se ji její dítě zeptalo: "Mami, a co je tam napsáno?" ... Tak jsem se zaposlouchal do máminé odpovědi. A nevěřili byste. Ona si fakt vymýšlela něco jiného než tam bylo napsáno. Nedivím se, malý výčet: "Ty hajzle, šukat, jebat, debile, zmrde, bastarde, kurva." A na konci filmu, když byli všichni ve filmu šťastní a já se mohl podívat do toho nebohého ksichtíku vedle sebe, tak se ten malý chlapeček culil a svítil jako vánoční stromeček. A maminka byla šťastná, že synka tato pohádka pobavila. Aby taky ne, každý malý kluk rozumí slovům jako: "Ty hajzle, šukat, jebat, debile, zmrde, bastarde, kurva". Určitě vím, co se tomu malému parchantíkovi honilo hlavou: "Mami, to jsem s tebou vyjebal, že jsem tě vzal na tak vyjebanou komedii, kde se bude mluvit sprostě! Já jsem to věděl, proto jsem tě donutil mě tady vzít!"(17.8.2012)

Neoriginálne, ale svieže, bez slabého miesta a s pár výbornými. A dosť retro. Na to, že sa to vezie len na popkúltúre je TEDik veľmi fajny. 80%(1.12.2012)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,239 // Otvárací Víkend USA: $54,415,205 // .......SAY THESE MAGIC WORDS: FUCK YOU THUNDER,YOU CAN SUCK MY DICK, YOU CAN´T GET ME THUNDER, COS YOUR JUST GODS FART........ Slušný záhul, a Mila Kunis? no coment.(6.11.2012)

Parádní komedie s mluvícím, hulícím a souložícím plyšovým medvědem v hlavní roli. Šílený námět, ale skvělý výsledek. Bavila jsem se od začátku do konce, jenom mi tam trochu neseděla pasáž s únosem, kterou bych klidně vynechala, i když Giovanniho taneček před televizí pobavil. Mark Wahlberg byl sympatický a Mila Kunis je čím dál lepší. Opravdu příjemné překvapení.(12.11.2012)

• - Ve scéně, kdy Ted odváží Johna (Mark Wahlberg) do práce, nabourá Ted auto.To má promáčklý blatník a škrábance. V následující scén přesto už auto není nabourané a má pouze škrábance. (Baldic)

• - Použité archivní záběry, ve kterých je digitálně přidán Ted (Seth MacFarlane), jsou z televizního pořadu The Tonight Show Starring Johnny Carson (od r. 1962), přičemž tento díl byl vysílán dne 29. února 1984. Johnnyho opravdovým hostem byl Emmanuel Lewis, proto bylo snadné použít Tedovu narážku po jeho příchodu, kdy mu Johnny říká: "Myslel jsem, že budete vyšší." a Ted na to odpovídá: "To je vtipné, protože já myslel, že budete vtipnější." Emmanuelova skutečná odpověď byla: "Já si myslel to stejné." (c.tucker)

• - Film svými tržbami překonal do té doby nejvýdělečnější komedii s ratingem MPAA R Pařba ve Vegas (2009). (GreatestFan)