,,NA TOM MEDVÍDKOVI BYLO NĚCO, DÍKY ČEMU CÍTIL, ŽE MÁ KONEČNĚ PŘÍTELE, SE KTERÝM SE MŮŽE DĚLIT O SVÁ NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ. ,,PŘÁL BYCH SI, ABYCH S TEBOU MOHL MLUVIT DOOPRAVDY....“ /// Asi nejvíc mě zajímalo, jak moc asi bude muset bejt ulítlej film vo pětatřicetiletým týpkovi, kterýho nejlepší kámoš je plyšovej medvěd, aby překonal třeba takovou ,,pnojmatiku“. Jasně, gumu nepřekoná (asi) nic, ale vlastně se mi zdá ten svět, kde potkávate mluvícího plyšovýho Méďu, Justina Biebera, Flashe Gordona či teplýho R.Reynoldse naprosto normální. Humor je přisprostlej, jsou tu drsnější slova (věty) a někdy to jde kapku ,,přes čáru“ (jasně, taky mi ty některý fórky připadaly spíš z trapnějšího soudku…). Ale každopádně příběh vo kouzelným přání, který navždy změnilo život třech skvělejch přátel, určitě potěší duši nejednoho zvrhlíka, toužícího píchat s plyšákem (v tandemu vole! V tandemu!!…) A ti co ztratili fantastický vize dětských očí? – hlavně se z toho neposerte! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zdrhám z práce, abych se mohl zhulit se svým medvídkem. 2.) Nepřeju si nic jinýho, než SMRT MINGOVI! 3.) Páč tajně toužím po tom bejt medvídkem . 4.) Thx za titule ,,unchained“ a ,,toprharley“ /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(30.8.2012)

Velký tvůrce (mého oblíbeného) Family Guye by měl raději zůstat u dvacetiminutových, odvážným humorem prošpikovaných, jednohubek, než se zakousnout do celovečerního sousta, které nedokáže spolknout (asi je to taky "classy broad" jako Mark Wahlberg). Což o to, hlášek by se pár našlo, pohodová atmosféra staromládeneckého života dokáže uvolnit a ještě více potěší popkulturní odkazy v čele se skvělým Flashem, nicméně... Nicméně na tom nedokáže stát celý film, ne pokud má místa, která se zoufale snaží být dramatická a přitom nefungují. Samotný závěr je pak třešničkou na dortu zamaskovanou za hovno prostitutky před vaší obrazovkou - od MacFarlaneho bych takhle otravné klišé nečekal... 6/10(11.11.2012)

POZOR - zřejmě obsahuje spoilery. Jé, to je bezva vtipnej nápad, jé ten méďa hulí a souloží, jé osahává někomu kozy - hlína, hm... už je to trochu nuda, téma se vyčerpává, wow, ten Sam J. Jones je ale exot, fuj, nepřehnali to s tím hovnem? hm, víc nudy, ty sprosťárny už mě tak neberou, Giovanni Ribisi je teda totální úchyl, Méďa už trochu prudí, á romantická linka, kde nabalil lůzr typu Johna kóču jako Lori?, ha vtipná scéna s výplní plyšového zvířete, tak, a žili šťastně až do smrti... Méďa se asi taky pochlapil a brzo se dá dohromady se sexy medvědicí. No, shrnuto - čekala jsem, že to bude větší vodvaz, ale jako odlehčená zábava k pivu a brku dobrý.(24.8.2013)

Pro mně to byla nadupaná Sračka plná uchylností, zvrhlostí a chlípností, ale pro zasmání Jednička ! Zajímavý a neokoukaný Nápad!(4.8.2012)

Abrams sa snažil zbytočne. Až toto je E.T. súčasnej mladej (zhulenej) generácie. Miestami sa dalo zo situácií vyťažiť viac, niektoré vtipy sú hluché a pýtajú si klávesnicu Kevina Smitha. Rovnako veľa ich je ale naopak veľmi vtipných, originálnych a odvážnych, a hlavne prehlavne - méďu si obľúbite a zamilujete, čo je pri nepodliezavej kultúre filmu najväčší úspech jeho tvorcov.(17.9.2012)