Ted je parádny úlet s nečakane nekompromisnými scénami (rozprávkový úvod dokonale na chvíľu zmetie až po kým nedôjde k prvému predstaveniu hovoriaceho Teda rodičom) pri ktorom vás ani na moment nenapadne, že Ted je vlastne len digitálna postavička. Wahlbergovi tá úloha sadla dokonale na telo a tretia spolupráca s Milou Kunis dopadla na výbornú. V tomto filme vlastne každú ženskú postavu hrajú neskutočné kočky a ak na MTV tento film nevyhrá za nejlepší fight roka tak to bude riadne prekvapenie, pretože to ako sa Wahlberg pobije s Tedom jednoducho nemá obdobu. Napriek drogovým radovánkam a kopou rôznorodých nadávok film končí vlastne poučne takže žiadna veľká kontroverzia tu nehrozí. Seth MacFarlane z toho vyšiel sakra majstrovsky.(13.11.2012)

Nejvřelejší obejmutí v letošním roce!(21.8.2012)

Za to, jak se MacFarlane v posledních sekundách vypořádá s jednou pseudohvězdou série Twilight, si ty 4* zaslouží. Potěšil méďa, potěšil uvolněný Mark Wahlberg, potěšily chytré popkulturní narážky na všechno možné. Byla to taková fajn přisprostlá jednohubka. A zaujala maminka s malou holčickou (které si evidentně spletly film, asi nalákány dětským názvem), sedíc ob sedadlo vedle mě, když po zhruba 10 minutách po začátku filmu, při jednom z filmových dialogů, kde se to hemžilo orály a anály, chvatně sypaly ze sálu :o)(29.7.2012)

Může být film, ve kterém se 1) mlátí děti, 2) objeví Flash Gordon a 3) zahraje Indyho motiv (a není to Křišťálová lebka) jiný než geniální?(25.7.2012)

Ani jsem se pořádně nepodíval na trailer, abych neměl zábavu zkaženou a nevěděl o čem film vlastně je. Při návštěvě kina se mi netrhaly bránice smíchem, tak jako jsem představoval, ale smál jsem se poměrně často. A to jsem byl asi v kině slyšet nejvíc. No, povím vám takovou krátkou příhodu, anebo raději ne. Zkrátím to. Chudák ten bobek, co seděl v kině vedle mě, ještě ani nezvládal pomalu číst a maminka ho dotáhla na romantickou, pohádkovou komedii o plyšákovi, který obživne a změní svět všem lidem kolem sebe a všichni budou šťastní až do smrti. Jo, a pak jsem viděl výraz nebohé mamky, když se ji její dítě zeptalo: "Mami, a co je tam napsáno?" ... Tak jsem se zaposlouchal do máminé odpovědi. A nevěřili byste. Ona si fakt vymýšlela něco jiného než tam bylo napsáno. Nedivím se, malý výčet: "Ty hajzle, šukat, jebat, debile, zmrde, bastarde, kurva." A na konci filmu, když byli všichni ve filmu šťastní a já se mohl podívat do toho nebohého ksichtíku vedle sebe, tak se ten malý chlapeček culil a svítil jako vánoční stromeček. A maminka byla šťastná, že synka tato pohádka pobavila. Aby taky ne, každý malý kluk rozumí slovům jako: "Ty hajzle, šukat, jebat, debile, zmrde, bastarde, kurva". Určitě vím, co se tomu malému parchantíkovi honilo hlavou: "Mami, to jsem s tebou vyjebal, že jsem tě vzal na tak vyjebanou komedii, kde se bude mluvit sprostě! Já jsem to věděl, proto jsem tě donutil mě tady vzít!"(17.8.2012)

• - Ve scéně, kdy Ted odváží Johna (Mark Wahlberg) do práce, nabourá Ted auto.To má promáčklý blatník a škrábance. V následující scén přesto už auto není nabourané a má pouze škrábance. (Baldic)

• - Píseň, kterou John (Mark Wahlberg) zpívá Lori (Mila Kunis), se jmenuje „All Time High“ a jde o píseň z 13. „bondovky“ s názvem Chobotnička (1983). (Žralok)

• - Názov filmu sa objaví až v deviatej minúte. (Johnny.ARN)