By mě zajímalo, čím se ta sprostá, dvě a půl stopy vysoká koule vycpaná vatou nořila do svatyní Norah Jones či té moudré pokladní? Výsuvnou tužkovou baterií asi žádné haló neudělal - nejspíše hrálo roli kouzlo osobnosti.. Oplzlý pohádkový příběh, který diváky se znalostí popkulturního prostředí baví a přitom romantickými klišé, špatně vypointovanými fóry či pšoukáním nebetyčně podceňuje. M.Wahlberg je v komediálních rolích stejně toporný, jako v těch vážných a vůbec by nebylo na škodu, kdyby si s G.Ribisim prohodili role (syn Tedova únosce by tak měl alespoň na pohled genetické předpoklady stát se tím metroušským vlkodlakem, co pro vlhké klíny puberťaček bumbá proteinové koktejly). Upřímně, spíš to v hodnocení směřuje k průměrným třem hvězdám sezónní jednohubky, ale nechci si to rozházet u mocného Flashe. Co kdyby mě pak už nechtěl povozit na svém kosmickém vznášedle s falickým symbolem.. „Death to Ming!“(4.12.2012)

Hrozná kravina. Ale docela veselá :D(5.6.2016)

Těšil jsem se, že se zasměju. Ve skutečnosti to ale pro mě tak horký nebylo. Nevím, jestli mi nesedl film nebo mi nesedl samotný humor. Ve skutečnosti jsem na film celou tu dobu koukal a nesympatičnost všeho kromě Mily Kunis mě nutila přemýšlet, kdy tahle komedie už skončí. Není nejhorší, párkrát jsem se zasmál. Ale asi jsem myslel, že se zasměju víckrát.(17.12.2012)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Píseň - "Everybody Needs Best Friend"(11.1.2013)

• PinokKio

Těžko říct co chválit. Snad ten nápad s oživlým přisprostlým medvědem, co přefikne cokoliv, i když díky Hasbru nemá čím. Fajn byla postava slizouna co se umí vlnit do rytmu, kterou zahrál Giovanni Ribisi. A pak snad ještě pár hlášek z filmu. Zbytek je ohromná nuda okořeněná laciným fekálním humorem. Tak schválně .. Fuck, Fuck, Fuck .. je teď můj komentář srandovnější?(22.12.2012)

• - Cameo si ve filmu zahráli Sam J. Jones a Tom Skerritt. (Terva)

• - Pri scéne, kde John (Mark Wahlberg) menuje ženské mená nemal pred sebou žiadnu pomôcku. (FREEWHEELER)

• - Spoiler: Keď John (Mark Wahlberg) ako malý stlačí Tedovi (Seth MacFarlane) bruško, tak zaznie veta “I love you“, čo môžeme vidieť a počuť počas filmu niekoľkokrát, no na konci, keď sa Ted na štadióne roztrhne, v sebe nemá žiaden hrací prístroj ani tlačidlo. (Odpocivadlo)