Ted je parádny úlet s nečakane nekompromisnými scénami (rozprávkový úvod dokonale na chvíľu zmetie až po kým nedôjde k prvému predstaveniu hovoriaceho Teda rodičom) pri ktorom vás ani na moment nenapadne, že Ted je vlastne len digitálna postavička. Wahlbergovi tá úloha sadla dokonale na telo a tretia spolupráca s Milou Kunis dopadla na výbornú. V tomto filme vlastne každú ženskú postavu hrajú neskutočné kočky a ak na MTV tento film nevyhrá za nejlepší fight roka tak to bude riadne prekvapenie, pretože to ako sa Wahlberg pobije s Tedom jednoducho nemá obdobu. Napriek drogovým radovánkam a kopou rôznorodých nadávok film končí vlastne poučne takže žiadna veľká kontroverzia tu nehrozí. Seth MacFarlane z toho vyšiel sakra majstrovsky.(13.11.2012)

Jelikož jsem slušně vychovaný a elegantní mladík ctící morální zásady, který by slovo píča nevyslovil ani za pytel čuráků, musím dotčeně uznat, že mě ten malej zasranej drzej plyšovej zmrd, co měl za film víc bab, než kdy já budu mít za život psů, neskutečně sral. Ale jelikož disponuji nezměrnou inteligencí a božským nadhledem, nebudu se nad tím vyzvraceným hovnem vůbec rozčilovat. Bez těch vulgarismů, sarkasmů a sexismů by to byl nádherný rodinný film, který by mě pohladil po mé citlivé a láskyplné duši.(30.10.2013)

Dvě neživé bytosti (plyšo-medvěd a poleno-Wahlberg) coby hrdinové na oko tvrdé, uvnitř však měkce vystlané komedie. Zkrátit stopáž, přidat nekorektnost, nepředpokládat, že Wahlberg zvládne alespoň tentokrát komediální roli, a měli bychom se o čem bavit... Takhle milý mírný nadprůměr.(25.7.2012)

Jé, nebyl tohle náhodou film pro filmové fanoušky? Divákovy sympatie k tomuto snímku se odvíjejí podle toho, nakolik je schopen přijmout námět, ve kterém oživlý méďa hulí, pije, sexuje a pohybuje se v našem světě tak přirozeně, jako ryba ve vodě. Celkem to šlo, až na nějaké opravdu přehnané vtipy (přišlo mi to jako mládežnická komedie bez mládeže). Steně mám pocit, že to byla pohádka, (nejen) podle posledních slov vypravěče. 70%.(9.8.2012)

Bylo mi jasny, ze tvurce mejch oblibenejch serialu nemuze zklamat a skutecne nezklamal, tohle je perfektni komedie. Humor je sice misty az humusackej, z nakejch situaci se dalo vytezit vic, ale celkove je neustale cemu se smat, aniz by fory pusobily nejak nucene a fuckovani je taky presne tam, kam se hodi. Jinak kostra pribehu nijak zvlast neprekvapi, v tomhle ohledu je to naprosto tuctova zapletka, kterou ale ozivuje super sympatickej Ted s dokonalym hlasem MacFarlanea, tudiz kazdou chvily zaslechnete Petera nebo Stewieho. Naanimovanej je taky solidne a Kunis s Wahlbergem jsou fajn, takze si fakt nemam na co stezovat, slabsich 5*.(11.11.2012)

• - Vydání filmu bylo původně naplánováno na 13. červenec 2012. (KucC)

• - Použité archivní záběry, ve kterých je digitálně přidán Ted (Seth MacFarlane), jsou z televizního pořadu The Tonight Show Starring Johnny Carson (od r. 1962), přičemž tento díl byl vysílán dne 29. února 1984. Johnnyho opravdovým hostem byl Emmanuel Lewis, proto bylo snadné použít Tedovu narážku po jeho příchodu, kdy mu Johnny říká: "Myslel jsem, že budete vyšší." a Ted na to odpovídá: "To je vtipné, protože já myslel, že budete vtipnější." Emmanuelova skutečná odpověď byla: "Já si myslel to stejné." (c.tucker)

• - Píseň, kterou John (Mark Wahlberg) zpívá Lori (Mila Kunis), se jmenuje „All Time High“ a jde o píseň z 13. „bondovky“ s názvem Chobotnička (1983). (Žralok)