Jé, nebyl tohle náhodou film pro filmové fanoušky? Divákovy sympatie k tomuto snímku se odvíjejí podle toho, nakolik je schopen přijmout námět, ve kterém oživlý méďa hulí, pije, sexuje a pohybuje se v našem světě tak přirozeně, jako ryba ve vodě. Celkem to šlo, až na nějaké opravdu přehnané vtipy (přišlo mi to jako mládežnická komedie bez mládeže). Steně mám pocit, že to byla pohádka, (nejen) podle posledních slov vypravěče. 70%.(9.8.2012)

Pro mně to byla nadupaná Sračka plná uchylností, zvrhlostí a chlípností, ale pro zasmání Jednička ! Zajímavý a neokoukaný Nápad!(4.8.2012)

Může být film, ve kterém se 1) mlátí děti, 2) objeví Flash Gordon a 3) zahraje Indyho motiv (a není to Křišťálová lebka) jiný než geniální?(25.7.2012)

Bylo mi jasny, ze tvurce mejch oblibenejch serialu nemuze zklamat a skutecne nezklamal, tohle je perfektni komedie. Humor je sice misty az humusackej, z nakejch situaci se dalo vytezit vic, ale celkove je neustale cemu se smat, aniz by fory pusobily nejak nucene a fuckovani je taky presne tam, kam se hodi. Jinak kostra pribehu nijak zvlast neprekvapi, v tomhle ohledu je to naprosto tuctova zapletka, kterou ale ozivuje super sympatickej Ted s dokonalym hlasem MacFarlanea, tudiz kazdou chvily zaslechnete Petera nebo Stewieho. Naanimovanej je taky solidne a Kunis s Wahlbergem jsou fajn, takze si fakt nemam na co stezovat, slabsich 5*.(11.11.2012)

S tvorbou Setha MacFarlanea nemám zatím výraznější zkušenosti (viděl jsem jen pár scének z jeho nejslavnějšího seriálu) ale plus mínus jsem věděl, do čeho jdu, a proto mě Ted nezklamal. Nekorektní, sprosté a urážlivé vtípky zde mají své místo, a jak to už u komedií bývá, tak některé jsou horší, některé lepší. Kdyby se na scénáři ještě více zapracovalo a kdyby Seth alespoň trochu vybočil z kolejí, které současné americké komedie dodržují jako o život, neváhal bych s plným počtem. Takhle dávám 80 % s tím, že na pokračování se celkem těším.(17.3.2013)