John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Sakikura

Na tuhle novinku jsem se těšila poměrně dlouho a podle recenzí to vypadalo na skvělou komedii. Druhá polovina filmu mě ale hodně zklamala. Ze začátku tradiční pohádka se změní ve velkou jízdu, kterou řídí věčně zhulený plyšový medvěd a jeho nezodpovědný kamarád věčně sekýrován svou holkou. Máme tady obvyklý boj mezi přítelkyní a nejlepším kamarádem, který se zvrtne v nekonečné dilema provázené výmluvami typu: "nemohl jsem za to". Korunu tomu nasadil na pohled roztomilý plyšový méďa, který ale rozhodně nešetří vulgarismem a detailním popisováním svých sexuálních zážitků, což bylo v některých chvílích až moc a dokonale pokazilo režizéruv dobrý námět. To, že se většina postav chovala jako patnáctiletí výrostci jde ještě ustát, zvláště když jde o komedii, ale přílišná vulgarita a zbytečně prodloužený a neoriginální konec to to dokonale zazdil. Za dobrý námět a první, nezkaženou, polovinu filmu ale dávám hvězdičky dvě. ()

ir.hools

Jako není to špatný...méďa je roztomilej, Wahlberg hraje dobře...ale prostě to na mě působí takovým lehce nadprůměrnym dojmem...takže 60 % a 3* jsou tak akorát :) ()

Xter

No, možná jsem od Médi čekal něco víc. Když se řekne Seth MacFarlane, vybaví se mi havně Family guy. Méďa oproti tomuto seriálu asi zaujme více lidí, taková pohádka, podle S.MF., což není špatná kombinace, akorát se ve mně celý film trochu pralo moje "puberťácké" a "romantické" já. Trochu mě mrzí, že jsem na film nešel do kina, kam by se nahrnulo spoustu malých dětí, chtějíc se podívat na roztomilého plyšového medvídka, muhehe :) ()

Flamik

Nějak sem to kamarádství mezi člověkem a plyšákem nepobral. Takže celkový dojem je spíš špatný. Na druhou stranu dostatek vtipu, což já můžu no. ()

superzurda

Kdesi jsem četl, že to je nový typ komedie, při pohledu na tvůrce jsem si řekl, že Griffinovi natočili film, bezva. Nicméně je to jen klasická komedie podle zaběhnuté americké kostry, kde je jako bonus sprostý, nadávající, fetující, plyšový puberťák. ()

Desmi

Komedie je můj oblíbený žánr, a i proto jsem se docela těšil na tenhle film. A nebyl jsem zklamán, vtipný to bylo fakt dost. Jen asi nejsem úplně zvyklý na to, že bylo 80% vtipu postaveno na vulgaritě Medvídka.. Ale účel to splnilo, vtipný to bylo, takže proč ne.. =)) ()

jopal

Dlho som sa odhodlaval pozriet tento film, pretoze som nechapal, co sa moze ludom na hovoriacom plysaku pacit a nechcel som si skazit vecer. Az dnes, ked som sa chcel poobede vyspat po Silvstri, reku nech mi daco ide pocas driemot v pozadi... Omyl! Ten film ma chytil, meda nemal chybu. tie jeho dospele hlasky a spravanie bolo genialne, super film, fakt som sa pobavil...a nevyspal. :) ()

Kusic

První chvíle sem si myslel, že půjde o rodinnou sračku, takže sem seděl v křesle trochu nervózně. První scéna z dospělosti mě ale rychle vyvedla z omylu. Sladkej plyšovej Méďa, v jedný ruce lahváč v druhý bongo, sem tam zboxuje Maxe Payna a "třetí" nohou, kterou samozřejmě nemá, naloží sexy prodavačku během šichty a večer ještě pořádně zakalí s Gordonem Flashem. Jasně, buchta Mila Kunis ho nemá příliš v lásce, protože mu dělá z pětatřicátníka mimino, ale co.. thunder friends for life! :)) ()

bezprezdivky

Už jsem to tady psal víckrát (copak to ty producenti nečtou ...) - sprostý slova a obscénní gesta samy o sobě vtip netvoří. Můžou i tak vtipnou pointu posunout dál, ale kde není vtip, tak hovno ani vztyčený prostředník nestačí. Teen komedie o obživlém plyšákovi co mluví sprostě a v posteli "je úžasnej na týpka bez penisu". ()

milhouse86

Na celom filme bol najlepší asi trailer. Pár krát som sa síce z chuti zasmial, ale väčšina vtipov (najmä tých najambicióznejších) bola strela vedľa. Vulgarizmy vo filmoch mi nevadia, pokiaľ majú pointu, čo tu bolo len výnimkou. A tiež nechápem, čo robil Mark Wahlberg v komédii. ()

Svet_P

To jako vážne??Tak tohle mě usvědčuje jen o tom, že nevěřím tomu co je tady hodnocený, protože každému se opravdu líbí asi něco jinýho. Dvě hvězdičky jen kvůli Mile Kunis, která si myslím tímhle i docela srazila. ()

Agamo

Dávám 5*, protože si to tu zaslouží lepší hodnocení (min 80%).. je to vtipný, zvrhlý a plyšák je borec, něco co tu dlouho nebylo a bylo to třeba! zasmál jsem se! PS: a vůbec mi nevadí, že ji šukal pastiňákem, který pak prodal rodině se čtyřma dětma.. protože to chce odvahu a my potřebujem odvahu! ()

Gumeedek

Napínavé jako kšandy a vtipné až to bolí (teda kromě toho Taylora Lautnera na konci) aneb bacha na to, co si přeješ, mohlo by se ti to totiž splnit... ()

Nyanka

Na to jak o tom všichni pějí básně, mě tahle comedy moc nenadchla. Teda, víceméně její první polovina ušla, ale jakmile se ti dva začali prát alá Bud a Terence, tak to šlo prostě totál do kytek. Pak to na konci vyzdvihla na chvíli vteřinová vtipná momentka alá "Im a little fucked up when you put some stuff into wrong places", ale jinak blbost porstě. ()

Paserak

To, co zprvu vypadalo jako křehká vánoční komedie se přehouplo v totální fekální jízdu. Uznávám: Ne všechny hlášky musí sednout. Ne všechno "čůrákování" je na místě. Kolikrát se mi úplně sevřelo hrdlo. Jinak se ale jedná o svíštící komedii pro odrostlé pubescenty. A ty ještě odrostlejší ocení půvaby ukrajinské herečky Mily Kunis. Nezklamal mě ale ani G.Ribisi. Ačkoliv jeho role byla spíše epizodní.... Chci domu medvěda a nějakej hustej matroš! ()

necrosrandist

Kua proč? Proč nemůžou bejt americký komedie aspoň někdy normální? Teda vlastně nenormální, podle toho jak se na to díváte... Snahu rád ocením, ale totálně mě rozpálí když najdu v jednom a tom samým filmu pár úžasnejch fórů, který ovšem totálně přehluší jedno klišé za druhým, aneb "trochu vystrčíme růžky, ale pro sichr raději poslušně pojedeme v zajetých kolejích". Pokus dobrej, jenže to jediný co si budu pamatovat je velký svítící "ale" na znamení promarněný šance. Svině ovšem nebudu a vypíchnu tři oči z pěti. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)