John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Juuroo

Priemerná komédia, kde celkom dobré vtipné scény strieda otrepaná trápnosť. Typický príklad filmu na rozhraní dvoch a troch hviezdičiek. Dole zaokrúhľujem pre to, že druhý krát by som si to už nepozrel. 2* ()

dudo24

Klasický MacFarlanov humor. Absurdný, sexuálny, fekálny, rýpanie do menšín a celebrít. Dosť som sa nasmial. Boli tam fakt kvalitné momenty – Flash, Armstrong. Super obsadenie. ”Top of the pyramid Caucasian genes.” ()

Gig

Milé překvapení. Sice jsem se vrátil do osmdesátých let a to nejen díky atmosféry, ale i podobností, co se týče nápadu a přisprostlostí a to ke Kačeru Howardovi. Ale já se bavil. A to jsem nevěřil, že mě dvojka bude bavit taky. Navíc, když jsem viděl nejdřív fotky a plyšového méďu, tak jsem si říkal, to bude ňejaký americký Kuky se vrací a beztak pro děti.... No ty vole :) ()

blondboss

Nech ma tu ukameňujú všetci inteligenti, ale ja som očividne divák, ktorému tento film zahral na strunu. Je to síce plytký humor ako vyšitý, ale niektoré scény boli jednoducho úžasné - napr. bitka Johna a Teda, ďalej kopec neskutočne trefných narážok na rôzne filmy či hercov a to nehovorím o brutálnych hláškach. Ted je síce riadny asshole, ale nejde si ho nezamilovať. A odrovnávajúci bonus v podobe Mily Kunis - nie je o čom. 80 % ()

Valenta28

Komedie, která má tak skvělé efekty, ale přesto jsou udělané způsobem, že se přehlížejí. Středem pozornosti je zkrátka nápad, hlášky a herecké výkony. Pobavení, které může být klidně 16x denně. ()

megajalec

Snaha o to, aby bol Ted čo najviac cool a stal sa z neho taký menší kult najmä pre mládež holdujúcej radostiam 21. storočia je priam čitateľná. Mne to však nič nehovorilo, príbeh jednoduchý, zápletka jak by dál, vtip trápny (až na pár výnimiek). Potešia len megaokále Mily Kunis. Zato Marky Mark v roli "mám život v paži a budem si užívať, aj keď mám skoro 40" sa absolútne nedá veriť. ()

PaTeXx

Komedie je to opravdu vynikající, ba i téměř dokonalá, ale plný počet nemůžu dát za tu přebytečnou uťáplou omáčku kolem. Být to čistá komedie a necpat do ní prvky romantiky a někdy i pohádek, není o čem. ()

Jamall

Chtěl jsem přisprostlou aspoň trochu nekompromisní komedii a tu jsem přesně dostal! Pár geniálních vtipů, pár pohodových, pár odkazů, celé mě to bavilo a uteklo to. ()

TheTimo

Bavil jsem se na 110%, ano, stopáž by se dala krapet zkrátit, protahování sice bylo, ale nic to nemění na perfektních narážkách na ostatní filmy, hlavní rozsekávka Van Wilder a Taylor Lautner :oD za mě komedie léta 2012! ()

kikin01

Hlas Setha MacFarlaneho byl vybrán dokonale. Skvěle jsem se u některých scén pobavil, a můj smích byl slyšet přes celý sál. Až mi tekly slzy z očí.. Akorát jsem si myslel, že to bude čistokrevná komedie, ale i tak nejsem zklamaný. Mila Kunis je prostě kočka, které strašně sluší černá barva a Mark Wahlberg je toho důkazem, že umí zahrát cokoliv. Po dlouhé době jsem viděl komedii, která mě opravdu rozesmála, ale to že film hraje i divákovi na city se nezapře. Každopádně Ted má u mě velké plus. 80% ()

paddy35

Zdánlivě dětský film, který je však určen vyzrálejší generaci. Skvělá komedie s výtečným Markem Wahlbergem. A není to je sranda, film nabízí i jednoduchou myšlenku. Tu ať si pochopí každý sám. ()

Pandos

Pěkná jednohubka. Některé vtipy byly opravdu povedené a narážky na okolní svět taky. Na Milu Kunis se taky dívalo dobře a všechno to prostě bylo tak nějak fajn. Snad si nepamatuji ani jednu část kde by to bylo až moc přitažené za vlasy, ale často to bylo na hraně, to uznávám. Na konci umírající Ted vyslovující své poslední přání bylo v Komedii úplné WTF?!, potom následovala další nevtipná část o přání (kdyby nebyla ta první, nemusela být ani ta druhá), ale Ted si to vynahradil vtipem o něm jako o dementovi a potom mě taky pobavily ty části na konci když ukazovali jak se každý z nich má teď. Titulky se mi ale vůbec nelíbily, proto jsem se po 20ti minutách filmu přestal dívat, jak blbě jsou napsané (stejně jsou ty písmenka malinký, tak to byla úleva pro mé oči). Hodnocení 85%. ()

Mukl007

Docela dobrá letní komedie pro vlahé večery. Vtipy jsou sice sprosté, nikoliv však vulgární a urážlivé, a pokud se divák chce pouze pobavit a nad ničím nepřemýšlet, tak Ted určitě nezklame. ()

Braga

Velmi povedená kmedie , výkon Méďy byl výborný :D skvělé forky od záčátku filmu až do konce . Skvělá komedie doporučuji! ()

enter.

Mě to trošičku teda zklamalo. Nečekal jsem, že to bude na pět hvězdiček, ale očekával jsem kolem čtyř. Začátek bavil, střed se opakoval pořád dokola (nadávky, štětky, hulení) a chyběl mi tam lepší děj, konec opět znova bavil. Pár vtipů se povedlo, takže celkově hodnotím kolem 60% ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)