Útok na věžák

Thomas Townend

Steven Price

Nira Park

Jonathan Amos

Sympatická žánrovka s několika velmi vtipnými momenty a přesvědčivým sociálním přesahem. Samozřejmě, festivalové publikum znuděné artovkami se bude domnívat, že jde o nějaký významnější počin v rámci hororových sci-fi komedií... takhle to ale chodí každý rok a je to jen klasický festivalový hype okolo oddychovek a od lidí, co přes rok buď málo čučí na popcornovky, nebo ve Varech přes den příliš pijí a spokojí se s jakoukoliv troškou zábavy.(6.7.2011)

Z tohohle by mohl být pro současnou mládež podobný kult, jako pro mě The Goonies nebo Gremlins. Mně však tentokrát ujel vlak, takže neútočím na věžák - beru nohy na ramena a zas o panelák dál.(6.7.2011)

Zrůdičky né nepodobné gremlinům či critterům útočí na vše živé v městě Londýně... proč ne..(28.3.2015)

This is too much madness to explain in one text! 9/10(8.2.2012)

Zábavná blbina, pobavil jsem se víc než u loňského Tucker and Dale vs. Evil. Hlášek mraky, postavy nakonec docela sympatický a monstra se svítícím chrupem cool. Palec silně hore, takhle povedená komediální žánrovka se objeví tak jednou - dvakrát do roka, ne že ne.(4.9.2011)