poster

Útok na věžák

 • Velká Británie

  Attack the Block

 • Francie

  Attack The Block

 • Slovensko

  Útok mimozemšťanov

Horor / Komedie / Akční / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie / Francie, 2011, 88 min

Režie:

Joe Cornish

Scénář:

Joe Cornish

Kamera:

Thomas Townend

Hudba:

Steven Price

Producenti:

Nira Park

Střih:

Jonathan Amos
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Určitě lepší než Skyline anebo Světová invaze. Útok na věžák mě trošku připomněl atmosféru Critters. Jenže ty jsem poprvé viděl když mi bylo 12, kdežto při Attack the Block je ze mě dospělý jedinec. S kolonkou komedie bych rozhodně šetřil, nezasmál jsem se ani jednou. Nebylo prostě čemu. Monstra vypadaly šlušně, hlavní hrdinové přes počáteční rozpaky ve mě vzbudili sympatie. Takže abych to shrnul. I za malé peníze se dá pořídit docela slušný ranec podívané. Nick Frost o ničem, takže jestli na tohle někdo chce kouknout jen kvůli němu, ať tak nečiní. 52%(20.10.2011)

 • Hakha
  *****

  Konečně pořádný film s vetřelci z vesmíru, který je zábavný, nenudí a není tupý. Už v prvních minutách začíná poutavá podívaná nejen v souboji s vetřelcem, ale i v dialogové části, která nebrzdí vývoj děje... zbytek stopáže nevybočuje v nasazeném tempu a závěrem ještě více graduje. Hororová stránka funguje téměř na jedničku a vzhled a pohyb vetřelců je víc než povedený (velké plus beru fakt, že nevypadají animovaně)... Režijní debut Joe Cornishe za tak málo peněz stojí za vidění, jestli si libujete v žánru "pozemšťané vs vetřelci"… já hodnotím 5 hvězdičky...(11.9.2011)

 • paascha
  odpad!

  Fuj, nesnáším filmy, ve kterých špína z (k)análu, navíc černá, zabírá víc místa, než rohožka. Tady je to jen o negrech, z nichž někteří mají svítící zuby. Jako rodák z Ústí nad Labem si můžu dovolit malou vsuvku: Kdy už konečně někdo rozezná ty ROMOALIENY mezi námi? Řešení se nabízí.....(25.9.2011)

 • J*A*S*M
  ****

  Zábavná blbina, pobavil jsem se víc než u loňského Tucker and Dale vs. Evil. Hlášek mraky, postavy nakonec docela sympatický a monstra se svítícím chrupem cool. Palec silně hore, takhle povedená komediální žánrovka se objeví tak jednou - dvakrát do roka, ne že ne.(4.9.2011)

 • Psema
  ***

  Solidní scifi-horor, jemuž nechybí humor, ani režijní nápady. Avšak Cornish moc nezvládá rytmus vyprávění a film, který se jinak snaží hnát "příběh" neustále dopředu, začíná místy trochu nudit. Mezi karlovarskými sociálními dramaty z Ugandy jistě vítané osvěžení. Jinak ovšem standardní oddychovka jednohubkového střihu, z které si až na dvě tři hlášky nic nepamatuju.(6.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace