poster

Útok na věžák

 • Velká Británie

  Attack the Block

 • Francie

  Attack The Block

 • Slovensko

  Útok mimozemšťanov

Horor / Komedie / Akční / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie / Francie, 2011, 88 min

Režie:

Joe Cornish

Scénář:

Joe Cornish

Kamera:

Thomas Townend

Hudba:

Steven Price

Producenti:

Nira Park

Střih:

Jonathan Amos
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  **

  V té tmě nešlo skoro nic rozeznat. Příšerky nic moc design (navíc ta tma že). A děckám taky moc nefandím. Frostovi s Cornishem to šlo o dost líp v Soumraku mrtvých a Jednotce příliš rychlého nasazení ...(30.11.2011)

 • Radek99
  ***

  Filmy pro mladé (ale v podstatě s výpovědní hodnotou o mladých) se přiostřují. Už i filmaři si všímají negativního fenoménu generace Y (tedy generace nepřizpůsobivých - anglicky ,,misfits"). Podobně jako britský (ovšem o třídu až dvě lepší) seriálový bratříček Misfits kombinuje i Útok na věžák typicky britské sociální drama s žánrem sci-fi (potažmo se subžánrem o superhrdinech a v tomto případě o invazi mimozemšťanů). Jenže nějakou hodnotu má jen ona první složka, neboť tenhle predátor pro teenagery by bez ní byl jen nudné a klišovité nízkorozpočtové béčko. Sociální přesah ale varuje - tahle generace nás jednou sežere...(16.9.2011)

 • Marius
  ****

  This is too much madness to explain in one text! 9/10(8.2.2012)

 • TheMaker
  *****

  Za málo peněz, hodně muziky. Že ne? Film stál jen 13 mil., a dívejte jak je populární a kvalitní. Takhle se dělají filmy a vydělávají prachy!(8.9.2011)

 • Matty
  ****

  "My fucking heroes" Tradiční boj o teritorium ve velmi netradičním pojetí. Znepokojivě aktuální, vtipné i tam, kde byste to nečekali, béčkově laciné i překvapivě dobře vypadající (podle potřeby) a s postavami, které by mohly mít slovo "ambivalentní" vytetované na čele. Když drzé sci-fi od geeků pro nerdy (nebo opačně), pak tohle, ne poameričtěný Paul. 85% Zajímavé komentáře: JFL, verbal, Honza dAve, Lachvos(6.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace