poster

Útok na věžák

 • Velká Británie

  Attack the Block

 • Francie

  Attack The Block

 • Slovensko

  Útok mimozemšťanov

Horor / Komedie / Akční / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie / Francie, 2011, 88 min

Režie:

Joe Cornish

Scénář:

Joe Cornish

Kamera:

Thomas Townend

Hudba:

Steven Price

Producenti:

Nira Park

Střih:

Jonathan Amos
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  // Production Companies: StudioCanal // Tak takto vtipné a vulgárne hlášky ako sú práve v Attack the Block som už veľmi dávno nepočul. Banda faganov killujúca gorilopsov z vesmíru ktorý chcú pretiahnuť samičku svojho druhu je nápad naozaj kreatívny, no ale že by ma to špeciálne zaujalo tak to ani nie.(7.9.2011)

 • hirnlego
  ****

  Nářez i s pouhými dvěma pivy v hlavě, takže Cival iba klame. Muzika film dokonale nakopává (naštěstí žádný pravověrný hip hap hop), hlášky jsou převážně netrapné, figurky hezky vyprofilované (bílý negřík a mladý přírodovědec největší sympaťáci) a černější než černý mimozemšťani k sežrání (plyšák by byl stylovej, kam se hrabe Gizmo). Kvalitní zakončení Varů.(6.7.2011)

 • Kryšpín
  ****

  Takový District 9 v britském podání, kde hlavními hrdinové jsou děti z gheta, jenž nečeká žádná budoucnost. Oproti jiným režijním debutům, kde se snaží zaujmout Hollywood a otevřít si bránu do filmových studií, si tento film na nic nehraje. Sci-fi s humorným nádechem a neokoukanými herci jsou skvělým filmem na sobotní večer.(17.12.2011)

 • juta
  ****

  Ještě že my nemusíme lítat do vesmíru, abychom oplodnili samičky. Hlavní hrdina přeci nemusí být pokaždé hodný, milý a slušný člověk, možná nás gangy před podobnými hazjlíky jednou ochrání. Pomalý začátek, který je nahrazen docela slušnou akcičkou, typickou pro Británii. Film nepotřebuje mít miliony výbuchů, aby dokázal zaujmout.(4.7.2012)

 • Cervenak
  ****

  Zbierka úchvatných ksichtov proti invázii gorilla-wolf motherfuckers z vesmíru. Všetko dobre: fajn postavy, fajn presahy, šikovná hra s lacnými trikmi, hláška na hláške, krv, akcia. Aj napriek citeľnej strate tempa niekde okolo hodiny ohromná zábava.(19.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace