poster

Zásnuby na dobu neurčitou

 • USA

  Five-Year Engagement, The

 • Velká Británie

  Five-Year Engagement, The

Komedie / Romantický

USA, 2012, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Je to trochu neškodné. Bavil som sa, ale uvedomujem si, že to mohlo byť dramatickejšie. KOPAČKY sú lepšie. Kto má rád tieto obyčajné apatowsko-segelovské filmy o živote, bude spokojný. 50/50, NABÚCHANÁ či KOMICI sú iná liga. Celé je to sympatické a úsmevné ale aj príliš kasicky žánrové. Napriek dĺžke mi tento štýl stále nepríde trápny. Porovnateľné s kvalitou KAMOŠ ZA VŠETKY DROBNÉ...(19.1.2013)

 • Johny_fork
  *

  Blbost s totálně nepoužitelným scénářem. To nezachrání ani herci, ani pár vtípků. Radši si pusťte po šesté Kopačky, než aby jste stejně jako já ztratili čas s tímhle filmem.(8.1.2013)

 • ABLABLABLA
  **

  Wau, nuda od začátku od konce, kterou ani super Jason Segel nezachránil, protože si místo toho nechal narůst nechutný vous a nosil pletený svetr, který vypadal jak smoking a k tomu jedl lžící udělanou z kopyta jelena a pil z chlupatých džbánů vlastní medovinu. Neviděla jsem v tom žádný humor, vážně. Skončilo to opět strašně nečekaně, takže asi tak. Je fakt že ale ta svatba na konci byla trochu vtipná.(22.9.2012)

 • Makky
  ***

  Príjemná vzťahovka s oku lahodiacou dvojkou. Niekoľko veľmi vtipných momentov a výborne napísané dialógy medzi hlavným duom sú to najpútavejšie. Avšak dĺžka a "nič navyše" aspekt robí z tohto filmu len obyčajnú jednohubku, na ktorú si už zajtra výrazne nespomeniem.(29.8.2012)

 • swamp
  ***

  Produkty produkční dílny Judda Apatowa se začínají trochu pokulhávat. Když jsem dříve zahlédl jeho jméno, bylo jasné, že se u komedie pobavím. Tohle nebyla ani nijak výrazná komedie.. ale ani romantika. Jason Segel je sice sympaťák, ale působí na mě, jako by to byl TEN Marshall z HIMYM. Emily Blunt mně osobně nepřipadá vůbec sympatická, takže pro mě samotného to tady trochu skřípe. Mírné plus patří Alison Brie, která je naopak sympaťačka od pohledu. :) Navíc je snímek docela dlouhý, takže cca po necelé hodině a půl už jsem doufal v nějaké dobré zakončení, ale autoři očividně museli provést ještě pár více či méně trapných fórků. Přežít se to dalo, ničím mě to výrazně neuráželo, ale opravdu nepotřebuju vidět znovu.(18.10.2012)

 • - Šaty, které má na sobě Violet (Emily Blunt) během své svatby, jsou od Valentina. (žvanimírek)

 • - Jedná se už o druhou spolupráci režiséra Nicholase Stollera a herce Jasona Segela, přičemž v prvním případě se sešli při natáčení snímku Kopačky (2008). Jason Segel a Emily Blunt se sešli už jako pár ve filmu Gulliverovy cesty (2010). Oba se také objevili ve filmu Mupeti (2011). (Riddick77)

 • - Vo filme sú často spomínané odkazy na ďalšie známe snímky, predovšetkým na animovaný film Ratatouille - Dobrú chuť! (2007), no taktiež na sci-fi série Star Trek či Star Wars alebo filmy s hercom Tomom Hanksom, a to Philadelphia (1993) či Zachráňte vojaka Ryana (1998). (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace