Vystříhat dobrých čtyřicet nezáživných minut (ta stopáž je neskutečně přepálená) a zbytečně natažených scén a mohla z toho být povedená dramedie ne tak klasického hollywoodského střihu. Sprosté vtípky navíc už nikoho po vlně "apatowovek" nevytrhnou z letargie, tak zbývá jen ohraný romantický příběh, který dokáže tak akorát zpříjemnit ústřední herecké duo. V rámci Stollerovy filmografie jsou "Pětileté zásnuby" až hluboko za Kopačkami a odvázaným Dostaň ho tam. Rádoby hlubokomyslné metafory s koblihami raději nevnímat.(13.8.2012)

• ABLABLABLA

Wau, nuda od začátku od konce, kterou ani super Jason Segel nezachránil, protože si místo toho nechal narůst nechutný vous a nosil pletený svetr, který vypadal jak smoking a k tomu jedl lžící udělanou z kopyta jelena a pil z chlupatých džbánů vlastní medovinu. Neviděla jsem v tom žádný humor, vážně. Skončilo to opět strašně nečekaně, takže asi tak. Je fakt že ale ta svatba na konci byla trochu vtipná.(22.9.2012)

[imdb: 6.4/10] | me: Romantická pohodovka na večer, ktorá dokáže prekvapiť svojou netradičnosťou a Apatowským prístupom k humoru. Príjemne pobaví a hoci by mohla byť určite o nejakú tu minútku kratšia nepôsobí násilne. Ústredne duo predstavuje vítanú kombináciu pováh a angličtín a tak sa jedná o celkom fajnovú romanticky neromantickú záležitosť. This is supposed to be exciting. It's your wedding - you only get a few of these! (20.9.2012)

• eLeR

No mňa toto teda nejako extra nebavilo .. slabotka.(31.3.2014)

Vynikající romantická komedie! Nečekala bych, že takhle dlouhý snímek mě bude bavit po celou dobu a nebude vůbec nudný, ale musím uznat, že konec byl opravdu spontánní. Emily Blunt jako vždy excelovala a zářila a Jason Segel jak by smet. Výborní byli také ostatní herci a celé prostředí ve kterém se film odehrával. Celé je to vytvořené originálně a neokoukaně, což si myslím, že je celkem obtížné. Krásně to ubíhá a není to předvídatelné a je to dokonce i ze života. Možná je to spíše na 4 hvězdy, ale mě to opravdu nadchlo a řekla bych, že je to zde hodně podhodnocené.(8.9.2012)