poster

Zásnuby na dobu neurčitou

 • USA

  Five-Year Engagement, The

 • Velká Británie

  Five-Year Engagement, The

Komedie / Romantický

USA, 2012, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johny_fork
  *

  Blbost s totálně nepoužitelným scénářem. To nezachrání ani herci, ani pár vtípků. Radši si pusťte po šesté Kopačky, než aby jste stejně jako já ztratili čas s tímhle filmem.(8.1.2013)

 • CheGuevara
  ***

  Nejsmutnější na Hollywoodských filmech je ta čirá snaha o originalitu a svěžest, která však nikdy nepřekročí nalajnované scénáristické příručky, kdy už dopředu víme, jak to dopadne. Navíc si u sledování všichni pospoleně uvědomíme, jak jsou pro Spojené státy důležité hodnoty jako volné podnikání a nutnost velké romantické svatby. Ostatně nic proti ničemu, ale v momentě, kdy zaměňujeme kýčovitou bílou a třípatrový dort za romantiku, tak se obávám, že je něco špatně s našim maloměšťáckým vkusem. Ale dosti hnidopišství, nakonec je to taková ta milá komedie od vedle s roztomilou dvojkou navrch.(13.9.2012)

 • IQ Tiqe
  ***

  Film dlouhý jak tejden, který bych si s nikým nepustil, protože bychom se asi unudili, ale v jednom člověku se to dá dát. Soupeří ve mě dva způsoby chápání filmu – neuvěřielně natahovanou ne moc vtipnou romantickou komedii a ukázku vztahu páru, který si prochází reálnými problémy (obětování se, ústupky, kompromisy, nuda) a ukazuje, jak reálně takové problémy řeší. Nevím, jak moc reálné to bylo, mně připadalo, že občas dost, a toho (spolu s tím, že film neobsahuje hlouposti a je zkrátka jiný) si cením, a proto dávám 3*. Kromě toho se mi líbil britský přízvuk, Emily s delšími vlasy a asi 3 vtipy. # Ale šlo ho minimálně o pl hodiny zkrátit. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 6 | hudba 5 | humor 2 | akce 1 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5(8.11.2012)

 • nunka
  ***

  Snaha o originalitu spackala všetko, čo mohlo byť na tomto filme zábavné. Keď dám všetky srandičky bokom, zostane len nudná kostra s prepálenou stopážou. Herci sú sympatickí, spolu im to celkom klape, no po hodine toho istého ma skrátka dobehla nuda, vtípky jednoducho nestačili a túžobne som očakávala záver.(8.1.2013)

 • castor
  ***

  Režisér dle mého nadprůměrných Kopaček se vrací po dle mého podprůměrném kousku Dostaň ho tam se ZBYTEČNĚ průměrnými Zásnuby na dobu neurčitou. Je to velká škoda, protože ambice tu byly nemalé a dvojice věčně zasnoubených Segel-Blunt působí nesmírně svěže, navíc se opět zuby nehty držíme Apatowových schémat v čele s neučesaným slovníkem. Když hodíme za hlavu všechny ty přiblblé americké hodnoty, nejvíc zas a znovu mrzí délka. Snímek má téměř 130 minut. A i amatérský filmař by hned ukázal na několik pasáží, které se mohly klidně vynechat. Nejsou vtipné, nejsou pro děj podstatné, doplácejí prostě jen na to, že tvůrci zřejmě neznají slova „bonusová výbava disku“. Je fajn, že sebou někdo občas legračně sekne, ale největší síla scénáře dua Segel-Stoller tkví v dialozích. Jejich pointy nejsou prvoplánové, situace jsou spontánní, netriviální, škoda jen, že si tvůrci neodpustili lehce přízemní humor (předlouhý běh za profesorským soupeřem v lásce, sexuálně laděná muchlovačka s jídlem), který navíc děj nikam neposouvá (stejně jako třeba stále se vracející seznámení králíčka s princeznou Dianou, až zbytečně velký prostor věnovaný hrdinčině studiu). Osvěžením je naopak prohození tradičních rolí přizpůsobivšího muže a emancipované ženy. Režisér Nicholas Stoller snímek napěchoval celou řadou citací a narážek na okolní dění, se svým producentem Apatowem se neobává pustit do jakékoliv látky. Směs hrubozrnné a romantické komedie je namíchaná přesně podle toho, co praví název. Nic víc nehledejme. Já nic ani nevyžadoval, jen té nadýchané vaty kolem je tentokrát až moc. Slušné tři hvězdy..(1.11.2012)

 • - Šaty, které má na sobě Violet (Emily Blunt) během své svatby, jsou od Valentina. (žvanimírek)

 • - Téměř všechny restaurační scény byly natáčeny uvnitř detroitského podniku MGM Grand Detroid. (žvanimírek)

 • - Jedná se už o druhou spolupráci režiséra Nicholase Stollera a herce Jasona Segela, přičemž v prvním případě se sešli při natáčení snímku Kopačky (2008). Jason Segel a Emily Blunt se sešli už jako pár ve filmu Gulliverovy cesty (2010). Oba se také objevili ve filmu Mupeti (2011). (Riddick77)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace