• teutates

Nerad noóo, ale jako obvykle a tradičně to moje "klasická romantická sračka". Nevzalo mně ani herecké obsazení, ani ang. přízvuk emancipované Emily a už vůbec ne zmatený Jason Segel. Stollera já v rámci norem rád, no zásnuby bohužel nevyšli. 5 min navíc a chcípl bych nudou. 3/10(3.10.2012)

Wooooh, that's a lot of cliche! 50%(22.9.2012)

Príjemná vzťahovka s oku lahodiacou dvojkou. Niekoľko veľmi vtipných momentov a výborne napísané dialógy medzi hlavným duom sú to najpútavejšie. Avšak dĺžka a "nič navyše" aspekt robí z tohto filmu len obyčajnú jednohubku, na ktorú si už zajtra výrazne nespomeniem.(29.8.2012)

• - Šaty, které má na sobě Violet (Emily Blunt) během své svatby, jsou od Valentina. (žvanimírek)

• - Jedná se už o druhou spolupráci režiséra Nicholase Stollera a herce Jasona Segela, přičemž v prvním případě se sešli při natáčení snímku Kopačky (2008). Jason Segel a Emily Blunt se sešli už jako pár ve filmu Gulliverovy cesty (2010). Oba se také objevili ve filmu Mupeti (2011). (Riddick77)

• - Téměř všechny restaurační scény byly natáčeny uvnitř detroitského podniku MGM Grand Detroid. (žvanimírek)