Zásnuby na dobu neurčitou

Five-Year Engagement, The

Five-Year Engagement, The

Komedie / Romantický

USA, 2012, 131 min

Je to trochu neškodné. Bavil som sa, ale uvedomujem si, že to mohlo byť dramatickejšie. KOPAČKY sú lepšie. Kto má rád tieto obyčajné apatowsko-segelovské filmy o živote, bude spokojný. 50/50, NABÚCHANÁ či KOMICI sú iná liga. Celé je to sympatické a úsmevné ale aj príliš kasicky žánrové. Napriek dĺžke mi tento štýl stále nepríde trápny. Porovnateľné s kvalitou KAMOŠ ZA VŠETKY DROBNÉ...(19.1.2013)

• Johny_fork

Blbost s totálně nepoužitelným scénářem. To nezachrání ani herci, ani pár vtípků. Radši si pusťte po šesté Kopačky, než aby jste stejně jako já ztratili čas s tímhle filmem.(8.1.2013)

• ABLABLABLA

Wau, nuda od začátku od konce, kterou ani super Jason Segel nezachránil, protože si místo toho nechal narůst nechutný vous a nosil pletený svetr, který vypadal jak smoking a k tomu jedl lžící udělanou z kopyta jelena a pil z chlupatých džbánů vlastní medovinu. Neviděla jsem v tom žádný humor, vážně. Skončilo to opět strašně nečekaně, takže asi tak. Je fakt že ale ta svatba na konci byla trochu vtipná.(22.9.2012)

Príjemná vzťahovka s oku lahodiacou dvojkou. Niekoľko veľmi vtipných momentov a výborne napísané dialógy medzi hlavným duom sú to najpútavejšie. Avšak dĺžka a "nič navyše" aspekt robí z tohto filmu len obyčajnú jednohubku, na ktorú si už zajtra výrazne nespomeniem.(29.8.2012)

Produkty produkční dílny Judda Apatowa se začínají trochu pokulhávat. Když jsem dříve zahlédl jeho jméno, bylo jasné, že se u komedie pobavím. Tohle nebyla ani nijak výrazná komedie.. ale ani romantika. Jason Segel je sice sympaťák, ale působí na mě, jako by to byl TEN Marshall z HIMYM. Emily Blunt mně osobně nepřipadá vůbec sympatická, takže pro mě samotného to tady trochu skřípe. Mírné plus patří Alison Brie, která je naopak sympaťačka od pohledu. :) Navíc je snímek docela dlouhý, takže cca po necelé hodině a půl už jsem doufal v nějaké dobré zakončení, ale autoři očividně museli provést ještě pár více či méně trapných fórků. Přežít se to dalo, ničím mě to výrazně neuráželo, ale opravdu nepotřebuju vidět znovu.(18.10.2012)

• - Šaty, které má na sobě Violet (Emily Blunt) během své svatby, jsou od Valentina. (žvanimírek)

• - Jedná se už o druhou spolupráci režiséra Nicholase Stollera a herce Jasona Segela, přičemž v prvním případě se sešli při natáčení snímku Kopačky (2008). Jason Segel a Emily Blunt se sešli už jako pár ve filmu Gulliverovy cesty (2010). Oba se také objevili ve filmu Mupeti (2011). (Riddick77)

• - Vo filme sú často spomínané odkazy na ďalšie známe snímky, predovšetkým na animovaný film Ratatouille - Dobrú chuť! (2007), no taktiež na sci-fi série Star Trek či Star Wars alebo filmy s hercom Tomom Hanksom, a to Philadelphia (1993) či Zachráňte vojaka Ryana (1998). (MikaelSVK)