Naprosto pohodavá komedie, ale rozhodně slabší než Kopačky a Dostaň ho tam. Navíc mi přijde, že 2 hodiny jsou na romantickou komedii zbytečně moc. Herci mě bavili všichni, až na pár trapných scének, které naštěstí střídaly ty zábavné a trefné momenty, ale není jich tam za tu dlouhou stopáž moc, což je škoda. Průměrné, ale ne špatné.(21.8.2013)

[imdb: 6.4/10] | me: Romantická pohodovka na večer, ktorá dokáže prekvapiť svojou netradičnosťou a Apatowským prístupom k humoru. Príjemne pobaví a hoci by mohla byť určite o nejakú tu minútku kratšia nepôsobí násilne. Ústredne duo predstavuje vítanú kombináciu pováh a angličtín a tak sa jedná o celkom fajnovú romanticky neromantickú záležitosť. This is supposed to be exciting. It's your wedding - you only get a few of these! (20.9.2012)

Vynikající romantická komedie! Nečekala bych, že takhle dlouhý snímek mě bude bavit po celou dobu a nebude vůbec nudný, ale musím uznat, že konec byl opravdu spontánní. Emily Blunt jako vždy excelovala a zářila a Jason Segel jak by smet. Výborní byli také ostatní herci a celé prostředí ve kterém se film odehrával. Celé je to vytvořené originálně a neokoukaně, což si myslím, že je celkem obtížné. Krásně to ubíhá a není to předvídatelné a je to dokonce i ze života. Možná je to spíše na 4 hvězdy, ale mě to opravdu nadchlo a řekla bych, že je to zde hodně podhodnocené.(8.9.2012)

Vystříhat dobrých čtyřicet nezáživných minut (ta stopáž je neskutečně přepálená) a zbytečně natažených scén a mohla z toho být povedená dramedie ne tak klasického hollywoodského střihu. Sprosté vtípky navíc už nikoho po vlně "apatowovek" nevytrhnou z letargie, tak zbývá jen ohraný romantický příběh, který dokáže tak akorát zpříjemnit ústřední herecké duo. V rámci Stollerovy filmografie jsou "Pětileté zásnuby" až hluboko za Kopačkami a odvázaným Dostaň ho tam. Rádoby hlubokomyslné metafory s koblihami raději nevnímat.(13.8.2012)

Príjemná vzťahovka s oku lahodiacou dvojkou. Niekoľko veľmi vtipných momentov a výborne napísané dialógy medzi hlavným duom sú to najpútavejšie. Avšak dĺžka a "nič navyše" aspekt robí z tohto filmu len obyčajnú jednohubku, na ktorú si už zajtra výrazne nespomeniem.(29.8.2012)