Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

sto7ra

hloupé, nedomyšlené do detailů, nudné, někdy až nechutné. herci zklamali, hudba také nic moc a děj celkové stál taky za houby. když už to v jednu chvíli vypadalo, že film skončí, pokračoval dál, ale ještě hůř. jediné, co tenhle film zachránilo, byla úplná stavba na konci. to bylo jediné zajímavé, zábavné a taky romantické. ()

Richi007

Bohužel obrovské zklamání v nejnudnější komedii, kterou jsem kdy viděl. Zasmál jsem se jenom dvakrát.. škoda. Můj velice oblíbený Jason Segel zde hrál, jakoby se snažil vymačkat něco ze svých "svraštěných" koulí. Střihnout ten film ze 124 minut na prvních 5 a posledních 5 minut, bavil bych se více a hodnocení by bylo minimálně o 3 hvězdy lepší. Asi nechte Segela jen v HIMYM a nedávejte mu jinou ženu než Lilly! Nevím proč, ale Emily Blunt mi k němu neseděla, ikdyž je to celkem kočka. Nicholasi Stollere, neznám tvoje díla, ale už nerežíruj romantické komedie! UPDATE: Nicholasi, věnuj se raději scénářům podobným jako Yes Man! Tam máš u mě kladné body :) ()

zigy

Marshalle, Marshalle, tak takhle ne....po perfektních "Kopačkách" takové zklamání....možná vina překladatele, nebo jsem natvrdlý, ale spoustu domnělých fórů jsem vůbec nepobral. Příběh je navíc tak banální, že jsem tomu nevěřil. Aspoň ta závěrečná svatba je udělaná docela nápaditě. ()

esmoke

Prý jsem to viděl a dokonce už 2x a stále netuším ani trošičku o čem to bylo. Rozpočet: $30 miliónů, Tržby: $53,90 miliónů. ()

PepusGi11._

Mám natolik rád Jasona Segela (hlavně ze seriálu Jak jsem poznal Vaši matku a filmu Kopačky) a Emily Blunt (Poprvé jsem ji viděl ve snímku Na hraně zítřka a poté se mi hrozně zalíbila),ze jsem musel dát 3 hvězdy....Tak moc jsem rád,že jsem tyhle dva mohl vidět spolu,že jsem nucen jim dát 3 hvězdy...Jednou za pár let na to rád mrknu :)... ()

tomino28

Místy praštěné a ujeté, místy vtipné a místy dost ze života. Celkově se ale na film dobře dívá a kvalitně obsazení herci dělají ze svých postav postavy uvěřitelné. Kupodivu mi nevadila ani na tento žánr předlouhá stopáž 131 minut, i když je pravda, že tempu a frekvenci vtipů zrovna dvakrát nepomáhá. Na druhou stranu je příjemné sledovat snímek, který nikam nespěchá a ze kterého sálá pohodová atmosféra. ()

Paserak

Inu, řekl bych: když ji miluješ není co řešit.... A to se týká Emily. Já ji miluju. Jinak to byl hrozný průměr...... ()

xxxdvorixxx

Trochu jiná komedie s občas dost nekorektním sympatickým humorem. Je to zbytečně dlouhé, ale Segel a Blunt to dobře táhnou a nakonec se prokoušete k docela svižnějšímu konci. +1 hvězda za Van Morrisona :) ()

milford

Krásná oddychovka, na kterou se hlavně příjemně dívá díky ústřední dvojici Emily Blunt & Jason Segel. Trošku delší stopáž, ale svatba na konci to vynahrazuje, nebo jsem nic podobné jinde neviděl. ()

Sedmilhář

Kdyby to mělo hodinu dvacet, tak průměrná komedie...ale přes dvě hodiny??? OMG...zajímalo by mě, kdo mu na todle byl ochoten dát peníze...jsou tam tři nápady, nic neočekávaného se tam nestane...prostě nechápu... ()

naytsirk

Za ty tři hvězdy to určitě stojí. Vtipů je tam dostatek, škoda jen té střední, na mě příliš dlouhé části. Ale jinak na středeční večer jak dělané… ()

fabregas1

Kašlete na to, že je to samé klišé, to bude vždycky. Jason Segel je jedním z nejlepších herců co ve filmu zahrajou sympaťáka a pak, když se mu zhroutí život, tak umí zahrát největšího zoufalce ( v tomhle je fakt perfektní ). Já jsem se někdy fakt popadal smíchy za břicho, mě tento film opravdu sednul a hned jsem měl lepší náladu. ()

morgan1987

Neuvěřitelná nuda... Emily Blunt mám ráda a Jasona Segela vcelku taky, ale tomuhle filmu nepomůže nic... Zbytečně dlouhý, bez větší zápletky, scénář o ničem. Horko těžko 2* ()

hiroito

Jason Segel je můj oblíbený komik, takže to byl hlavní důvod proč jsem se pustil do romantické komedie. Navíc mě zajímala herecká spolupráce s E.Blunt, kterou velmi uznávám. A výsledek filmu byl docela nenucený, občas i vtipný a docela realistický. Jinak by mě zajímalo v kolika filmech už Segel ukázal zadek. Málo jich nebude:-) ()

Mackro

Nuda v žltom autobuse, pohľad na pôvabnú Emily Blunt a tak som si povedal "fuck it, pozriem si to". Herci OK. Párkrát som sa zasmial (vcelku milá bola napríklad hádka Elmo vs. Cookie Monster), párkrát ma ale napínalo z toľkej romantiky. A už asi po 75 minútach som čakal koniec. Ale na druhej strane... oproti tým romantickým komédiam, ktoré som videl, je toto vysoký, vysoký nadpriemer. ()

Faldicek

Jak jen to ta moucha dělá, že z toho stropu nespadne... Jé kolega má novou hru... zajímavé... Jo já měl vlastně psát o filmu. No i když tak nějak o něm píšu. Zajímalo mě vše kolem jen film ne. Přemýšlel jsem jestli to hned vypnout, nebo počkat do konce, no vydržel jsem až do konce v naději, že to bude lepší a víte co - nebylo. ()

Pa.ja

Tento film mě (bohužel) ničím nezaujal. Scénář byl o ničem, celé to bylo zbytečně zdlouhavé a natahované. Vařilo se z vody. Půl hodinka by bohatě stačila. ()

NeverEver

Muj nejvetsi problem s timhle filmem je samotny namet/samotny pribeh! Neverila jsem mu, natoz jeho predstavitelum. Herecka krec vyplyvajici ze zleho pribehu a misty fakt trapnych dialogu. 2** je jeste hoooodne nadhodnocene. ()