Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

bufanda8

Všichni tady píšete, jaký je to děs :D Ale prostě jste se na to kouknout museli, přesně proto mám tak ráda reality show :D Mnohdy pobaví víc příběhy, které píše sám život, než nějaká komedie! :D ()

IvcaSammet

Normálně stupidity tohoto typu nesleduju, ale je pravda, že tohle mě opravdu chytlo. První řadu jsem sice vůbec neviděla, ale od druhé řady jsem pravidelným divákem. Nevím proč mě zrovna tento pořad zaujal, když ostatní odsuzuju, ale opravdu mě baví ho sledovat a zpětně pak zjišťovat další osudy zúčastněných farmářů. A jen taková malá poznámka na závěr: Katarína je absolutním TOPem celého Farmáře hledajícího ženu a jsem zastáncem toho, že by ji měli obsazovat do každé řady, aby byla aspoň nějaká sranda mezi těmi rádoby vážnými věcmi ;) ()

Bukk

Asi jediná show, kterou sleduju více méně pravidelně. Taková ta guilty pleasure jak se říká. Možná bych tím pádem měla dít více než jednu hvězdu, ale ono to na víc není, i přes mou přízeň. Tady je výhradně o to se pobavit jeden večer nevnímat nic jiného než tu stupiditu některých soutěžících, u jiných navíc se pořádně znechutit a kroutit hlavou nad tím, jak se k nim někdo mohl přihlásit (a radši opominout, že se vůbec někdo do toho dal :D ). Prostě vtipná show jednoduchostí zúčastněných a to, jak se to občas bere až moc vážně (což se nedá říct o slovenské verzi, kde ten chlap co to namlouvá dělá fakt boží práci, na takovou se musí vždycky těšit.) ()

jasanka

Nemohla jsem si pomoct. Viděla jsem všechny díly a těším se na další řadu. Jak už někdo napsal - je to tak blbé, až je to hezké. A taky uklidňující. ()

Brusíček odpad!

No, lidi na co se to koukáte??? Umělý diktovaný děj, neexistující vztahy, snad jim to nebašťíte. S****A neskutečného kalibru 0%. ()

drozdy1 odpad!

Nechápu jak se někdo může do tohoto pořadu přihlásit. Člověk obětuje svoje soukromí a přibalí mu tam nějakou vochechuli se kterou by si nikdy nezačal. ()

Eluin

Inu, na podobné reality show lze nahlížet dvojím úhlem pohledu. 1) Jako na společnost morálně rozkládající element a 2) Jako na trochu drsnější zábavu. Nevím ke kterému bodu se přiklonit, takže to raději nechám bez hodnocení. ()

Olík

Partička nudných patronů, kterým víc než o najití životní družky jde o zviditelnění jejich domácího prodeje sýra nebo honorář vhodný k záplatování mršky exekuce. Slovenský brat farmár měl kliku, na skutečně zajímavou sortu exotů zatímco naše verze a její účinkující spíše nudí než cokoliv jiného!! ()

alambert

Můj oblíbený zábavní pořad. Takové hlášky, to se jen tak někde nevidí. Kdybych to měl brát vážně, tak nevydržím ani díl... :-D ()

bagetka007

Škoda jen, že to jsou buď joudové, rozené hvězdy reality show či hlavně - hledají služky. Jediný pořad, kde mě neuvěřitelně neštve Něrgešová. ()

anitae

Nejvíc mi na tom všem asi vadily trapné komentáře Něrgešové...ale určitě to stálo za to kvůli kozímu dědkovi Vlastovi a dlouhovlasému blbovi. ()

papaguy

Pár dílů jsem shlédnul, zbylé mi odvyprávěla přítelkyně, která pořad nadšeně sledovala:-) O něco lepší úroveň, než např. Prostřeno. Zajímavé hlavně tím, že štáb sleduje účastníky dlouhodoběji a o osud zúčastněných se zajímá. Také mám dojem, že hlavním cílem Farmáře je opravdu dát dva lidi dohromady a ne pouze sestřih negativních emocích a eskalujích konfliktů, ke kterým nutně dochází... A díky tomu, že účastníci jsou vybíráni jiným klíčem, než u jiných RS, není výsledkem soustavná přehlídka trapnosti, ale jsou k vidění i nějaké zajímavé okamžiky. ()

Miany

Hodnocení proč tak vysoké? Kvůli tomu, že se nemyslím, že to je odpad a v poslední době mě konečně nějaká reality show pobavila... nevidím na tom nic špatného, dokonce mám pocit, že konečně přišlo něco normálního. ()