Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Další z řady naprosto tupých reality show, které na nás televize chrlí stále více a více. Tentokrát budeme svědky toho, jak si farmář nabrnkne jednu z pěti děvčat, která si předtím předvybral na základě dopisů. TV Prima se záměrně snažila pokrýt veškerou generační stopu, tedy, aby měli důvod se na pořad dívat 35tníci, 45tníci i 55tníci a tak si hledá ženu někdy farmář z 21. století a někdy pofiderní existence, před kterou by každý normální utekl. ()

PetkaW. odpad!

Reality show mi většinou nevadí, ale Farmář mě skutečně nijak nezaujal. Nevybavuju si nic, co by mě na pořadu alespoň trochu bavilo a zaujalo... ()

J*A*M*A*L odpad!

Otravná blbost, na kterou se nedá dívat. Takové komentáře píši nerad, ale co k tomu říct?... Možná by bylo lepší o tom raději neříkat nic. ()

Pablinho

Čas od času jsem se na to pro zasmání rád podíval a už se nemůžu dočkat dalších třech nových pořadů Barman hledá ženu, Elektrikář hledá ženu a nakonec naprostý TOP zábavných pořadů 60letý panic hledá ženu. No upřímně, na hlavní vysílací čas docela slabota, na to stačí seznamka. ()

Gumrice odpad!

Samozřejmě, že jsem musela dílo ohodnotit jako odpad, je to strašně trapný a ještě k tomu ta šílená Něrgešová, ale je to velice vtipná šou, u které se prostě nejvíc nasměju, i když někdy je to k pláči, ty lidi jsou snad přeplacený, aby ze sebe dělaly idioty. Přiznávám, že to celkem pravidelně sleduju a fakt se na tom vařim. ()

fredisek odpad!

"Musíš těm kravám stlát pořádně, ať nespí na tvrdym." -- "A to ti nevadí, že JÁ spím na tvrdym?" -- "Tož, ty nedojíš." ... Tož, tohle vydestilovaný zoufalství mě dnes ráno zastihlo v televizi. Obdivuju vidláky, že se tam přihlásí, a obdivuju ty odbarvený nebo prsatý dámy, který do toho jdou. Jestli sní o venkovské idyle, tak to aby se spíš přihlásily do Vražd v Midsomeru. ()

lili6

Celkově tenhle pořad působí nepřirozeně. Nejvíc mi tam nesedí Laďka, která vytváří takovej fádní dojem celý soutěže. Pokud to porovnám třeba s hledá se táta a máma, tohle na mě působí opravdu strašně lacině. ()

Vlkys

Zbožňuju tenhle koncept, čtyři hvězdy jen proto, že slovenská verse je o něco lepší. I tak by si to zasloužilo alespoň osm! ()