Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

Snorlax

Kdybych pochopila, proč si někdo schovává video s důkazem o tom, kterak spáchal vraždu, možná bych tento film mohla označit za výborný akční snímek. Má spád, napětí, nikdo se netváří neprůstřelně, ani nemá nadpřirozené schopnosti, jen to chtělo, aby autor námětu zapojil trošku mozek. ()

Posheidon

Filmu ve stylu "byt v nespravnou dobu na nespravnem miste" je cela rada, ale tohle bylo velmi prijemne prekvapeni, ma to dej, ma to spad, vylozene hlucha mista pri tech 84min stopaze opravdu tezke najit a utece to ani nemrknete. ()

IQ Tiqe

Očekávání malé, zážitek velký. Chvíli jsem dokonce uvažoval o plném počtu. Z kriminálky ve stylu Julie Lescaut se vyklubala slušná krimi zápletka se strhujícím spádem a slušnou dávkou napětí. Akce není přehrávaná, krimi případ překombinovaný, zkrátka jsem tomu věřil. Chlápek se dostane do křížku s policií, když je vydíráním nucen pomoci zločinci. Prokázat pak svou nevinu nebude žádná sranda. Je to malý velký film. Ostatně Fred Cavayé má už podobný scénář na svědomí. Oproti Pour Elle a Next Three Days tenhle kousek vyniká tempem a kratší stopáží. # [viděno: monitor, sluchátka] # příběh 8 | hudba 8 | humor 0 | akce 8 | napětí 5 | pustil bych si znovu 7 ()

Sonnery

Budoucí zbytečný hollywoodský velkofilm (doufám, že do hlavní role obsadí Cher), který nemůže být lepší a osobitější než tento francouzský originál ()

Anderton

Limit je svižná akčná jednohubka, ktorej svedčí striedma stopáž a veľmi rýchly rozjazd. Aby sa odlišovala od konkurencie, vsádza na trochu drsnejšiu nôtu a na niekoľko originálnych ultradrsných scén, ako napríklad pokus o vyhodenie tehotnej ženy z okna. Námet je ako niečo z Kobry 11, len lepšie spracované. Pripomenie americký In the cold light of day, nielen účasťou Roschdyho Zema. Znova zopakujem, že je lepšie spracovaný. Mierne mi liezol na nervy ten béčkový zelený filter. Na navodenie cool atmosféry by postačila iba samotná akcia. ()

Kudly4

Opět, už po několikáte to u mě francouzi potvrdili, že to prostě umí. Parádní svižná akční podívaná, i když spíše ''akční'', ale nějak mi to nevadilo. Sympatické obsazení je to, co dělá tento film ještě lepším. Bravo. ()

teutates

Do tady tý francouzský parády se mi vůbec nechtělo, hledal jsem ten správný čas a množství odpíráni, abych se na to podíval, no po zhlédnutí můžu jen napsat: "bojím se USA remaku", protože je jen otázka času, kdy se nějaký americký gay do toho pustí plnou vervou a začne brackovat. Každopádně 7/10 ()

oje

Poctivý francouzský Bessonovský thriller, kde akce a přestřelky splývají v jednu velkou honičku napříč městem. Sympatické jednostranné zaměření na vysokofrekvenční akci bez přikrášlení komplikací celkem průhledné zápletky nebo rozvíjením romantické stránky nenechává tempo filmu z brzy nastavené stovky ani náznakem klesnout. Nadšení ze stoprocentně využité stopáže filmu mírní jen trochu málo ryze památných a výraznějších nápadů, jinak je to zvládnuté na jedničku. ()

predators

Jo jo, francouzi tyhle kriminálky umí. Relativně neznámé tváře, charizmatické, připomínám a i když otřepaná, každým coulem zajímavá zápletka dělají z 80 minutového sprinterského závodu parádní podívanou. Nechybí dojemná scéna a závěrečná mini pointa, které vážně fungují! 75% ()

SeBig

Francouzká adrenalinová akce.. příběh sice jede ale chybí tomu dobří herci a francouzské filmy moc nemusim. ()

Chrustyn

Slabší thriller na téma: "unesli jsme ti ženu, tak koukej makat", který do žánru nepřináší nic nového a již známé nijak nevylepšuje a hlavně nemá drive, který přesně tenhle typ filmu potřebuje. Naštěstí skončí dříve než začne opravdu nudit. ()

hrona

Velmi povedená akční podívaná. 96 hodin po francouzsku. Stopáž akorát příměřená, a příběh sviští, tak, že nuda nepocítěna. 4* za tak trošku zbytečné akční scény s těhotnou manželkou. ()

honajz

Kdyby se z toho vystříhaly všechny nebo většina těch scén s těhotnou manželkou, jež mne neskutečně iritovaly, tak to sice má asi poloviční stopáž, ale větší šmrnc a atmosféru. To podivné spojenectví mlčenlivého, ale o to akčnějšího zloděje, a obyčejného ošetřovatele docela funguje (i když občas je přitažené mírně za vlasy), a docela to odsýpá, takže člověk se moc nezaobírá logikou (např. jestli nebyl podplacen i někdo ze druhé skupiny nebo proč si schovávat kompromitující video na sebe sama). Pak mi vadilo, že někteří policajti a policajtky byly podobné typy, takže jsem měl problém se zorientovat, kdo je kdo. Ale celkově dobrý akční film, se slušným napětím ve druhé části a pár zajímavými scénami (mimochodem opajcnutými od Ed McBaina.) ()

Thomick

Frantíci akci umějí, o tom jsme se přesvědčili už trilionkrát; tady ale bohužel nenabídli nic moc navíc, ani jakousi rafinovanou nadstavbu. Zkrátka jízda, "jen" a "pouze" ... ()

TheEvilTwin

Tohle je přesně to, co chci – přiměřená poutavá stopáž, nonstop nepolevující akce, přestřelky, honičky a alespoň nějaká šablonovitá kostra, které se film drží. Tempo je skvělé a film téměř nemá hluché místa a i přesto, že nejde o nic dosud neviděného nebo originálního, já se dobře bavil, a o to jde především. Solidní nadprůměr, který díru do světa neudělá, ale kouká se na něj prostě dobře. ()

evapetra

Drsný thriller, řítící se ve zběsilém tempu, vás od první minuty připoutá k obrazovce a až v úplném závěru dovolí vydechnout od neustálého napětí a zvratů v ději. ()

ARI50

Ano od začátku do konce se něco dělo ale chybělo to prostě něco na ohromení vzali to prostě normálně, akční podívaná se ale povedla. ()