Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

Morholt

Nekompromisní akční nátěr. Cavayé se s ničím nesere a posílá uťáplého zdravotníčka v holportu se snědým kasařem na brutální cestu po Paříži (teda myslím, že je to Paříž, ale to je vlastně jedno), kdy jim jsou v patách jak poctiví poldové, tak ti zkorumpovaní. Že jsou postavy archetypální a film je plný žánrovýh klišé je tady úplně jedno, protože je to adrenalin jako prase, který nedá ani na chvilku vydechnout. 90% ()

Listeroman

Na francouzský film, který zrovna v oblibě nemám je to výjimka která je celkem slušná ale bohužel je zde již několik krimi prvků které už jsou dost ohrané a film celkově nepřináší nic nového... ()

Terva

CITÁT - Máš doma hrdinu........ Tak se to krásně zvrtne až se z muže co hlídá svou těhotnou ženu stane psanec na útěku. Dramatický snímek, kde skoro vše dopadne špatně, nebo se alespoň tvářím, že to dopadlo špatně. ()

Ouwen

Dech beroucí a napínavý příběh, s mega luxusní akcí. Hlavní hrdina si na nikoho nehraje, i když běhá jako o závod. V takové roli jsem si přál vidět Alberta Dupontela, který už zabodoval ve filmu La Proie, s hodně podobným příběhem. A tady ta story není jenom vo tom, aby dostal hrdina z nemocnice zločince, ale aj o policejním spiknutí a mnoho dalšího. Uvidíte, že aj zločinec má city. A opět se potvrdilo to, co neustále říkám. Frantíci jsou nejlepší, v akčním filmovém průmyslu!! ()

moviesfan

Francouzské filmy mají další vydařený akční film. Neustále se zde něco dělo, což je vzhledem ke krátké délce filmu jen dobře. K závěru vše gradovalo a napětí se dostavilo ve vysoké míře. ()

J009

Francouzský akční film s jednoduchým příběhem, který je od začátku až do konce napínavý. Příběh není nijak zbytečně prodlužován, takže se nenajdou pasáže, kde by se člověk nudil. ()

hous.enka

Francouzske prekvapeni v podobe napinaveho akcniho filmu se sympatickym osetrovatelem v hlavni roli. Zapletka je pomerne jednoducha, ale vystaci na celych osmdesat minut. Mne zkratka A bout portant bavil. Mimochodem: taky vam osetrovatelova manzelka pripominala Helenu Bonham Carter? :) ()

MartinezZ

Příliš uspěchaný děj, příliš mnoho střelby ze začátku a tenhle "fofr-úvod" mi nedával moc možnost se vyznat v tom, o co jde, ale pomalu se to začalo rozplétat. Pomalinku na smrsknutou délku 80 minut. Tohle je snad první film, kterému jeho krátká délka škodí a klidně to celé mohlo být natáhnuté a příběh podrobněji odvyprávěn. ~~~ Uspěchané, splácané, příliš náhod a štěstí. Navíc ta kvična v titulcích... ()

agentmiky

Po Mea Culpa jsem se musel podívat na další filmový kousek od Freda Cavayého.V celkovém součtu opět tento film překvapil.V hlavní roli opět Gilles Lelouche,který se jako budoucí doktor dostane z normální denní rutiny do pěkného průseru s mafiány a policisty.Ve filmu bylo pár překvapivých momentů,které jsem opravdu nečekal,ale jinak to bylo samé klišé.Ústřední postava doktora byla v podání Lellouche docela dobrá,objevilo se zde pár zkorumpovaných poldů a samozřejmě docela happyend.Za mě dávám 70%. ()

Rakosnicek77

Tak tady jsem si dnes ale hodně spravil chuť! :-) Francozská verze 96 hodin, nebo mne napadá ještě přirovnání k Fordově Franticu. Rychlá, akční naháněčka, bez vteřiny oddechu. Takové filmy jsou ty pravé, takové které můžu. Žádný profláklý ksicht, zápletka a její vyřešení. Na vše stačí 80 minut a to se mi fakt zdálo akorát. Kdo se chce pobavit tak směle do toho, ani hledat není třeba. Celý je na youtube :-) ()

Thomassi

Limit je čistokrevná našlapaná akce z francouzských dílen kriminálních a akčních snímků. Nevěřil jsem tomu, ale je tomu skutečně tak. Zároveň ukazuje, čeho všeho je schopen člověk, když mu vezmou jeho drahou druhou polovičku. Francouzi tohle prostě umí a tady to dokazují od první do poslední minuty. A to se mi na Limitu líbilo nejvíc, spád jako prace, žádné zbytečné obkecávačky, jen akce, sprint, akce, sprint. Stopáž něco přes hodinu navíc dělá film ještě více poutavým, protože pořád se něco děje a když to skončí, uvědomíte si, že i do tak "málo" minut se vešlo všechno. Proto hodně silný čtyři hvězdy a několik propocených triček s kriglem potu k tomu. ()

FilmFan24

Tak tohle se Francouzům vážně povedlo! Docela obyčejný chlap odvedle (Gilles Lellouche), který měl tu smůlu, že zachránil v nemocnici kejhák hledanému kasaři (Roschdy Zem), se ocitá v situaci kterou by mu mohl závidět kdejaký americký superhrdina! Dost legrácek - v neuvěřitelně krátké stopáží film nabízí adrenalinovou akci v "docela obyčejném příběhu" o zlých policajtech a jednom správném chlapíkovi, který na oplátku, že pomohl zachránit život musí bojovat o ten svůj, svojí ženy a nenarozeného dítěte. Sto a jedenkrát provařené téma ve zpracování, které má ten správný říz! ()

Foma

Velice příjemný..., jak to říct..., prostě je to docela vyvážený, zase ne tak moc násilí, spíš tak zvláštně pojatá akce, která není nijak bombastická, ale taky jí neni málo. A hodně sympatický herci a herečky, spíš u nás neokoukaný. ()