Epizody(8)

Slavný televizní herec, dobrodruh a cestovatel se jednoho dne ztratí v amazonských pralesech Jižní Ameriky. O šest měsíců později jeho matka a syn dostanou zprávu, ze které plyne, že by mohl být na živu. Zorganizují tedy ve spolupráci s dokumentaristickým štábem záchranou akci a vypraví se do míst, kde byl naposledy spatřen. Jenže tady je čeká hrůzostrašné překvapení. (lost815)

mic2.cz

Kdo ví, zda se dostaví logika nebo nějaká hlubší podstata toho všeho, ale zatím to bylo strašidelnější víc, než 90% dnešních hororů, a proto půjdu proti dosavadnímu hodnocení ;) ()

lamice27

vykradacka LOST,zmateny,neuchopitelny,stalo se tam moc veci za dva dily ktery se nedaj pochopit,nechapu o cem to chtej cely mit...celkem dobra atmosfera ale jinak nic,zklamani,tesil sem se ()

Pattrick

No, hodnocení uživatelů mě hrozně odrazovalo, jednou stáhnuto, pak smazáno, nakonec jsem se překonal a o půl jedné ráno pustil, a tak otřesné, abych to házel do odpadu to nebylo, ale je fakt, že dle upoutávky jsem čekal větší nářez, protože trailer ukázal slušné záběry, jenže přesně ty záběry také nejvíce fungují v prvním díle. Nemám rád táhlé pilotní díly, tohle mělo rychlý spád, takže celý dvojdíl utekl dost rychle, jenže člověk si nestihl udělat žádný obrázek o postavách krom toho, že závěr se snaží přilákat na další díly, nějakým zajímavým zvratem. Atmoška párkrát slušná, ale byla tam, kde to divák prostě čeká, lekačka (hudba), běh v džungli, něco tajemného krouží kolem lodi.. Nezatracuji, i když si myslím, že stoupající tendenci to mít nebude, po American Horror Story jsem lehce zhýčkaný hororovým seriálem, takže 50% ()

tomik1976

Dávám 2 hězdičky jen pro vcelku skvělý úvodní díl,který byl na televizní poměry poměrně lákavý.To,že se za tímto projektem skrývá S.Spielberg a producenti Paranormal Activity,možná asi leckoho navnadilo,stejně jako mě.Jenže v těch jen 8 dílech(chvála bohu!!)nebylo nic,co by ukázalo kvality těchto pánů,kteří na toto dílko dohlíželi.Trapné,nudné,místy velmi předvídatelné,postavy až protivně hrají svoje role-no co ještě dodat-Alcatraz a The River jsou podle mne nejhorší seriálové novinky roku 2012.Ještě,že byly zrušeny.Děkuji. ()

R.O.B.I.N007

Před spustenim prvniho dilu jsem byl natesen ne jakysi novy zajimavy zahadny serial..uz ale po trech dilech jsem toho mel dost..zacnu tim jak je to tupě sestrihane a provazane s realnymi zabery a zabery s kamer, (jakoby ty pasky nemohli najit vsechny najednou hned pri prvnim dile a pak uz jen patrat). Kazdej dil je stale to same opakujici se blbe dokola..je tam tolik zahadnych veci ze to uz cloveka po chvili vazne zacina dost nudit..čekal jsem od toho rozhodne vic.Obrovksé zklamání, o druhou serii at se snad ani nesnazí, jsou to vyhozene peníze. ()

luukaas

Čekal jsem víc, ale taky co od Spiebelgera poslední dobou lze čekat. Každý díl nabízí nějakou boha bujnou zápletku, která má na konci rozuzlení... ()

matryagy

Asi mám nějak pohnuté hranice vkusu, ale mě se ten seriál docela líbil. Manželka ztraceného cestovatele mi sice lezla krkem,ale jinak to bylo v pohodě. Člověk se sem tam i bál. Za sebe můžu říct, že jsem dostala co jsem čekala. Shlédnuto v originále na abc... ()

Porthos

Příliš nechápu hanlivá hodnocení, která tu vidím... (LIVINGDEAD, Davies182). Seriál není bez chyb,to jistě ne, co díl to námět na horror, který jistě už každý někde zaznamenal, takže to není nic nového. Dle mého si však seriál po celou dobu drží svou hladinu atmosféry, nevyžívá se v laciných krvavých scénách, které někteří tvůrci považují mylně za právě to strašidelné. I jednotlivé postavy jsou tak akorát vykreslené a pojetí natáčení dokumentu o hledání ztraceného přírodomila, dobře sedí. Osobně doporučuji těm, kdož hledají atmosféru, přídech tajemna a strašidelna v tom klasickém pojetí a netouží se bát mrtvol rozřezaných cirkulárkou a podobně. Mě seriál bavil od začátku do konce a dokázal mě "strašit" až do konce. ()