Epizody(8)

Slavný televizní herec, dobrodruh a cestovatel se jednoho dne ztratí v amazonských pralesech Jižní Ameriky. O šest měsíců později jeho matka a syn dostanou zprávu, ze které plyne, že by mohl být na živu. Zorganizují tedy ve spolupráci s dokumentaristickým štábem záchranou akci a vypraví se do míst, kde byl naposledy spatřen. Jenže tady je čeká hrůzostrašné překvapení. (lost815)

sir-dave

Hororový seriál z Amazonky na způsob amatérské kamery. Velky potencionál zazdily nejvíce úvodní díly, po kterých se mi nechtělo moc pokračovat. Vzhledem jen k 8 dílům to ale za zkoušku stojí. Tvůrci v pozdějších dílech zapracovali na atmosféře a příběhu na který se dalo koukat. Lehce otevřený konec zmařil lepší hodnocení pokud (což je asi pravděpodobné) seriál ukončí. ()

Khumbac

Kdo by neměl rád prostředí amazonské džungle...Někteří o ní četli v knihách, ale většina o ní ví od opičího kámoše TARZANA. Šamanské rituály, záhadné pověsti, magičnost. Příběh ve skrze jednoduchý a přímočarý. Rodinka s žoldákem, mechanikem a jeho 16-ti letou dcerkou (všeznalkyní všech míst a pověr), hledá tatu a zároveň manžela po jeho stopách, spolu s natáčecím týmem jenž vidí vidinu peněz z natáčení. Dobrodružnější námět si nemůžeme přát. Dobrý je kameraman černoch co ve třetím díle leze pro jakési cibulky a vše co řekne je vypípano :) Roztřepané záběry určitě ubírají na kvalitě, ale zase navozují atmosféru autentičnosti. Některé díly jsou hororově laděny, jiné zase thrillerovsky až šamansky a hlavně to žůžo dobrodrůžo v zeleni, to je to, oč tu běží. Rating "...odpad" si tento serial samozřejmě nezaslouží. ()

Jirgen

Po 6 a 7 dílu zvedám hodnocení o jednu * a nemohu se dočkat na finálový díl ! Celý seriál si drží skvělou atmosféru a opravdu nevíte co od něj můžete čekat , Ani v lostu člověk nebyl tak překvapený když se uprostřed pralesa objevila dodávka a nebo proletěl náš slavnej kouř :D Proto nechápu negativní hodnocení, ale zřejmě většina se podívala na první díl a hnedka ho odepsala , což mě mrzí, protože tím odrazujete určo další lidi , kteří hledají nový seriál plný záhad a překvapení se skvělou atmosférou ... Pouštět si ho v noci v 720p na pořádný televizi nemá chybu ! ()

Mr.Ripley

Mysteriózní naděje, která se po pár minutách vrhla do televizní žumpy. Mé nervy by měly dostat metál za shlédnutí celé série bez větší újmy.____P.S. Člověk, který dostal na starost casting by měl také dostat nějaké ocenění, když matka vypadá mlaději než vlastní syn asi bude něco špatně. ()

Spike23 odpad!

Všechny postavy jsou nepředstavitelně nudné (a kromě Bruce Greenwooda herci nejsou o moc lepší), pohled z kamery se tam ani trochu nehodí a neustálé přeskakování z jedné kamery na druhou (a dokonce i na kamery, o kterých nikdo zřejmě nic neví), působí dost odpudivě. Scénář prvního dílu byl snad to nejhorší, co jsem kdy viděl (samozřejmě pouze do té doby, než přišel díl druhý) a co je na tom nejhorší, tak to vypadá, že každý díl bude klasicky úplně o něčem jiném, jak to u většiny špatných seriálů bývá, takže zatím nemám nejmenší tušení, jak něco takového chtějí zvládnout, protože co se asi tak zajímavého může stát skupině lidí, která akorát pluje někde po řece. A navíc koho zajímají nějaké stupidní pindy starých babek z Jižní Ameriky, kvůli kterým lidi věší panenky na stromy? Pokud je něco pravdy na sloganu seriálu ''There's magic out there'', rozhodně to o The River neplatí. Po 3. díle to vzdávám, nedá se na to koukat. P.S.: Nejluxusnější komentář - ARI50, stejně tak jako všechny jeho ostatní :D ()

iXtr3m3

Nebolo to zlé, len zbytočne veľa flashbackov. Na krátku minisériu to ušlo aj spracovaním aj napínavosťou. Záver končil zaujímavým cliffhangerom, ktorého rozuzlenie sa však už bohužiaľ nedočkáme. ()

Hanys_

Po dvou dílech. Promarněný potenciál. Hlavní průser je kamera - je to takové chaotické a vypadá to jak laciná reality show. A pak ten scénář... s tímhle prostě končím. Ikdyž uznávám, že lehká zvědavost, co se tam děje, tady je. 4/10 ()

mosnak

Úplný odpad to není,protože když jsem na to náhodou narazil,tak jsem pilotní díl dokoukal až do konce a přistihl jsem se i u toho,že jsem hledal možnosti, kde můžu stáhnout pokračování takže... 40% ()

sona123

První díl velmi slabý, ale od druhého přibylo napětí, dramatičnosti a konečně o něco jde. Místy jsem se i bála. Český dabing neubírá na kvalitě a jako večerní seriál zatím není špatný. ()

nessbeal odpad!

Tak to trapnejsi pilot som uz dlho nezazil, uplne rozpravky tlacia do hlavy, co jaky duch? chytili ho do vyrezanej misky z dreva... To im uz fakt ozaj jebe tym ludom? Prosim vratte sa do reality....A kameru nekomentujem..nepozeratelne! ()

rusty09

Idea tohohle seriálu není vůbec špatná. Provedení pro mně osobně dost nepovedené. 2 díly sem čekal, jestli se něco stane. V 1. dílu po půl hodině totálně nudných dialogů přišla klasická kognitivní disfunce, po příchodu do lodě a vyběhlo něco jako kus dřeva? Druhej díl už jen dialogy nudný a neustálý brečení. Škoda. ()

mackey

tolik promrhanýho potenciálu se jen tak nevidí. chvíli to vypadá geniálně a hned za chvilku se ukáže, že je to naprostá ptákovina, jeden dobrej záběr je vykoupenej telenovelovým stylem přehrávání. já nějak nevím, ale po pilotu nemám chuť v tomhle pokračovat. ()

Loooki

Neskutočná chu*ovina. ABC sa strašne sekla, keď vyradila zo svojej ponuky seriál V, netvrdím, že Riverom ho chcela nahradiť (nemyslím si, že ho ešte na televíznej obrazovke uvidíme). No mohla svoj utorňajší slot vyplniť nejako lepšie. ()

Elbarto08

Ale mně se to líbilo. Až na pár momentl, které byli přehnané a poslední díl byl vůbec zbytečnej, mohli závěr šoupnout do předposledního a bylo by to. *SPOILER* Vymítáním ďábla si podkopli nohy ()

fixaman

Těšil jsem se, že po úspěchu American Horror Story dostaneme další strašidelnou televizní chuťovku, leč musím říci, že seriál zklamal na plné čáře. První díl ještě vypadal slibně, jenže pak začaly být díly absolutně šablonovité (vydáme se z lodi na výlet do džungle, cosi udělá bububu, vrátíme se na loď, konec dílu) a děj se vlastně nikam neposouval, takže jsem River po několika dílech vzdal... Never more! ()

hEROic

velka skoda nevyuziteho potencialu... napady na epizody jsou celkem super, ale jsou pohrbeny scenarem i hereckymi vykony... misty hustou atmosferu srazi priserna primocarost jednotlivych dilu... zaver serie je nejvetsi tragedie v nejhorsim slova smyslu, to by jeden blil... i presto vsechno, to jako nenarocny pokoukani muze bavit... 55% odpovida ()

Naki

Mám ráda seriály typu LOST, kdy divák neví co čekat a jakou šílenost si o5 vymyslí tvůrci. Možnosti jsou neomezené a proto se neopakují ohrané scény jako v ostatních seriálech. The River sice má své mouchy, ale zatím se mi příběh i cast líbí, tak proč se nedívat i nadále? ()