Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

dalziel

V živote by som do seba nepovedal že Zach a Will môžu odo mňa dostať 4*.Nuš stalo sa.Karikatúra politiky a volebných kampaní v jednom z najlepších podaní aké som kedy videl.A mimochodom knockaoutovať nemluvňa som ešte nevidel v žiadnom filme...paráda. ()

Kingjiri

Slušná žánrovka a příjemný politicky nekorektní překvapení, který s patřičnym nadhledem popisuje politickou kampaň a obsahuje několik povedenejch narážek na američany - přehnaný patriotsví (čínskej pes) nebo povrchnost (čínská továrna). Dál taky snímek ukazuje, jak moc velkou roli hraje v předvolebnim boji marketing. Něco takovýho bych spíš čekal od nezávislýho filmu než od toho komerčního, takže za to určitě velkej palec nahoru. Čtvrtá slabší hvězda za povedený gagy a herecký obsazení (zejména dvojici Ferrell - Galifianakis). ()

redwik

Vtipná dvojica Will Ferrel a Zach Galifianakis proti sebe nastúpila vo veľmi nečistej kampani na kongresmana. Občas až prehnane vtipné, nelogické, nereálne, ale pre čisté pobavenie stačí. Záver bol očakávateľný, no celkom dobrý. Toto je typický príklad filmu, ktorý je dobré si pozrieť po psychickej námahe: netreba tam hľadať nič viac, stačí sa len pobaviť. ()

PEZ

Cakal som predsalen trosku viac forikov, ale treba priznat, ze niektore sa podarili. Ferrell valcuje, ale to nie je ziadnym prekvapenim, co vsak je, ze sa mi viac ako vtipy pacili narazky na (nielen) americky politicky system, kde ide v kampani o peniaze a osocovanie protivnika, vobec nie o program a pravdu. Niektore sceny tu boli priam ukazkove. Mat to viac vtipkov a menej tuctovy zaver, bolo by to aj za viac. 7/10 ()

ortoncz

Dva ultimátní šílenci v jednom filmu. Na toto jsem dlouho čekal. Ale jsem trochu zklamaný. Sice to má některé vtipy opravdu dobré, ale prostě celkově je to slabota. Ferrell mlátí a klátí všechno co mu přijde do cesty. Zatímco Galifanakis hraje správňáckeho človíčka. Čekal bych něco víc šílenějšho a utrženého ze řetězu. 55% ()

Ihuj

Hvězdička za sebekritičnost, druhá za odvahu, co všechno v tom filmu fakt nechali. Jinak podprůměr po všech stranách. ()

Dimo

Popkornovka. Překvapivě se značnou náloží vulgárních slov a ne úplně využitého potenciálu připitomělých hlavních postav. Ale aby bylo jasno, zábava to byla. Určitě jo. ()

Divian(R)

Film, který měl díky obsazení dvou hlavních postav obrovský potenciál, ale nevyužil ho. Párkrát jsem se zasmál, ale spíš jen z povinnosti. Je to škoda, protože oba herci jsou podle mě komediální superstars. ()

Oonika

No, co by asi tak mohlo vzniknout, když se dá dohromady Zach a Will...Pěkně přisprostlá debilita no. Musím ale uznat, že Zach byl slušnější než obvykle no. Jediné, co se mi docela zamlouvalo byla ukázka toho, jak absurdní a přiblblé jsou veškeré politické kampaně, což se dá krásně aplikovat i na náš úžasný stát... ()

E lan

Po obavách co za hrůzu znovu Ferrell předvede jsem byl příjemně překvapen. Drsná ale i slušně satirická komedie rozhodně stojí za vidění. Ferrell je ve své roli stejně jako jeho protivník vynikající a klišé z volebních sloganů se krásně nesmyslně vyjímají. Opravdu příjemné překvapení. ()

bakeero

Kladivo udeřilo na hlavičku! Humorně podaná analýza fungování (už zdaleka nejen) americké politiky. Film je prča, ale to, že to takhle vážně funguje i ve skutečnosti, tak z toho spíš zamrazí. ()

Psycho.R

Věřím, že tenhle film má mnoho fandů, kteří ho považují za o dva stupně lepší. Já se bavil, ale bohužel jen na jedno podívání. ()

diabolique

aaaach,... mam pocit, ze Ferrlela v tomto filme trosku krotili. Urcite to mohlo byt este "stavnatejsie", ale inak je to kuuuulu:) Napad dobry, len by to chcelo este viac spinavosti. ()