Newyorský obchodní magnát Robert Miller spravuje fond spolu se svou dcerou Brooke a chystá se ho prodat s velmi slušným ziskem. Má pohodlný život a ten si zpříjemňuje poměrem s mnohem mladší ženou, galeristkou Julie Cote, které také finančně pomáhal. Nicméně aniž by to Brooke a většina jeho zaměstnanců věděla, Miller upravil účetní knihy společnosti a půjčil si 412 milionů dolarů od svého přítele, aby pokryl investiční ztrátu a vyhnul se vyšetřování pro podvod. Potenciální kupec, James Mayfield, brzdí proces nákupu a Millerův přítel – věřitel chce, aby mu půjčku splatil. Miller říká, že potřebuje, aby peníze zůstaly na jeho účtu, dokud nebude dokončen audit prodeje. Naplánuje si schůzku v restauraci, během níž mají být podepsány smlouvy, ale je to ve stejný večer, jako Juliina výstava v galerii. A Miller svatosvatě slíbil milence účast. Julie mu po celou dobu jeho obchodní schůzky neustále píše a volá. Jenže jednání se vleče, protože všichni čekají, až dorazí Mayfield. Když se neobjeví, Miller znechuceně odchází. Než se stačí vzdálit, Brooke ho informuje, že našla finanční nesrovnalosti ve starých účetních knihách. Otec ji však odbude. Miller se konečně dostaví do galerie, ale naštvaná Julie mu řekne, aby odešel. Po chvíli váhání se Miller rozhodne na Julii počkat u ní v bytě. Pohádají se, ale on ji přesvědčí, aby s ním jela na noční výlet. Nepozornost a mikro spánek mají za následek nehodu, při které Julie umírá. Zraněný Miller si uvědomí, že musí popřít svou účast na nehodě... (TV Nova)

lobo87

Gere je taký sympaťák, že aj napriek tomu, že sa správa ako hajzel, držíte mu palce. Roth je jeho presný opak. Ide mu o dobrú vec, ale pôsobí ako hlavný záporák filmu. Potešila aj Brit Marling, ktorá je veľmi talentovanou herečkou. Zaujímavý film s výborným obsadením... 65% ()

MiniMer

Ale proč ne, je příjemné vidět Richarda a Susan po letech spolu, jen je škoda, že spolu mají jen jednu pořádnou scénu. Jinak Richarda zrovna nevyhledávám, ale této role se ujal skvěle. ()

silak_xup

Lehce nadprůměrný snímek s pár dost překvapivými momenty (crash v autě s milenkou) který určitě stojí za shlédnutí ale celkově mě zas tolik nenadchnul. Příheh o podnikateli, který umí dost dobře lhát a je dost slušná svině :-) ()

a0001

Plytké, bez emócií, chabé herecké výkony, priebeh nevýrazný, filmu chýba aspoň nápad, zápletka, či prekvapenie v tomto priamočiarom, predvidatelnom príbehu. ()

HellFireFery

Richard Gere to má těžké. Přestože vypadá fantasticky a dokonce chvílemi i umí opravdu hrát, tak pořád to není ONO! Člověk zkrátka pořád přemýšlí, jestli umí hrát nebo ne. Film "Smrtelné lži" bohužel není výjimkou. Na druhou stranu je nápad na scénář velmi dobrý a dokonce se divák ocitne v situaci, kdy neví, zda má Geremu fandit nebo mu přát pár let v chládku. Jak to ovšem bývá, tak celé to nakonec zůstane stát v půli cesty a závěr je takový nedotažený, což je škoda. Gere se však opravdu snaží, takže dobré tři hvězdy si to zaslouží. ()

Honzad007

Veskrze průměrné drama o tom, jak dokáží peníze zásadně ovlivňovat všechno ostatní. Richard sice hraje stabilně dobře, ale ani on nedokáže z Arbistrage udělat víc než chladně působící příběh plný neosobních rozhovorů, vláčných scén, navíc s velmi průměrným a vyšuměným závěrem. Zklamání. ()

kikin01

Výborný Gere, to jsem nečekal, a skvělě vyvážené drama, kdy nevíte z keré do keré a svět se vám hroutí jak domeček z karet. ()

Rodriguess

Zaujimavy filmik, trosku som cakal ze sa tam dej asopn par krat nejak necakane strhne alebo zmeni, ale trosku mi tam nejaky zvrat chybal. inak to bolo zaujimave ale nicim specialne vynimocne. ()

RomanT

Richard Gere je pro mě obvykle zárukou špatného nebo nudného filmu. Tentokrát však překvapil a zahrál (skutečně zahrál) si ve skvělém filmu, řekl bych dokonce, že to byla jeho životní role. V roli milionáře se dostává do situace, kdy nemá na výběr nic jiného než několik špatných řešení a on nakonec zvolí to, které ovlivní nejméně lidí. Zdálo by se, že na úkor rodiny, ale jiná řešení by dopadla ještě hůře. Je to snad první film, u kterého mě nenadálý useknutý konec nenaštval, ale naopak jsem si řekl, že skončil v pravou chvíli. 90% ()

tchempi

Poučení filmu: můžete krást, lhát, podvádět, zabíjet, když jste bohatý, všechno vám projde. Sice to tak opravdu chodí, bohužel, ale celé pojetí filmu je zvrácené a nezajímavé. ()

ludovit14

Od tohto filmu som čakal trochu viac ako nám bolo ponúknuté. Prvá polhodina veľmi slabá, potom sa to už rozbehne ale príbehovo to nestojí za veľa a ešte k tomu je to samé klišé. Herecky to síce je v poriadku, ale to je tak všetko čo ma na tomto filme zaujalo.Ako celok je to len priemerne dielo, ktoré sa pozrieť da ale ničím diváka neohromí. HOD:55%. PS:škoda času! ()

Pepi74

SPOILERY Džíra mám rád a tak se podívám na jakýkoliv film s ním, který na mě někde vybafne. A hlavně mám rád ty filmy, kde je vše v pohodě a pak se něco podělá a už se to sype. Tady do půlky jsem měl pocit, že je to ten typ filmu. Zvlášť když se hlavnímu hrdinovi začnou zavírat oči za volantem. Ale pak to sklouzlo do takového, já můžu vše a policajti jsou mi ukradený. Ale ten konec ať se na mě nikdo nezlobí - Zuzanka co celý film jen koukala se nakonec rozohní a podělá to co jsme celý film sledovali?? No vím, že pravda má zvítězit ale takhle? Za mě bohužel jen tři *. ()

veverysiak

Ak si niekto myslí, že tí pracháči sú šťastní ľudkovia, nech si pozorne pozrie tento kúsok, úspešnému žralokovi sa fragmentuje celý jeho život a on nevie, kde skôr skočiť lepiť diery v pomyselnom parníku, pre mňa asi najhoršia vec, ktorá sa takýmto šťastlivcom stáva je to, že v určitom momente prestanú byť sami sebou a naťahujú na seba samé pozlátka na potieranie svojho prirodzeného naturelu, až nakoniec vlastne ani nevedia, kým vlastne v skutočnosti sú, veľmi dobre vystavané a prevedené, takže 80%. ()

fabregas1

Geremu tenhle film sednul, rad jsem se na něj po dlouhé době podíval. Arbitrage je lehce nadprůměrný thriller, takze pokud hledáte nějaké to drama, tak doporučuju už jen proto, že ve filmu si zahrajou i Tim Roth a Susan Sarandon. ()

TOPmoovie

takto ma vyzerat film na dobry vecer. putave..ani sekundu vas to nenudi. biznis pozadie tiez neni naivne , ak v tej oblasti nerobite na najvyssich miestach..takze je to uveritlene a presvedcive. napinave. ()