Raubíř Ralf je padouch z retro videohry "opravář Felix Junior". Každý den rozbíjí dům s nešťastnými nájemníky, za ním chodí opravář Felix a díky kouzelnému kladívku vše opravuje. Pro fungování hry je Ralf nezbytný, ale všichni ho přehlížejí, a když se oslavuje 30. výročí vzniku hry, nikdo ho nepozve. Ralf touží být milován a obdivován jako Felix. Podnikne proto nebezpečnou cestu do ostatních her, aby získal zlatou medaili, která by mu přinesla vytoužený obdiv. (TV Nova)

Qirozepi

Sraz záporáků u Pac-Mana je cool. Je tam odkaz na spoustu retro games. Škoda, že ve druhé polovině se zábava přibrzdí. Přesto se člověk opravdu zasměje ()

Pufintak

Jeden z nejlepších animáků, co kdy byly natočeny. Nápad a zpracování jsou přímo geniální, krom toho srší vtipem, má silný příběh, více méně sympatické postavičky a spoustu pro animák nekonvenčních a ne-dětských prvků. Děti jistě film ocení díky krásné animaci, dospělí zase pro skutečně mnohdy neotřelé nápady. Naplno si jej sice užijí jen herní znalci, zejména experty v branži her na automatech překvapí kolik neotřelých narážek na mnohé hry a jejich prvky zde je, celkově je to však luxusní záležitost ()

bibinko

Pro nás, co jsme se přes PMD, různé Didaktiky, 286ky postupně propracovávali k prvním Pentium, naprostá srdcovka. No a když připočtu celkem více než 50 shlédnutí (díky závislosti 2letého synka), nezbývá, než přidělit 5*. Ale 6 by se taky vešlo :) ()

majka25

Přestože úplně nedocením všechny uvedené hry, protože jsem je neznala, musím připustit, že mě to chytlo. Dobrá animace, zajímavý příběh, poctivá dávka sentimentu a pro mě celkem překvapivá pointa (respektive vysvětlení, kdo stojí za tím zlem v Sugar Rush a jak). Trochu přeslazený závěr, ale to už předesílá i ta hra, ve které se většina filmu odehrává :-) ()

ElSombrero

Nejlepší animovaný zážitek mého života(a to jsem viděl Rattatouile).Výborně jsem se pobavil,Ralphův humor je velmi temperamentní a Vanellopka je -hovorově řečeno- šílená.Avšak velmi zábavným způsobem. A Ralphovými slovy:Nechi bejt záporák.A to platí i pro tento film ()

Sanyla

Příjemná a senzační oddechovka. Navíc musím ocenit super nápad pro film. Mám tento animák velmi v oblibě. Ani neumím vysvětlit pořádně proč. Prostě a jednoduše si mě hned získal a už nepustil. ()

Cabotin

Nikdy jsem nehrál žádnou z pc či mobilních her. Smysl vítězství jest mi utajen. Medaile, úspěch, někoho porazit...odporné. Flm jsem nedokoukal. Je pro mě zbytečný. Nedalo mi to a dnes jsem tu půjčenou placku dokoukal. Je to v první řadě pro mrňata. Na doprovázející a platící rodiče to myslí až téměř ke konci filmu v čase okolo 01.14. Nadále u mě vítězí Despicable me 1 - 2. Tam jsem řval smíchy já i mrňata. ()

EvaPalicata

Skvělý scénář, mistrovské tempo režiséra, vcítila jsem se snad do všech postav .. prostě postavy žijí . gratulace tvůrcům ! ()

jancaD21

Tedy, ze začátku jsem si říkala, jaká tohle je kravina. Ale asi po pul hodině sledování jsem změnila názor. Super nápad pro animák, když už jsem myslela, že už mě ničím film nepřekvapí, přece jen překvapil. Tak ujetý film, až byl dobrý;) A polovinu filmu jsem měla chuť na sladké..;) ()

Hanzell

Mám chuť vzít z police to vychrtlý porcelánový prase plný zlatejch metálů, jebnout s ním o zeď a v afektu a bez přemýšlení pořídit do baráku první automat s Kontrou, Pekmenem či SpejsInvejdrem a strávit u té bedny s pixlexií zbytek života.... Až ten afekt přejde a naskočí mi i druhá okoralá hemisféra, vytáhnu z podpostele starý osmibitky s půlprdelí žlutejch kazetovejch flákot, džojistyky omotám kobercovkou aby po těch propařených letech aspoň trochu držely pohromadě a dám si pár víkendů kurvení zraku před starou ublikanou Teslou... Nebudu dlouho chodit kolem horké dietní koly s mentosem, ultimátní retro podívaná, která je úžasným výletem do časů (ne)dávno minulých. Fantazie, jasných dvanáct z pěti! ()

zimi

Tak jsem, těsně po shlednutí,krapet jsem se nudil, ale nebojte předtím, než jsem si to pustil a říkal jsem si lidi to nějak dobře hodnotěj, tak já to krapet skritizuji, ale musím si to pustit a dokoukat. Protože poprvé jsem viděl jen asi 5 min a něco mi do toho přišlo. Jediný co mohu,že ze začátku a v půlce to má asi dohromady 10min slabšího místa, ale to plně nahradí, zbytek! Komu se to nelíbí je vážně barbar! Skvělý nápad,originalita, akce, animace, scénář, no bomba!!!! Přemýšlím a společně s Jak vycvičit draka, nej animák, 17/20 a asi dam 5*, ale jo dam je! ()

Kejo

Chcete si pozrieť super animák. Pustiute i Ralpha. Príbeh je fajn a tá scéna s Mentos a Colou. TO JE BOMBA ! ()

malis.uo

Je to hodně o nostalgii a lidem, kteří nehrají hry to rozhodně tolik nedá. Já se ovšem mezi hráče řadím již dvě dekády a animáče mám rád, proto jsem se i skvěle bavil. Povedená akce, trocha napětí, nějaké ty emoce a samozřejmě humor, klasické animácké propriety, to vše Raubíř má. K tomu ve správném poměru a s mou oblíbenou tématikou. No a hádejte v co už teda doufám? Ano, v pokračování!! ()

Stalker85 odpad!

Podle mýho názoru vymejvárna mozku pro mentálně postižený,,,až na 2 hlášky celej film je o ničem...nuda...vopruz... ()

007hanka

Možná nejsem až takový herní matador, ale i já toho stihla docela dost, takže jsem se u týhle lahůdky tlemila jak malej harant a to že jsem se krotila bylo jen tím, že kadence gagů a hlášek nedovolila smát se žádný z nich moc dlouho. Určitě si to brzy pustím zas, už proto že se vedle mě řehtala dcera, která se bezvadně (a hlasitě) bavila přesto, že je herní "kulturou" dosud takřka nedotčená. ()

MythbusterCZ

Paráda! Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných filmů. Celý film je vlastně pocta starým hrám. Doporučuji vyzkoušet s originálním i českým dabingem. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (více)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (více)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky