Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

Yokolobuna

Slušná komedie s obludně nevyužitým potenciálem. Trailer navnadí na tuny super fórů u kterých si bránice neodpočine, bohužel ve filmu jich o moc více než v traileru nenajdeme. Lehce nanicovaté a místy nudné hlavní vyprávění střídají pasáže s bezchybným Carreyem. Solidní průměr s fajn nápadem, který zůstal trestuhodně nevytěžen. ()

IvcaSammet

Neuvěřitelná sr**ka ... Nepochopím, jak toto mohl Criss s Davidem schválit a už vůbec nepochopím, jak to někomu může přijít vtipné ... Já jsem jen nevěřícně hleděla a nechápala, jak tetno film někdo vůbec nazvat komedií ... Přece jen ale dám hvězdičku a to kvůli dvěma nebo třem vtipům, kterým se dalo zasmát ... ()

(Z)denny

Přiznám se, že nesnáším gumovýho xichta Jima Carreyho, ale za to jak v tomto snímku úžasně vystihl Crisse Angela, tak by si zasloužil nějakýho globusa nebo oskárka ()

husokachna

Ne, že by tam byly špatný vtipy, nebo respektive vtipy, které mě se nelíbí, ony tam nejsou vlastně skoro žádný vtipy, nebo jsou tak neuvěřitelně špatně tajmovaný, že vyzní do prázdná. Zasmál jsem se jednou a občas si jakžtakž užíval přepálenýho Jima Carreyho, ale i tady platí, že jsem tohle viděl od něj mockrát a líp. Shrnu to jedním vtipem z filmu. Steve Carell zve ženskou do své postele, že je to největší postel (doslova obrovská) na světě. Když sbalí jinou ženskou, ta s ním jde k němu, zajdou do ložnice, divák čeká venku, kouká na dveře a slyší It's huge!!! (je to obrovský), střih a ženská se rozplývá nad obrovskou postelí. Přijde vám to vtipný, tak si Burta možná užijete. Mě to přijde jako nejstarší vtip na světě a proto jsem chvilku po začátku začal vyhlížet konec. PS: a málem bych zapomněl, to nejdůležitější, co mi zní v hlavě od páté minuty filmu - Olivia Wilde je nádherná. ()

Vrata88

Nevím jestli to takhle Jim Carrey zamýšlel, nebo ne ale na mě působí jeho postava jako ztělesněná parodie na všechny ty dnešní moderní kouzelníky a mágy samozřejmě v čele s Crisem Angelem. Ona je tahle postava vlastně taková jediná zvláštnost a originálnost tohohle filmu a asi jediná část, díky které tahle komedie vyniká mezi kupami podobných komedií na jedno použití. Jak už jsem psal Jim Carrey je v této roli dokonalý, ve svých 51 letech stvořil postavu, která se vyrovná postavě z dob jeho největší slávy - Ace Venturovi. Je vidět, že i ve svém pokročilém věku neztrácí formu. I didnt say, I dont know who he is. I said, that I have never heard about him. Your skin makes my cry. :) ()

Betmän

Žádná velká paráda to neni, ale pokud si někdo dokáže celovečerním filmem dělat srandu z Crisse Angela, tak za to má body navíc. Vrtačkou v mozku to jednou opravdu skončit může. ()

Jason.Cruger

Sklamanie, sklamanie a zas len sklamanie... . Nevyužiť potenciál Jima Carreyho a Steva Carella je asi hriech a tu vidíme hriech na plátne. Skvelé zážitky s Jimom vás síce dostanú ale je ich tak málo a občas vám humor príde taký vnútený že až prestane byť vtipný. Škoda potenciálu hereckého zloženia. ()

hiroshima

Nesympatický kouzelník, starý kouzelník, ujetý kouzelník a k tomu krásná Olivia Wilde, kvůli které jsem tyhle čáry máry absolvoval. Vyloženě špatné to není a pár vtipů dokonce funguje. Ale Steve Carell? Ne, díky ... Takže 2 hvězdy za Oliviu a šmitec. ()

X@triX

(OBSAHUJE SPOILER) Veľmi silná osobná prefencia. Bál som sa, keď som videl hodnotenie na csfd v kontraste s hereckým obsadením - už dopredu som bol pripravený na blbosť, v ktorom sa moji obľúbení herci zosmiešnia. Ale opak bol pravdou. Nepamätám, kedy som sa naposledy tak zabavil. Žiadna gýčovina, žiaden pocit typickej šablónovitosti (až na moment, kedy Jane prepadne Burtovi), chcelo to len štipku rezervy v zmysle: "veľa trikov bude CGI a netreba nad ich reálnosťou premýšľať". Dokonca aj trápne scény (Burtove sólo vystúpenie) boli trápne presne v tej miere, aby som sa začal škeriť od ucha k uchu. Carrey to po "Popperovi" opäť vytiahol tam, kde to proste "vie" a bol rovnomerným ťahúňom snímku. Ty možno zaspíš už počas prvých desiatich minút, no mňa tento film veľmi prekvapil. ()

spoonman

Netvrdím, že to je stavební kámen světové kinematografie, ale ve skutečnosti mě nízká hodnocení tohohle filmu docela uráží. Chci říct...jak často se vám stane, že se v kině smějete nahlas? Mně velice zřídka. Sorta lidí, co dá poslednímu dílu prciček 4 hvězdy a pak hořekují, že v tomhle jim chyběl nějaký ten element zábavnosti - když se deska jmenuje Čauky Mňauky, to je taky k popukání, že? ()

TuT

Když jsem viděl zdejší hodnocení kolem 55 % tak se mi do filmu vůbec nechtělo, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Lepší 3*, 65 %/ ()

Bozvav

Zábavná jednohubka, ve které je krásně vizuálně ilustrován rozdíl mezi hravou magií a na hraně se pohybujícím šílenstvím v podání skvělého Jima Carreyho, kterému to jen tk mimochodem skvěle slušelo. Za mne 60%. ()

Hapretor

Místy úsměvné. Zabaví, neurazí. S. Carella byla pro tohle škoda. S. Buscemi vypadá čím dál hůř - Bože, je snad na drogách?!, J. Carrey byl zde úplně k ničemu, zparodizoval akorát sám sebe a jediná "Třináctka" to zvedne, je to fakt hezká ženská, jen má divný čelo, vůbec se jí nehejbe - asi přehnala lifting. U mě dobrý. Ale znám vtipnější počiny s Carellem. (např. Noční rande). ()

Octane

Sympatická komedie u který jsem se většinu času bavil. Délka filmu úplně akorát. Carell byl v boxu parádní a lepší zaltoukání hřebíků v podání Carreyho jsem ještě neviděl. Odpočinková komedie, která stojí za shlédnutí. ()

STina1

Po prečítaní názvu som si pomyslela, že toto bude ledva c-čkové porno, ale potom to začalo.... pri niektorých scénach som až plakala od smiechu. Herci super, dej predvídateľný, humor podľa toho ako komu sadne a mne teda sadol ako detský zadok na šerbeľ. K dokonalosti tomu ešte niečo chýbalo, ale aj tak je to u mňa jedna zo super komédií, ktorá splnila svoj účel - pobaviť a ´očariť´. ()

P.J.2

Na celém filmu je nejlepší Jim Carrey, kvůli kterému má smysl se na tuto komedii kouknout, jinak nadprůměr. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)