Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

kilobyte

Nejvíce mě zaujali výborný Jim Carrey jako Criss Angel, teda Steve Gray a okouzlující kouzelnice Olivia Wilde jako kouzelnice Nicol, teda Jane. Bože, to je ale jmen. :D Škoda, že nedostali takový prostor jako Carell, kterého moc nemusím, i když i on mě zde dokázal párkrát dobře pobavit.. Z udržování moči smíchy močím ještě teď. Je neuvěřitelné jak taková trapně jednoduchá zábava může pobavit. ()

dalziel

Ako to už chodí s filmami Steva Carella je potrebné množstvo odhodlania na ich sledovanie.Kúzelníci toto pravidlo len potvrdzujú.Ak už ale prekonáte počiatočne problémi , zábava sa predsa len dostaví.Ak k tomu prirátam Jamesa Gandolfíniho,,Steva Buscemiho, Olíviu Wilde, Jima Carreyho a Alana Arkina máme tu špičkovo obsadený a veľmi zábavný film. ()

Mianelia2050

Tak jsem to dnes viděla a udělalo to na mě neuvěřitelný dojem. Krásný film, opravdu, bavil mě, byl vtipný a úžasné, zbožňuji kouzelnické triky a tyto byly bombastické. Herecké obsazení také vynikající, Jim Carrey tam naprosto seděl. Kouzelná bomba, která Vás v konci nečekaně překvapí. Příběh prostě skvělý, hudba jakžtakž a herecké obsazení dokonalé. I dialekty byly moc dobré. Dávám plný počet hvězdic. Krása. Velmi doporučuji. ()

Sykon

Kouzelníci jsou film s dokonale promarněným potenciálem. To nejlepší co se o nich dá říct je, že uběhnou celkem rychle. Na druhé straně ovšem nijak zásadně neuráží (byť scény se Stevem Grayem se o to vyloženě snažily). Jeden den po shlédnutí a vybavuju si pouze závěrečné kouzlo. I to o něčem svědčí... ()

nwx

Tedy tak do půlky filmu jsem se nudil, že bych tomu dal odpad, pak jsem ale jen žasl až do konce! I slza mi ukápla smíchy a to si nepamatuji, kdy se stalo naposledy. Vynikající soundtrack! ()

PedroPo

Dal jsem sice průměr, ale 3,5 hvězdy bych viděl jako reálnější. Ta míra trapna neustále balancující kolem hrany a výborně zahrané všechny hlavní party si to zaslouží. A body navíc za asi nejlepší (a nejelegantnější) způsob odstranění nejvíc nesympatické postavy na konci (Jim Carrey). Není to k sranda k popukání, ale bavit se u toho budete, jen se stačí trochu naladit na stejnou, kouzelnickou vlnu. UPDATE: po dalším shlédnutí přihazuju na 4 *. Proč? Prostě se mi začalo ještě víc líbit. ()

Psycho.R

Taková pohodička, humoru to moc nepobralo, ale Carrey je dobrej jako vždy, Buscemi taky a přítomnost Copperfielda je potěšující :-D. ()

E lan

Normální komedie s trochu umírněným Carreym a Carrelem. Vcelku originální ale bohužel ničím zajímavý scénář. Za pár týdnů si na ten film člověk ani nevzpomene. ()

RajAthen

Poměrně rutinní záležitost pro tři dobré komiky, která sice ničím moc nevybočuje a její "poselství" je velmi školácké, ale zároveň jde o příjemnou, oddychovou a fungující jednorázovku, kde hlavnímu, zprvu idiotskému hlavnímu hrdinovi prostě fandíte. Jim Carrey si svou roličku sebedestruktivního mága střihl se zjevným nadšením, každou scénu si vždy ukradl pro sebe. ()

DD

Tak špatné, jak slibovaly trailery. Nechutná stylizace a Olivia Wilde jako Carellův love interest, i když je o 22 let mladší? ()

Shredder

The Incredible kuřbuřt. Dalsia komedia, ktora cerpa zo 100-krat prevarenych Hollywoodskych klise, jedine, co tomu chybalo bol Ben Stiller. Ak ste familiarny s filami takzvaneho "Frat Packu", staci vam pozriet si malu cast filmu a uz presne viete co sa budu diat, ake vtipky budu padat a ako sa to cele skonci. Problemom je, ze aj ked tieto komedie maju vo zvyku sa opakovat, zvycajne maju aspon nejaku uroven kvality a zopar novych napadov. Toto vsak nie je ten pripad, kto sa tesil na blazniveho Carreyho bude sklamany, lebo sialene kusky ma v popise prace, ale predvadza ich akosi bez svojho zvycajneho entuziazmu a rovnako tak Carell vyuziva asi polovicu svojho komedialneho potencialu, ktory sme mohli vidiet v The Office. Feel good komedia, na spestrenie vecernej nudy, ktoru si vsak asi viac krat nebudete pustat. ()

ANTYCHRYST

Solidní komedie z kouzelnické branže u které jsem váhal 3 nebo 4 hvězdičky, ale jednoznačne se musím přiklonit ke 4 * za hodně povedenej konec :) a za neskutečně úchyláckýho a ujetýho, pouličního mága - dlouhovlasého blondýna :) Jima Carreyho, který velice zdařile paroduje Chrise Angela. 75 % ()

liberita

Nudných a trápnych komédií tu už bolo neúrekom, napriek tomu sa každým rokom rodia ďalšie, Kúzelníci sú toho jasným dôkazom. Jim Carrey mi ešte nikdy nebol tak odporný a Steve Carell ešte nikdy predtým neliezol tak na nervy ako práve v tomto filme. Plytký a predvídateľný dej ani nestojí za reč. ()

JohnZ87

Šílený fakír Jima Carreyho je polovina úspěchu, přestože na plátně nestráví až tolik času. Lehce nadprůměrná komedie. 60% ()

TommyDiamond

Netradiční, překvapivé a vtipné. Bavil jsem se! Asi by mě nenapadlo, že o kouzelnících se dá natočit dobrá komedie. Z mého pohledu to působilo i trochu satiricky. Skvělé výkony herců v hlavních rolích. Jim Carrey je vážně šílenec… Dva slavní kouzelníci (Carell a Buscemi), kteří svými lacinými salonimi triky baví obecenstvo pořád dokola už řadu let, musí přijít s něčím novým. Po propadáku se skleněnou krychlí a ukončení jejich šou se musí opět postavit na vlastní nohy a vrátit ke kořenům. Aby si získali zpět publikum, musí z rukávu vytáhnout opravdu vypečené kouzlo.... ()

Bezmenny

Ľutujem, Jim mam rád, ale tu si veľmi nezahral. Steve zas na oplátku nikdy nebol môj veľký obľúbenec a tu to len a len potvrdil. Niektoré okamihy boli vtipné, niektoré boli maximálne patetické (rozdávanie magických kufríkov deťom 3-tieho sveta). Takže škoda... ()

john.h

No, čekal jsem od toho větší porci zábavy a smíchu. Kdyby tady nebyl Jim Carrey, což je vedlejší postava, která se ve filmu objevuje docela málo, tak bych se smál tak o dvě třetiny méněkrát. Takže bez Carreyho a jeho malé účasti by to bylo dost podprůměrné. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)