Scénář:
Granz HenmanKamera:
Greg LittlewoodHudba:
Henning LohnerHrají:
Til Schweiger, Benno Fürmann, Florian Lukas, Jürgen Tarrach, Thierry van Werveke, Ralph Herforth, Katharina Thalbach, Leonard Lansink, Leander Haußmann (více)Hrají
Til Schweiger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Med v hlavě (2014)
Benno Fürmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Vražedná stěna (2008)
Šťastné a Veselé (2005)
Princezna a bojovník (2000)
Florian Lukas
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Vražedná stěna (2008)
Cizinka (2010)
Kříž cti (2012)
Jürgen Tarrach
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Casino Royale (2006)
Předčítač (2008)
Královna višní (2004) (seriál)
Thierry van Werveke
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Die Rebellion (1993) (TV film)
Hasenjagd - Vor lauter Feigheit gibt es kein Erbarmen (1994)
Ralph Herforth
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Kurz und schmerzlos (1998)
Zóna zájmu (2023)
Katharina Thalbach
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Plechový bubínek (1979)
Sophiina volba (1982)
Leonard Lansink
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Tanec s ďáblem: Únos Richarda Oetkera (2001) (TV film)
Kondom hrůzy (1996)
Leander Haußmann
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Eastie Boys (1999)
Die Konkurrentin (1997) (TV film)
Hotel Lux (2011)
Peter Maffay
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Zajatci pouště (1999) (TV film)
Žolík (1987)
Heiner Lauterbach
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Případ Collini (2019)
Experiment (2001)
Stefan Weinert
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Smutná neděle - Píseň o lásce a smrti (1999)
Dvojčata (2002)
Brána k nebesům (2003)
Kathrin Ackermann
Německá říše
Nejlepší filmy:
Kleines Arschloch (1997)
Dobrodružství v Ontáriu (1968) (TV film)
Zlaté časy ve Spessartu (1967)
August Schmölzer
Rakousko
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Pád Třetí říše (2004)
Bandits (1997)
Ralf Richter
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Ponorka (1981)
Manta - Der Film (1991)
Decoder (1984)
Robert Viktor Minich
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Free Rainer (2007)
Operace Valkýra (2004) (TV film)
Jargo (2004)
Christof Wackernagel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hrozná holka (1990)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Tetování (1967)
Willi Thomczyk
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Männer wie wir (2004)
Závody lásky (1991)
Karina Krawczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Odpoledne (2007)
Ztracený čas (2011)
Prachy, zbraně, jedno porno (1999)
Manfred Lehmann
Německá říše
Nejlepší filmy:
Starke Zeiten (1988)
Ach, milý Harry ! (1980)
Komando Leopard (1985)