Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

Jakubik

Celkem nezajímaví „životopisný“ film o počátcích pornobranže. Film o tom jak jsou lidi hloupý a vždycky se nejde kokot, který toto pravidlo potvrzuje. Zkrátka jasna průměrný film v celkem hezkém dobovém vizuálu který absolutně nezaujme ale tak nějak ani nenasere. Prostě na jedno zhlédnutí OK a to ještě díky krátké stopáži jinak by to byla nuda k uzoufání… ()

Pekisan

V prvom rade zagratulujem Amande, ze sa odvazila pre rolu v mozno pre niektorych kontroverzneho filmu. U mna je zafixovana skor v medovych veciach pre panicky. Hoci je mozne, ze sa mylim, co nikdy nepriznam. Dalej jej podakujem, ze sa odvazila pre takuto rolu, lebo vdaka tomu sme videli veci do vtedy nevidane. Tie veci su 2 a velmi prijemne sa na ne pozera. Mam pocit, ze viaceri toho ocakavali viac (ukazaneho) vzhladom na historiu, ale toto je v prvom rade film o tyranej zene, vazeni. A natoceny velmi dobre a zaujmavym sposobom, kedy je nam ukazana najprv ta verejna (stastna) skutocnost a az neskor ta skryta sukromna realita, bohuzial casto bolestiva a neprijemna. Neprijemna natolko, ze vo mne zanechala pocity dlho po skonceni. A to mi staci. ()

HenryIvan

Bohužiaľ sa tvorcovia rozhodli rozprávať príbeh tým najzložitejším spôsobom aký je možný a celkové pozeranie je veľmi chaotické a často neprehľadné. Ďalší životopis o ťažkom živote človeka, ktorý sa v tejto „ zábavnej ” branži pohyboval len 17 dní. Herecky to ušlo, Amanda Seyfried bola veľmi pekná a svoju rolu zahrala presvedčivo, no film mohol dopadnúť o mnoho lepšie. 60 %. ()

Terezadv

Hleďme, točení porna asi nebude jen o vášní a vzrušení. Že za tím stojí nechtěný sex, drogy a utrpění hereček, by se mělo do světa hlásat více.. Film je dobře natočený, pár chyb má, ale nečekaně dobrý herecký výkon Amandy Seyfried vše zachraňuje. V této roli se mi ta holka fakt poprvé líbí. Jen občas všichni herci přehrávají a nejsou tolik skuteční. Každopádně skutečný příběh ze zákulisí porna, který stojí za vidění. Moc erotiky nečekejte, jen z počátku. Dále především bití, týrání a utrpení. ()

Doski

Jelikož jsem se k téhle ženě dostal až ve filmů, tak jsem koukal, že to měla fakt těžké. (zhlédnuto v Karlínské Léto) 75% ()

Psycho.R

Čekal jsem daleko víc. Nápad popsat půlku filmu tak, jak jej mohli vnímat diváci a druhou popsat skutečnost je výborný, ale problém je v tom, že je druhá půlka málo "stresující". Je mi jasný, že člověk, který prožije takové věci je na tom vážně hrozně, ale ve filmu by to mělo být asi popsáno líp. ()

Brinkley

Osobně mě Lovelace bavila mnohem víc než 81% Boogie Nights, pročež demonstrativně nadsazuji svými čtyřmi hvězdami. Nic objevného sic ve filmu řečeno ani učiněno nebylo a opravdu jde spíš o smutnou pohádku s krásnou tvářičkou Amandy Seyfried a smířlivým koncem. Tu hvězdu navíc u mě Lovelace získala za své flashbacky. Divák zprvu převážnou část filmu sleduje pohádku o pornopopelce a jen náznaky + hluchá místa dávají tušit, že všechno není zase tak úplně ok - a teprve až o dost později, právě díky zpětným momentkám, zjišťujeme =POZOR SPOILER= , jak moc velkej hajzl ten Chuck vlastně je. A nevím proč, potěšil mě James Franco jako Hefner. ()

loveless

Biografický příběh pornohvězdy sedmdesátých let v hlavní roli s rozjuchanou dívčinou z Mama Mia? Vlastně bych nepoznala, že to byla ona, kdybych si to nepřečetla (nejsem fanynka) a taky mám pocit (vzhledem k filmografii Lindy Lovelace), že ten příběh byl značně přikrášlený a kdoví, jak moc pravdivý. Ale proč to řešit, že... Herci hráli dobře a přestože mělo jít o film o pornu, tak nebylo vidět v podstatě nic - jupí, na tohle můžou i děti (a třeba se i poučí a nebudou hloupí a nechtěně nepropadnou porno průmyslu). ()

mira.l

Námět možná zajímavý, zpracování .... všelijaké, celkový dojem celkem velice bídný. Další z případů, kdy mě ten film nebavil prakticky od samého začátku. ()

vetsinezobri

Výborná ústřední dvojice a i ostatní potěšili (hlavně Adam Brody a Hank Azaria). Ze začátku je to sice hanbatý, ale ke konci se z toho stává slušný drama, mrzelo mě, že to skončilo a to se cení. Vytknul bych jen Sharon Stone, která hrála stejně jako v Alpha dog. Byla taková uměle zestárlá, zbytečně... Mohl to hrát někdo jinej. ()

katu147

Teda dalo se z toho udělat pořádné drama, film, který by byl více pravdivý. Zahrané je to báječně,ale to nestačí. Možná že jsem od toho čekala prostě více. Mizerný průměr. ()

Araliya

Mohla by som ist s hodnotenim aj nizsie, ale fakt sa mi ani nechce nad tymto filmom rozmyslat. Strata casu, nuda, slabe herecke vykony, ziadna postava, ktora by ma oslovila, ci zaujala moju pozornost. Maximalne tak pehy hlavnej hrdinky ;-) Zaver: tento film skocil u mna na top 1 najnudnejsich filmov tohto roka (a zosadil Trance, cest jeho pamiatke). ()

LudkovaLevaRuka

Snímek Lovelace nenudí, na rozdíl od Lindy se ale ani příliš nepouští do hloubky. Humor je překvapivě cudný, postavy schématické, napětí zkratkovité. Použití retrospektivy je celkem citlivé. Lovelace ale selhává tam kde opouští vyjeté koleje historických událostí a pouští se do říše pohádek - Lindě na pomoc přispěchá "Pan Nebeský" jakožto mafiánský rytíř v bílé zbroji. Právě návaznost mafie na pornografický průmysl je ale pravděpodobně původcem toho "zla". Uhlazená životopisná jednohubka, která musela do kin, protože utratila příliš mnoho na propagaci, než aby šla rovnou na DVD. ()

TommyDiamond

Někdy přemyšlím jaký je opravdový rozdíl mezi herečkou a pornoherečkou? V základu velký, ale v tom co jsou schopné odhalit už tak velký rozdíl není. Amandu Seyfried považuji za talentovanou a seriózní herečku a nevím jestli tento snímek stal za to, aby odhalila prakticky vše.... Příběh Lindy Lovelace je sice poučeníhodný , ale rozhodně nevyvolává takový soucit jaký by si tvůrci představovali. Líbilo se mi jak byl film natočen. A důležité je, že mě film nenudil. Ovšem v porovnání s jinými životopisy z roku '13 (Liberace, Klub poslední naděje,atd.) působí Lovelace trochu tuctově..... I tak dám tři hvězdy ()

jadran90

Orál za dvě kilča bez vyvrcholení - tak nějak by kina mohla lákat diváky. I díky tématu celkem dobré životopisné drama, nikoliv strhující. Druhá půlka doplňuje předchozí děj tím, co mi bylo od začátku docela jasné. Ne že bychom toho z Amandy viděli málo, ale chyběly tomu koule. Jako né jí, filmu. Prostě poněkud nevzrušivé. Seyfried je dobrá, ale když se divám do její filmografie, má čich jen na průměrné filmy. S tím už by měla něco udělat. Schválně, kdo taky nepoznal Sharon Stone? ()

GameboyNES

No vidíte, tak ona nakonec ta Linda Vyhulbrková byla hodná holka, nebrala žádný ty drogy, ani nesouložila se psama a byla svatější než maminka od ježíška a Ghándí a ten druhej plešatej indián z tibetu dohromady ()

liberita

O Linde som pred pozretím tohto filmu takmer nič nevedela a zaujal ma na ňom spôsob rozprávania, ktorý odhalil niektoré scény dvakrát, na druhý raz už s pohľadom za oponu. Amanda Seyfried dokazuje, že má herecký talent aj na náročnejšie úlohy než aké dostala v Mamma Mia či Mean Girls. Potešil James Franco ako Hugh Hefner a Sharon Stone v role Lindinej matky je skutočne na nepoznanie. Pôvodne som plánovala hodnotiť Lovelace štyrmi hviezdičkami, sklamalo ma však, ako som zistila zo samotného csfd, že film dosť prekrútil fakty Lindinho života. Vyznieva totiž z neho, akoby jej jediná skúsenosť s pornom bola v súvislosti s Deep Throat, hoci v skutočnosti nakrútila Linda Lovelace viaceré snímky tohto žánru pred svojim najúspešnejším filmom aj po ňom. ()