Smyslný portrét hédonistického hollywoodského života očima Ricka, scenáristy, který hledá smysl své existence. (HBO Max)

cinemalover

Malicka mam velmi rad no jeho posledne 2 filmy, To The Wonder a Knight of Cups, maju na mna velmi hypnoticky vplyv. Dokazu ma uviest do 2 hodinoveho tranzu kedy pozeram prekrasne obrazky a jednym uchom pocuvam voice-over zatial co sa zacnem zamyslat nad zmyslom vlastneho zivota. Obcas ked ukoncim myslienku, spomeniem si ze este stale pozeram film a na chvilu zacnem davat pozor az kym nevojdem do dalsieho rovnakeho myslienkoveho tranzu. Je z toho na konci velmi slusna emocionalna meditacia a Malickov styl aj po tomto filme stale respektujem, i ked ma mrzi ze Badlands, alebo aspon ako taku narativnost Tree Of Life uz od neho asi nedostaneme. Podobny Film: Kazdy Malickov film ()

jiri.juricek

Hodně ujetý film, který jsem nepochopil, až tak nějak částečně po projítí si komentů a recenzí k filmu. Tohle rozhodně není pro každého, já mám rád umění, ale tohle bylo už moc... Zbytečně strávený čas. Radši se podívejte na Birdmana. ()

potok.009

Možná by podle Malicka měl vzniknout nový žánr: drama, thriller, western, "malickismus"... Pořádně náročná podívaná s úžasnou kamerou a lokacemi. ()

verbal_cohle

Wtf? Zřejmě film nad moje síly. Spoustu skrytých symbolik a význámů mi uniklo, zpětně si musím pročítat rozbory filmu. Z kamery mě bolela hlava a oči. Působila velmi depresivně, což bylo způsobeno především nepřirozenou intimností ve vztahu k hlavní postavě. Aspoň, že herečky byly pěkný. ()

stuj

Los Angeles a život v luxusu. Hlavní postava je jeho účastníkem, ale zejména jeho pozorovatelem. Těch příjemných stránek, ale i jeho prázdnoty a nenaplnění. Celkově jde rozjímání. Meditativní záležitost. / Vtáhlo až po půl hodině a jsem rád, že jsem vydržel a nevypnul. Dojem mi připomněl film Velká nádhera. ()

Jimbanga

Hledal jsme něco jako film Song to song od stejného režiséra a dostal jsem úplně ten samej film a to skoro i ze stejnými herci :) Film dobrej, ale to samý jsem vidět nepotřeboval. Tohle je slabší ()

caj2014

Márnotratný syn, filmové podobenstvo plné významov na zamyslenie. Škoda, že štylizácia nebrala širší záber ako smotánku. Je to však obrazový aj hudobný zážitok. Prepracované a premyslené, pozriem si to znova neskôr. ()

dati

nádherný film od geniálneho režiséra a najlepšieho kameramana tohoto millénia..   zážitok pre každého vnímavého, liberálneho voliča.. ()

Malick workoholikem

Malick workoholikem

25.11.2016

Christian Bale najde cokoliv

Christian Bale najde cokoliv

25.04.2015

Batmanovská štafeta je předána a Christian Bale (Temný rytíř) se opět vrhá na menší filmy. Britský herec už má za sebou Knight of Cups a Weightless od nevypočitatelného Terrence Malicka (Strom života… (více)

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?