Oldschool jako blázen. Rodinná kriminálka s bráchama, kdy jeden je policajt a druhý kriminálník už tu párkrát byla, ale ne v takovém parádním retro stylu se špinavou atmosférou. Díky tomu i libovému hereckému obsazení mě to vtáhlo do děje jako nic a neměl jsem problém fandit oboum bratrům a doufat, že to nakonec všechno dobře dopadne. Francouzský originál neznám, ale nemyslím si, že by mohl být o mnoho lepší. 80%(5.11.2014)

Docela nijaký, divný a blbý, přesto mi 3x něco spadlo do oka - bránění bratra v klubu, klepání (to teda 50:50 s nevěřícnym smíchem), konec. Asi hormóny. A Crudup je nebetyčnej sympaťák.(15.6.2015)

"Už tě nikdy nechci vidět !!" - "Možná mě uvidíš v pátek, brácho.." Velmi dobrá pologangsterka s několika žánrovými ozvláštněními, luxusním obsazením, precizně zvládnutou výpravou, kostýmy a spoustou dalších detailů.. Především však biják s až fetišistickým užitím hudební složky.. Guillaume Canet s tímhle remakem téměř svého vlastního bijáku hodně zabodoval..(29.6.2016)

Tvůrci poměrně umně prokázali cit nejen pro vedení herců a sugestivní navození atmosféry, ale také um vtáhnout nás do dob kriminálek ze „staré“ školy. Jen si tak trochu nepohlídali několik hluchých míst a stopáž. Étienne z Pláže Dannyho Boylea tu a tam sedne ke stolu a něco sepíše, a pak to milerád převádí na filmové plátno. Jenže poměrně jednoduchý příběh nenabízí nic, co bychom už někde jinde neviděli. Hlavní postavy nemají příležitost dostat se divákovi pod kůži, je to takový tah na jistotu. Bez pořádných vrcholů. Slibně načatá situace se mnohdy zbytečně rozmělní, děj od ní zbaběle uteče jinam, aby nakonec vyhrála hrdost, rodina, síla přátelství… však to znáte!!(21.5.2014)

• Wacoslav1

Ze začátku to nebylo úplně hloupý, ale ta více jak dvouhodinová délka to prostě zabijí. Navíc všechno to tak trochu vyzní do ztracena a předchozí dění ve filmu pak nedává smysl.30%(10.7.2014)