Rozpočet $25,5miliónaTržby USA $42,472Tržby Celosvetovo $2,480,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ slušne zvládnutá detektívka aj vďaka veľmi pestrému herecky bohatému obsadeniu /60%/(2.8.2014)

Vystříhat půlhodinu, vyměnit většinu hudby (ta hudba na nádraží na konci snad spíš to napětí podrýva než tvoří, ne?!) a byla by to skvělá práce. Scénář má nesmyslný strany navíc a o to víc zamrzí, že zazdívá celej hereckej ansábl. A automobilová "honička" nemá ani trochu drive. Herci dobří až výborní, ale tak trochu zbyteční.(6.2.2016)

Podobná tematika jako v Noc patří nám, ale Pokrevní pouto se mi asi zejména díky brilantně vykreslené retro atmosféře líbilo o něco víc. Mnohem výrazněji mě to vtáhlo do děje. Film je výborně obsazen, ze všech těch slavných tváří se mi ale paradoxně nejvíc zamlouval méně známý Billy Crudrup. Vytknul bych délku výrazně přes dvě hodiny a nepřehlednou honičku v autech.(5.6.2014)

Hodně slušná žánrovka s výborným až makabrózním Clivem Owenem. Je škoda, že scénář často tihne k emocionální přehrocenosti a nezůstává víc při zemi, to by hodně pomohlo. New York tu podobně jako ve FRENCH CONNECTION hraje jednu z hlavních rolí.(12.5.2015)

Oldschool jako blázen. Rodinná kriminálka s bráchama, kdy jeden je policajt a druhý kriminálník už tu párkrát byla, ale ne v takovém parádním retro stylu se špinavou atmosférou. Díky tomu i libovému hereckému obsazení mě to vtáhlo do děje jako nic a neměl jsem problém fandit oboum bratrům a doufat, že to nakonec všechno dobře dopadne. Francouzský originál neznám, ale nemyslím si, že by mohl být o mnoho lepší. 80%(5.11.2014)

• - Mila Kunis musela kvůli své roli narozdíl od většiny ostatních filmů naopak přibrat. (R´Hell)

• - Snímka je remakom francúzskeho filmu Les liens du sang (2008), v ktorom zažiaril Guillaume Canet. Tentokrát si však nezahral rolu policajta, ale snímku priamo režíroval. Ide pritom o jeho prvú, ktorá bola kompletne v angličtine. (MikaelSVK)

• - S hlavní mužskou rolí byl od začátku spojován Mark Wahlberg. Z důvodů pracovního vytížení roli odmítl. (Conspi)