poster

Letadla

 • anglický

  Planes

 • slovenský

  Lietadlá

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojťas
  ***

  Hmmmm, nic inovátorského se samozřejmě nekoná! Původní Pixarovka (Auta) kompletně pod Disneym totiž znamená pouze průměrný animák. Na ten se sice kouká pěkně, ale vše je naprosto zbytečné (jde o tržby, my vímeeee) a vůbec bych se nedivil dalšímu ždímání nápadu např. ve filmech Lodě, Motorky, apod. Doba Pixaru je již bohužel opravdu neodvratně pryč! PALEC DOLŮ! :-((2.9.2013)

 • DH3Factor
  ***

  Další poměrně zbytečný animák, který nepřináší nic nového a pouze rozšiřuje svět Aut. Děj je neoriginální a předvídatelný. Animace je naopak na velmi slušné úrovni. Pár vydařených vtipů se tam také najde. Přesný průměr, který nezatíží, ale po odchodu z kina ho rychle vypustíte z hlavy. Pro pobavení dětských duší, to však stále stačí. 50%(22.8.2013)

 • FFilipCZ
  ***

  Je očividně zřejmé, že se tvůrci po ne moc úspěšných Autech 2 stále snaží vytřískat nějaký ten dollar z formátu Bleska McQueena. V podstatě nulová inovativnost, hodně předvídatelné a ve všech ohledech horší než například jiný animák Turbo, který má dá se říci totožný děj. Jednu hvězdu dávám za povedený soundtrack, druhou za celkovou animaci (prostředí, letadla a jejich obličeje) a třetí za trefný dabing všech národností (v původním znění).(9.12.2013)

 • Kryton
  ***

  Tohle má všechny P > předvídatelné, prázdné, průměrné <, ale jen jedno mu chybí (PIXAR). Disney už začíná pohlcovat Pixar více a postupně z něho trhá kusy orgánů, které pak prodává na celosvětový trh ve svém franchise. Ono už Auta 2 bylo šedý průměr. Tady se nabízí podobné srovnání (dokonce i zde je závod). Pohádka o letadýlku, které se bojí výšek a nakonec nemusím ani spoilerovat, když je to do OČÍ BIJÍCÍ KLIŠÉ. Jediný vtípek - Val Kilmer dabuje postavu BRAVO na letadlové lodi (Top Gun). Hodnocení OST: Průměr 5/10(26.1.2014)

 • kajda.l
  ***

  Neurazí, nenadchne a proletí to kolem vás ... tak přesně tím jsou Letadla. Je to hezké, milé, barevné a občas se u toho zasmějete, ale za dva dny si na to nevzpomete. Přesně to jsem jako výplach před zítřejší zkouškou potřeboval.(28.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace