Letadla

Lietadlá

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

• Jossie

Co na to říct - Auta už natočena byla, tohle je poněkud zbytečná kopírka.(12.5.2014)

Aj slepý by zistil, že je to od tvorcov animáku Autá. Nie je to zlé, lietadlá mám celkom rád a na tie prelety sa celkom fajn pozerá, ale aby to dosiahlo kvalitu svojho štvorkolesového kamoša, by Lietadlá museli mať lepší príbeh, pretože miestami to fakt vyzerá ako keby išli cez kopírak, no tento krát vo vzduchu. Inak detí určite poteší, tých dospelých už moc nie. Za zmienku stojí aj fajn hudba Marka Mancinu a tradične dobrý slovenský dabing. 60% - 3*(31.1.2014)

Je to lepší průměr. Na Auta to nemá. 60%.(24.12.2013)

"To ty jsi mi pomohl vyhrát můj srdeční závod, Prášku !! A teď my pomůžeme tobě !!" ;)(13.12.2013)

Stalo sa niečo neslýchané, šla som na dabovaný film do kina (zdarmahaha). No ale ako som tak pozerala pôvodný dabingový cast, jediný kto ma zamrzel, bol John Cleese. Ale ono to bolí menej, keď sa jedná o neživé postavičky. Také obyčajné (ale neurazí), ja najviac kopem z klasického Disneyho s princeznami. Každopádne posvätné traktory ostanú navždy v mojej posvätnej pamäti. (Cinema City Eurovea - predpremiéra - 18. 08. 2013)(5.9.2013)