poster

Letadla

 • USA

  Planes

 • slovenský

  Lietadlá

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  ***

  Byl jsem pozitivní - neočekával jsem vykrádačku, ale zajímavý způsob rozšíření pixarovského světa aut, navíc zaštítěný Lasseterem. Výsledek je ale mdlý. Spousta nevtipných fórků, rutinní zpracování, tuctový příběh... další povedená disneyovská perlička k Boltovi a Na vlásku se neurodila. Ale ukoukat se to samozřejmě dá.(15.9.2013)

 • MartinezZ
  **

  Disneyácká tragédie. Přežvýkaná auta naprosto bez invence, za film maximálně 4 až 5 humorů. Jediným plus je oblétání světa. Ale tohle mělo jít rovnou na DVD. ~~~ 1,5* ~~~ Takže co nám zbývá? Auto a letadla už byly, tak snad jen ponorky a vláčky. A možná vesmírné lodě. Už vidím tu disneyáckou ukecanou Enterprise s vočíčkama...(17.11.2013)

 • JJ.Gibson
  **

  Letadla jsem zvolil jako alternativu, pač Auta 3 ještě nebyla natočena a kdo ví, jestli budou :) Ale měl jsem chuť se podívat na další film z tohoto animovaného prostředí. Kdybych Auta neznal, tak by se mi Letadla líbila o něco více, ale ne zas o mnoho. Bohužel mi zde chybí humor a příjemnější postavy. Letadla neuvěřitelně trpí tím, že absolutně vykradli Auta, nepřišli s ničím originálním, se žádným novým poutavým příběhem. Prostě s ničím a jelikož je to od, dá se říci stejného studia atd. tak se to zkrátka nedá odpustit!!! Je mi líto, ale na víc, než dvě hvězdy to nemá...(12.5.2014)

 • Malarkey
  **

  Přišel jsem totálně vygumovanej z práce.. Zapnul TV a nakonec to kupodivu přežil. A to i přesto, že je to totální kopie Aut. Znova si tenhle animák ale určitě nedám. To, že ty letadla budou kroutit očima sebevíc nic nezmění na tom, že si vztah k ním prostě neudělám.(18.8.2014)

 • Wormboy
  ***

  Prve Auta som videl velmi davno, tie druhe som radsej vobec nepozeral a od Lietadiel som nic neocakaval. Dostal som necelych 90 minut nicim neurazajucej zabavy pre deti, na ktoru po par dnoch uplne zabudnem. Ale ako film na nedelny oddychovy vecer nie uplne zla volba. 2,5/5*(12.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace