Můj vysvlečenej deník

Kamera:

Michael Gahut

Hudba:

Petr Wajsar

Veronika Khek Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Krausová, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták (více)

Romantická teenagerská komedie o první dívčí desiluzi a hledání skutečného obrazu blízkých, které změní hrdinčin pohled na život... Komedie s příchutí romantiky i hořkosti vznikla podle knižního bestselleru sedmnáctileté studentky Johany Rubínové. Johana (V. Kubařová) žije s otcem (I. Bareš) a nevlastní matkou (P. Špalková). Její vlastní maminka zemřela, když byla malá. Před dvěma lety zažila první velkou lásku, která ale skončila sebevražedným pokusem. Od té doby se Johana snaží milostným karambolům vyhýbat. Štěstí ale nemá – kluk (O. Mataj), do něhož se zamiluje, ji podvede s její nejlepší kamarádkou (B. Kohoutová). Johana se snaží vzpamatovat ze zklamání a zároveň pátrá v rodinné historii, aby se dozvěděla víc o smrti své matky. To, co zjistí, její život obrátí naruby. A Johana si musí připustit, že lidé, mezi nimiž dosud žila, jsou jiní, než si myslela… (Česká televize)

IvonaK

Nebylo to špatné, ale knížka byla lepší. A z filmu si odnáším do života toto pořekadlo: Sex bez lásky je jako svíčková bez brusinek. ()

DJ Kritik

Začiatok taký dosť rozhádzaný, ale malo to akú takú pointu a nestrácalo to na dychu. Vcelku ma bavilo pozrieť ako dopadnú osudy jednej stredoškoláčky a bytostí okolo nej. ()

Fajt odpad!

Ukázka myšlení a chování naší mládeže, Pouze sex, alkohol a fet. Jak asi dopadne náš stát, až nastoupí tato generace a bude rozhodovat ??? ()

Pitryx odpad!

No, jasně, nejsem cílová divácká skupina. Už po pěti minutách mi bylo jasné, že to bude ultra nuda. A byla. Tohle se opravdu může líbit jen cílové skupině a to ještě těžko. No, nějak jsem to přežil, dokoukal, vyhodil. Ztráta času. ()

subic

Taková holčičárna. V kině jsem na to nebyl, ale v telce v poho. Veronika je taky v poho. Je to takové skoro jak ze života. Moc nechápu zdejší slabé hodnocení. ()

ostravak30

Asi to měl být vysvlečený deník pro náctileté. Asi. Proč propadl nejen u náctiletých, ale i dospělých po shlédnutí chápu. Film postrádá vtip - až na pár úsměvných momentů. Na druhé straně postrádá dramatičnost - až na pár drobných momentů. Zápletkou si taky člověk nemůže být jistý. V jednu chvíli se převalují jedna přes druhou, aby zase na dlouho zmizely ve vlnách ničeho. Jasné nejsou ani charaktery osob. Když je jistá postava nějak vylíčená, vzápětí v rámci dobra, zla nebo své blbosti zkrátka charakter vcelku rychle mění. V několika chvílích si dal asi kafíčko někdo mimo štáb zvukař. Mohl bych říct, že ani puberťáci takhle nežijí, i když víme, že chlastají a kouří a jsou promiskuitní, což film splňuje alespoň z části, ale neřeknu to. Hlavním důkazem je totiž to, že na rozdíl od jiných teenagerovských komedií tahle neuspěla ani u této generace. ()

MyrnaAlec

První teen komedie , která mě fakt bavila. Super obsazená Johana i její macecha. Puberťáci řeší furt to samý, tady to nebylo trapný, ale uvěřitelný. ()

Cälie

Předlohu neznám, ale z filmu tak čiší snaha o českou Juno, že je to až zoufalé. Hlavní hrdinka a vypravěčka (takže se jí těch sto minut vážně nezbavíte) je dobře obsazena, ale bohužel nemá ve scénáři napsány ani chytré, ani vtipné věty. O všech ostatních postavách netřeba mluvit, protože jsou to buď stereotypy nebo karikatury stereotypů. Pokud jste sotva odrostlí středoškoláci, bude vás navíc štvát, že jde o další zdánlivě poučenou "cestu do hlubin študákovy duše" (viz hrůzný Gympl). ()

maniacxl

Hvězdy televize Nova v akci.Veronika Kubařová je pěkná roštěnka,tak jsem očekával,že jí zkouknu(dle názvu)aspoň kozy a vagínu.A hovno!Nudný,blbý a nemyslný příběh o "mařce",která vypráví svůj deníček.A věřte,nevěřte,žádná první kuřba,ani anál,natož pořádná trojka se nekoná.Jen samý rádoby psychologický keci o lepším životě a hledání(snad)biologickýho fotra,kdesy v Ulambátaru.Tenhle výlet byl filmařsky úplně mimo.Ale vždyť je to vlastně jedno,hlavně že děj roztáhneme co nejvíc.Příšerný skoky z jednoho roku do druhýho byly naprosto zmatený,asi nějaká nová úchylka českých filmařů.Malý plus za konečně umírněnou a skrytou reklamu,což je poslední dobou vzácnost.Jo a trochu za něco stála učitelka angliny(Petra Špalková),jak vyfakovala toho magora slovenskýho.Ale je to málo,na nějaký pozitivní hodnocení.40% ()

swinevenca

Čekal jsem nějakou tříhvězdičkovou teen komedii, kterou zpříjemní představitelka hlavní role a místo toho jsem nepochopil, co jsem viděl. Intermezzo na Blízkým východě zbytečný, na Vaculíkovou se nemůžu ani podívat když mluví, "třídní srazy" a vejlety odněkud někam, aby do večera stihli bejt zpátky, podrazy kamarádek, všechno bez nějakýho vysvětlení nebo logiky. Dobře hrála jen Špalková s Kubařovou, těm ten film budiž ke cti. ()

srolyma

Je jasné, že intimní zpověď sedmnáctileté teenky není primárně určena pro heterosexuálního bělocha středního věku jako jsem já. Ten se tam asi těžko najde. Nicméně i přesto musím překvapivě říct, že to nebylo špatné. Nejspíš proto, že celý ten slavný autentický deník ve skutečnosti napsal chlap. Takže to má vtip, na Kubařovou se hezky kouká a v podstatě to ničím neurazí. Ale taky neoslní. ()

tsatsiki

Tento film mě opravdu nebavil. Asi to byl film spíše pro ženy, ale já jsem se u tohoto filmunudil a koukal jsem na něj snad na třikrát, protože jsem vždy po 40.minutách ztratil trpělivost. Škoda, oběvilo se tu spousta dobrých herců. 30% ()

Raphaell

Snaží se to tvářit světově a věřím, že se v tom spousta náctiletých dívek snad i najde a tak. Pro mě to ale bylo spíš sledování nejrůznějších chyb ve storylajnu. To si ten film po sobě sakra páni tvůrci nepustili? Spousta věcí nenavazuje a to tím stylem, že si říkáte, wtf? Proč to tam sakra bylo, vždyť je to totálně nelogický. Spousta věcí by možná fungovala v literatuře, ale na plátně to prostě nudí a působí papírově. Jediný důvod, proč to není totální průser a dá se to dokoukat je Veronika Kubařová, která, zdá se, hrát fakt umí a navíc má charisma, na kterým celej film skoro utáhne. Petru Špalkovou v roli její macechy jsem dosud znal jen z jednoho nejmenovaného seriálu, tady mě rozhodně mile překvapile a snad dostane někde víc prostoru. ()