Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

zuppa

První třetinu filmu jsem přemýšlel jestli spáchám rituální sebevraždu brčkem od prázdné koly nebo se raději udusím popkornem. Druhou třetinu jsem přemýšlel jak se asi zabavím u pisoáru na hajzlíkách alespoň na půl hodiny, abych si ukrátil to peklo. Další možností bylo napadnout toho šmejda za mnou, co mi neustále zezadu kope do sedačky a nechat se vyhodit ochrankou. Oproti tomu poslední část se zvrhla v podivnou haluz se zvláštní atmosférou, která mě fakt překvapila a bavila. Nevím čím to je, ale odcházel jsem z kina s úsměvem na rtech. Možná mi někdo nakapal pár kapek lsd do pití. Mimochodem hudba je výborná. Tři zvezdy... ()

Birdalone

V podstate videoklip, dost syrovy, kombinovany se soft pornem a gangsterkou romantickeho typu ala Ghostdog. Bohuzel dost velka nuda. Na druhou stranu `znackovej` film, ktery proste urcita skupina lidi musi videt, aby se pred kamarady neztrapnila. ()

beaverkiller odpad!

Asi jediné 2 věci na které tahle sračka táhne, sou holky v plavkách a odhalený kozy. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Rádoby herečky by se uplatnily maximálně v pornu, děj je o ničem a celý to je strašná nuda a vymejvárna mozku. Harmonyho Korineho by měli zavřít, aby už podobnou sračku nemohl natočit. Jestli někdo uvažuje o sebevraždě, tak vřele doporučuju. ()

Steve661

Hezký holky, který v plavkách kradou,hulej atd...Do toho skrillex a občas jeden dialog, který se do hudby opakuje 10x. Pokud chcete vidět nahé holky jak spolu dělají všemožné věci a nechcete to vidět doma tak proč ne.Kdo má rád BRITNEY SPEARS hraje tam EVERYTIME Jinak reálnost více méně nulová. Komedie je to pouze na začátku pak je to podle mě až moc a zbytečně vážné. Jinak holky pěkný ale to je všechno nebejt nich už by to byl Odpad! :D ()

Parker Flynn

Příšerně utahaný "děj" (jestli se ten scénář na dvě A4 tak vůbec dá nazvat), neustále se opakující dialogy a místy dost otravná kamera i střih. Sneslo by to klidně o půl hodiny míň, neustále opakovaná slova začnou rychle nudit, nebýt na tom v kině tak to možná ani nedodívám. Přesto ale jedna hvězda za hudbu a druhá za Franca. A Selena Gomez - wtf? P.S. přiště prosím psychotesty pro diváky, kteří si při odhalené bradavce zakrývají oči a vykřikují na spolusedícího něco o nočních můrách a nejhorším filmu co kdy viděli... :D ()

ElzikChan

Nevím, co jsem si představovala, ale tenhle film naprosto zklamal moje očekávání. Film vyloženě jen pro muže, plný vulgárností, nahoty a kýčovitých neonů. Žádný hlubší smysl, no a ten konec? Co ten konec?!? No ještě, že jsem měla ten lístek do kina zadarmo. Dvě hvězdy za Jamese Franca, který i v takové blbosti může zazářit a za překvapivý výkon Seleny. ()

Cetar

Teda těšil jsem se na to pěkně dlouho ale takovou kravinu jsem dolouho neviděl... Nevím jestli to má bejt snaha o umění nebo jen nepovedenej film stylu Project X. Rozhodně mě to nenadchlo. Zbytečných 94 minut. ()

bedsore odpad!

Yo, whats up, muthafuckers! Wanna some booze, dope, pussies, boobies? Let's get this party started! Its all about fucking spring break, bitches! Ahh, moje sweet sixteen už jsou dávno pryč a s ním i interest v týhle rádoby fucking-cool-klip-klap-dance-shit-fuck věci, asi primárně určené pro zábavu náctiletých. Holky maj pěkný prdelky, ale sestřihat to do pěti minut a hodit na MTV mezi další podobnej balast. Kdo na to má čumět hoďku a půl? No já to nebyl a přesto si dovolim to hodit do odpadu. Amen se mnou. ()

KacuDLe

Nevadí mi, když filmy nejsou dle mého očekávání, ale tohle byla splácanina MTV videoklipů plné sexu, drog a alkoholu. Hodně dlouho jsem čekala na nějakou dějovou linii, ale najednou byla polovina filmu v háji...děs! Tento film ocení tak maximálně mužská pohlaví, po kterých bych nerada čistila ty oslintané sedačky v kinosále ;) ()

Googooplexer

Úplne hrozný film. Bez všetkého. Keď sa už nič nedeje, skáču kozy, a keď aj to omrzí, trasú sa prdele. A kozy skáču od začiatku. Nastrihané a namixované to je, ako keď si za hodinu robíte už dvadsiatu piňa coladu. Všemožne sa to snaží zaujať, spôsobom rozprávania príbehu, postavami, ale všetko je tak odporne debilné, že sa divím, že som to hneď nevypol. No a za to ta jedna hviezda. ()

PORTER44

Netradiční krimi komedie o čtyřech studentkách kteří si na prázdiny obstarají peníze vyloupením fastfoodu a odjíždějí na párty kde to žije drogami,pitím a sexem.Některé scény fantastické,ale v celku film nic moc,střihy neustáleho vracení scén zpět je spíše na obtíž.Herecky docela dobré za podívání to stálo. ()

ProchySBK

Bylo by to pět hvězd, kdybych neměl averzi vůči takovejm čubkám. Ještě, že se tyhle pindy ve skutečnosti jen ožíraji a nedělaji zhola nic, páč by sme tu měli světovou válku mezi gangsterama a znuděnejma fuchtlema co si neumíchaji ani vajíčka. James Franco nebo chcete-li náhradník Heatha Ledgera je dobrej a ty jeho kecy shit, fuck pořád dokola mu věřim. Odvážnej film, a kdo za tim nevidí víc než jen čubky prahnoucích popenězích se nedíval pořádně a hlavně neposlouchal telefonáty domů bábině a matce... Chtělo to v druhý půli nebo aspoň na konci přitlačit, takhle věřim, že to spousta lidí nedokouká a pošlapou to. ()

Annulka

Vôbec do prdele netuším o čo v tomto filme išlo. Jednu hviezdičku dávam za narkotický pocit, ktorý som nadobudla pri sledovaní. ()

PetulQa_Zzz

No čekala jsem něco víc... Děj se mi zdá o ničem,co pět minut někdo řekne "spring break" a když potkají toho Aliena tak asi 10 minut filmu jsou u něho doma a on dokola říká "podívejte se na mý sračky" ..... 2 hvězdy dávám za herečky a nějaké detaily co se mi líbily...Jinak nic moc ()