Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

dr.fish

Věřím, že to diváckou obec zcela rozdělí. Na jednu stranu je to naprosto o ničem, ale to je i život teenagerů, takže je to vlastně naopak veliká sonda to hloubky...je to paskvil...nebo geniální dílo jak Natural born killers...zrůdnost...sexuální emancipace náctiletých se zbraní v ruce....noční můra rodičů čekajících až dcera dorazí z tábora...no prostě dle vkusu každého soudruha. Mne to potěšilo...lahůdka pro intelechtuálně založené...jde totiž o to, že v takhle jednoduchém filmu lze najít pojítka ke všem možným filozofiím, sektám a kultům...takže pro mnohé kravina, pro mnohé pecka do vajec.... 85%. Druhá projekce zbaví diváka morálních dilemat a momentu překvapení, zbyde jen velmi průměrný snímek, který mohl trvat 35 minut a byl by super. Po vystřízlivění už tedy jen 55% ()

URBAN

Pustil jsem si to jako film na který budu koukat jenom kvůli hezkým holkám a konec , ale ono to tak nebylo jo hezký holky tam byly a pěkně se na ně koukalo a někdy to vypadalo jako porno a to nepřeháním vážně jako porno , ale mělo to taky nějáký účel . Bylo to esteticky nádherný hrálo to barvama spolu s perfektním soundtrackem a navíc to bylo skvěle sestříhaný tak jakože novátorsky , chaoticky , ale novátorsky a herci byli také skvělí hlavně představitel záporáká ALIENa ten byl vážně parádní a pro tenhle film se vážně víc než hodil . Tohle nebyl jenom film pro pubertáky . Vážně překvápko ( 28.13/MAC ) ()

spitr

Nas... a rozmazat, tak tohle mi fakt nesedlo. Film o 4 krávách a gangsterovi co žere Britnino Sperma. Opakující se nic a přehršel nudy. Jedinou mikro spásou tohoto utrpení je, že občas holky něco ukázaly, jinak by to byl odpad jak na desetkrát použitá nevylitá guma. Rozhodně teď vynechám krádeže ve fastfoodu, dokud si nenajdu taky pořádný kladivo a růžovou kuklu. ()

klida

Po Zindagi Na Milegi Dobara jsem si pustil trochu jiný film o jednom prosluněném výletě. A po předchozím překvapení se jednalo o zklamání, hlavně protože se neděje vůbec nic. Od nižšího hodnocení to zachraňuje akorát hezký vizuál, čímž nemyslím skupinku zaměnitelných Disneyho běhen. ()

Gnoma

Atmosféra kterou tady Korine vytvořil je kouzelná a světem zločinu Nás provádí jako vypravěč pohádkou. ()

Doudis19

Něco tak otravnýho a k smrti nudnýho jsem už dlouho neviděl! Samotnej námět není až tak zlej, ale to jakým způsobem na mě film působil, to je tedy k pláči. Brát se to jako parodie řeknu: dobrá, vtipný to není, trapný jo, ale ten Franco zahrál zajímavýho pošuka. Jenže, tady není ani náznak nějakého nadhledu. Konec, i přes příšerný zbytek snímku - WTF? Dost možná nejhorší Kino žážitek vůbec. ()

snared

Divnej art s parádnim vizuálem (zpomalovačky bezva) a hypnotickou hudbou, která mě přibila do křesla a donutila dodívat. Přiznávám, že ve společnosti spoře oděných pipinek mi bylo fajn. Kromě svlečených slečen byl dobrej i Franco, páč si vůbec nebyl podobnej, zapěl hit od ňáký Britney Spears nebo koho, stihl vykouřit dva tlumiče a z těch prcinek mu zůstaly ty, který bych si nechal i já. Akorát mi něco uniká a já nemám vůbec šajna co... asi bych si měl taky udělat jarní prázdniny aby mi konečně došlo co vlastně. 3,5* ()

ladyDOOM odpad!

Nechápu, co to mělo jako znamenat.... První třetina byla ještě docela zábavná, ale pak, pokud nejste nadrženej čumil, nebo prostě chlap, vás ten nával svlečených těl a zpomalených záběrů na detaily třesoucích se zadnic už prostě přestane bavit a trpíte a trpíte....a to až do úplného konce. Všechna ta hlubokomyslnost a vizuálnost mi v tomto případě přišla naprosto mimo mísu. Připadala jsem si, jako bych hodinu a půl sledovala MTV, kde ale zvrací místo Pitbulla James Franco. Když se nakonec všichni postřílí, je to jako vysvobození. ()

Estrellita odpad!

Tvůrci tohohle filmu zjevně vzali moje nejhorší noční můry, pěkně je načančali, vyrobili z nich jeden z největších vejblitků co jsem kdy viděla a celej ten hnus pak pustili proběhnout po světě. Měli by je za to zavřít. Tfuj!!! ()

Triple H

Zvláštny, kvázi satirický či uštipačný trip, ktorý v zásade nejde odnikadiaľ nikam a nie je mi úplne jasné čo všetko chcel vlastne Korine komentovať. Prvý plán je jasný - vidina úžasných párty zaliatych neónovými farbami z videoklipov, vidina nadživotnejšieho života, je len ilúzia, ktorú detvákom do hlavy tlačí televízia. Na niekoho príde vytriezvenie skoro (Faith), na niekoho neskôr (Cotty) a na niekoho nepríde vôbec (zvyšné dve). Ale táto pointa je jasná v zásade už po prvej polhodine a film potom pokračuje ďalšou hodinou videoklipových výjavov, šaškujúceho Franca (v dobrom) a nijakej psychológie, kedy vlastne nevieme čo sa s postavami reálne vo vnútri deje. Malo ísť aj o niečo ďalšie? Napríklad o to, že detičky bohatých rodičov žijú v bubline a nevidia tvrdú "pouličnú" realitu? Alebo o to, že ženy sú často prezentované len ako sexuálne objekty? (proti čomu Korine jednak vystupuje a druhak aj v scénach, ktoré to nepotrebujú sníma zadky v plavkách - niežeby mi to vadilo). Film nie je zemitý realizmus, ale finále je čistá fantastika, ktorú nemožno brať vážne, iba ak ako metaforu k...ja neviem, už sa mi nad tým nechce rozmýšľať. Na jednu stranu kritizujúce vyprázdnenosť plagátových predstáv predávaných médiami, filmami a pod., na druhú z veľkej časti postavené práve na tejto vyprázdnenosti, tzn. na farebnej, sexi forme, bez ktorej by film nezaujal. Zvláštne dielko. Refn by z toho urobil to pravé psycho. ()

bubun odpad!

Spring break, spring break, spring break, spring break, a opakujte to dvacetkrát... So, are we gonna do this or what.... opakujte pětaosmdesátkrát. Takže takhle se ve filmu opakuje několik scén, důvodem je zřejmě obava, že by diváci během následující scény zapomněli, co se stalo v té předchozí, jinak si to neumím vysvětlit. Přihoďte dvě stě párů prsou a zadků, stupidní hudbu, snahu co nejvíc šokovat, přičemž skutečný výsledek je neuvěřitelná nuda. Jo, film není moc předvídatelný, to se musí nechat, ale to jen kvůli tomu, že neobsahuje žádnou logickou návaznost, a z lidskýho hlediska má nulovou hodnotu. Že mi film nic nedal by se dalo ještě přejít, kdyby byl aspoň zábavný, což bohužel není. V kině sice asi třikrát propukli diváci v hlasitý smích, ale se mnou to nehnulo. A ještě ke všemu to zřejmě sponzorovala Britney Spears, nebo jsou tvůrci opravdu horlivými fanoušky. A to, jak někteří uživatelé o tomto snímku hovoří coby o artu je opravdu absurdní. Shrnu to slovy, že jsem snad ještě nikdy neodcházela z kina tak znechucená. ()

karlik4801

Pro lidi, kteří hltají filmy typu Project X, je Spring Breakers hotový ráj. Dále pro fetky. Pro mě to byla podívaná na něco nového. Ale mě ty přeházené scény a opakování dialogů třikrát do minuty vadilo. Nenudil jsem se, spíš mi pár věcí lezlo mírně na nervy. Selena Gomez není nejhorší herečka, jak jsem si vždycky myslel a sympaťák James Franco, u jeh role jsem se bavil. Viděno v kině. ()

Haretix

Projekt X je sice odvaz, ale tohle je vyšší level. Barevné, perfektní hudba, sex, drogy, nahota. No a mezi tím Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Rachel Korine, Ashley Benson, nikdy sem nebyl a ani nebudu na slečinky typu Gomex a Hudgens, ale sexy tu jsou zatraceně moc! Jenže daleko lepší je totálně sjetý James Franco, ten se snad pro tu roli narodil, věříte mu naprosto vše a ty jeho dredy! ()

Mr.Husts

Dobrá sračka s multi retardovanýma šlapkama v hlavní roli které budete mít chuť přijebnout do dveří každou minutu filmu, ale jako rozjezd před freevideem celkem fajn, navíc Franco zahrál fakt parádně kompletně vypsychlého blázna a každou jeho scénu sem si užíval, takže tomu tu trojku dám :) ()

kinghome

Tak tady byli snad všichni na tripu, páč jinak si nedokážu představit, co to Korine vyplodil. Úplně vidim ty dylinky v kině, jak jdou na Disney Vanessu a Selenu a dostanou ránu přímo mezi voči. Tohle bylo řádně ujetý. Joo je tam dost opakujících se vět a situací a celý to je prostě takový divný. Plus ten neon všude. Vážně jako by byli všichni zdrogovaný a pak si řekli, že si natočej film. Francovi to v roli gangstera strašně sedí a jeho přehrávání tam bylo naprosto luxusní. Těch 53% je strašně málo. Zaslouží si to alespoň 65%, ale dávat tomu **** hvězdy nebudu, páč to bylo vážně až moc sjetý. ()

viperDavid

Návod na americkej film. Postupně čtyři, tři, dvě krásný holky, jeden zlatozubej gangster, párek stříkacích pistolek, bikiny, rap, Britney Spears, spousta odušuvnělí sprostý mluvy, občas nějaké ty kozy, pak to všechno smíchat dohromady, přidat dvě fakt dvě věty a je s toho pravěj americkej příběh se zlatým koncem. Spring Breakers forever bitches :) ()

Qitek

Zfetovaný Terrence Malick (Harmony Korine) a James Franco. Kdo zná Korineovu slabost točit filmy o ničem, zato z vybroušenou atmosférou, přijde si na své. Laciné. Divné. Pro někoho rozhodně nudné. Osobitost se tomu upřít nedá. Ani zdaleka ne tak dobré jako Gummo, ale odstřelit to hned z první by byla chyba. 55% ()

PeterNet

Je to lepší než Requiem za ... :-D Dělám si prdel. Je to děsná píčovina bez pointy s tupým scénářem a hromadou koz. Dvě * za páry koz, víc nic. ()