poster

Touch of Evil

Krátkometrážní

USA, 2011, 13 min

 • D.Moore
  ***

  Je to jen takové blbnutí, nic víc, nic méně.(14.10.2015)

 • mat.ilda
  **

  Úspěšnost krátkometrážních filmů často bývá dána tím, že jsou opravdu krátké a skončí dřív, než stačí diváka opravdu naštvat...(18.6.2013)

 • Pegas1632
  ****

  těžko říct který minifilm mě bavil víc - jestli George Clooney, Kirsten Dunst, Viola Davis, Gary Oldman nebo Ryan Gosling. Všechny jsou velice povedené :) Prostě pocta klasickým filmům jako Mechanický pomeranč, Dracula, Wall street atd.(30.1.2014)

 • ConanVJ
  *

  Tak toto mě opravnu nic neřeklo. Přišlo mi to o ničem. Za mě 5% :)(6.12.2012)

 • kingik
  ***

  Přehlídka negativních filmových postav v bizarním podání Brada Pitta, George Clooneyho, Garyho Oldmana, Jessicy Chastain, Ryana Goslinga a dalších. Beze slov. A tak je někdy snáze a někdy hůře identifikovat, koho právě ve svých minutových etudách představují. Trochu bez ladu a skladu, ale i tak zajímavě působivé ztvárnění. Klady: početná účast hereckých hvězd, hrozivě roztomilá mimika herců, hádání filmových postav, než si divák přečte popisek, netradiční nápad, neotřelá režie. Zápory: nelze poznat, k jakému účelu to bylo natočeno, mírná nevyrovnanost jednotlivých etud, ne úplně naplno využité možnosti námětu. 60%(18.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace