Zataženo, občas trakaře 2

• USA Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (více)

Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nuceni opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami! Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru... (oficiální text distributora)

filip289

Nádherne vytvorený svet plný skvele navrhnutých a často roztomilých "jedlých" zvierat. Príbeh je však slabší a postavy strašne nezaujímavé a až na policajtov gag so slzou nevtipné, čo je veľká škoda, kedže sa grafici s okolitým svetom skvelo vyhrali. ()

Scraffy

Ráz jednotky sa tu už vytráca. Škoda, lebo úžasne nápaditý svet ostrova osídleného oživnutým jedlom je super a príbeh je na to strašne nudný a nevyužil všetkých tých možností. Veľká škoda, lebo keby tak urobil, bol by to určite omnoho lepší film, ktorý by možno prekonal jednotku. ()

papadoce

O dosť, možno o triedu, slabšie ako jednotka. Chýbali vtipy a napriek nezmyselnej jednotke, tomu dokonca chýbala logika. Scenárista si nevedel rady, Holyúd povedal napíš dvojku, a scenárista sa posral a niečo zosmolil. Nuž, bola to chyba. V holyúde nie prvá, ale ani posledná. A k pozitívam, zo všetkých postáv vedie jednoznačne Tatík. Už v jednotke bol za hviezdu a udržal si ako jediný úroveň Klasika. V hodnotení som bol viac ako štedrý. ()

Mardzis

Perfektní pokračování, perfektního animáku. Čekal jsem, že to bude nějaké suché pokračování, bez nápadů a originality. Naštěstí se tak nestalo a film pomalu překonal jedničku. Burgantule, sushiovce, tacodýlové, slomelouni. 5/5 ()

angel.CZ

Jahoda ktera si osedla banan jako kone a chytnout arachnofobii s cheaseburgru ?? Proc ne !! Az slzy z oci mi sli pri par scenkach. 70 % ()

MartinTerran

Dvojka je rozhodně slabší než předchůdce, ale i tak je film originální, snad ještě více než první. Koho by taky napadlo udělat z jídla celý funkční ekosystém? Jako námět do filmu originální, ale doufám, že se toho nedočkám, protože bych nerad, aby mi jídlo uteklo z talíře nebo ještě hůř, aby snědlo mě. Samotný film, kromě už zmíněných jídlozvířat ničím nepřekvapí. Postavy jsou známe z jedničky, jen záporák přibyl a příběh je klasický pro tento žánr. Hodnocení 55/100. ()

boombang

Přebarvená infantilní splácanina bez pořádného děje a vtipů, zato s hrozbou divákova epileptického záchvatu. Líbily se mi jen ty sveřepé okurky a kupodivu i jahoda a máslo. ()

george82

No tak podívaná to byla docela slušná. Dvojky to mají všeobecně těžké, pokud je jednička úspěšná. A to je i případ tohoto animáku. Už to nepřineslo nic extra navíc a tak se dá těžko hodnotit více než za 3 *. Na nedělní odpoledne ale fajn podívaná pro celou rodinu. ()

Renie42

Nebylo to špatné a ta ovocovozeleninovomasová vegetace byla zajímavá a líbili se mi maličcí marshmalow a jahůdka Bertík. Vlastně celá ta jídlová zvířena byla hezká a Flint musel dlouho čekat, než pochopil, že se z něho ten gumovej podivín utahuje a zneužívá ho. ()

darthvader77

Celé se to veze na na vlně prvního dílu a nutno říct, že skvěle. Víc navázat na první film se asi nedalo, protože dvojka začíná přesně tam, kde první díl skončil. Celé to má skvěle tempo, dokonal vizuální humor a jídelní potvory jsou fakt k sežrání. :D. Animace i hudba fajn a příběh dobrý, akce střídá akce a film rychle uteče a dobře baví. Pro mě teda skvělé pokračování, které je nejen pro děti. ()

subic

Opět stejně jako jednička animačně hezky udělané, akorát s tím rozdílem, že tentokrát jsem to až do konce nedal, nešlo to. Před tím tam byla jen oživlá opečená kuřátka, tentokrát banánosauři a kdo ví co ještě a taky šikaně vzdorné slipy. ()

OJan

Je to podobně vtipné jako jednička, ale je to barevnější, občas se objeví i slabší momenty, či otravné momenty, ale jinak je to koukatelné. |75%| ()

Aeres

Zda bylo záměrem tvůrců udělat hnusou opici... pardon "o-ran-gu-tá-na", který bude působit tak naprosto disturbním dojmem, že kdykoliv si vzpomenu na film, vybaví se mi jako první blond kštice posazená na fialovém xichtu, -netuším. Ale je to bohužel asi jediná nezapomenutelná věc z tohoto filmu. Takže: tři hvězdy za hnusnou opici se zku*venou osobností. Jinak by to byly čtyři. Oni tvůrci moc dobře věděli, proč ji do traileru nedávat. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

23 Jump Street je na cestě

23 Jump Street je na cestě

10.09.2014

Pokud jste viděli letošní akční komedii 22 Jump Street (ano, šlo o druhý díl 21 Jump Street), dobře víte, že by neměla mít pokračování. Phil Lord a Chris Miller (Zataženo, občas trakaře, Lego příběh)… (více)

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

Od Lego příběhu ke Krotitelům duchů

22.03.2014

Phil Lord a Chris Miller patří mezi nejobletovanější režisérská dua současnosti. Jejich nápadité animáky Zataženo, občas trakaře a Lego příběh zaznamenaly velký úspěch, stejně jako bláznivá akční… (více)