Zataženo, občas trakaře 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

• Vxxx

No nezlobte se na mě, ale to byla fakt kravina. Jedničku jsem nikdy neviděla, a po dnešním kino zážitku se na ní ani nepodívám. Za celý film jedna dobrá hláška ("You scared the jam out of her") a pár vtipných animacích. Prakticky ale vše na jedno brdo... Jako u všech animáku.. Být to na mě tak odejdu z kina po dvaceti minutách. Jelikož jsem ta byla s dětma, tak jsem si musela vystačit s facebookem a hrama na telefonu. Děkovala jsem bohu, že mě napadlo si nabít telefon než jsme šli... 1*(8.11.2013)

"Co to dělá ??" - "Nevím, asi chce podrbat žemli.." ;)(16.8.2014)

• D.Moore

Tak úžasně nápaditý svět ostrova obydleného oživlým jídlem... A tak nanicovatě nudný příběh. Velká škoda. Scény typu příjezdu a prozkoumávání ostrova jsou skvělé, jenže děj je tak hloupě podprůměrný a hlavní záporák tak neskutečně otravný, že to člověku málem vzalo veškerou, ehm, chuť.(22.2.2015)

Po děti by mohla tahle pohádka fungovat na jedničku, i když odkazy na Jurský Park nepochopí... Stačí ale sledovat všechno to jídlo, které přišlo k životu a dojde nám, v čem vězí úspěch tohoto filmu. Taky vám připadalo, že se tvůrci těmi okurkami závislými na rybách snaží navázat na úspěch minionů z Despicable Me?(14.1.2014)

Jednička byla ujetá a dvojka je přímo šíleně ujetá. Líbil se mi nápad se všemi těmi tvory vzniklými z jídla (hlavni ti podobní dinosaurů byli podaření). Akorát ten záporák byl podle mě celkem průměrný a nezajímavý. Ale jinak to bylo o kapánek slabší než jednička.(6.4.2015)

• - Podle filmu vznikla stejnojmenná video hra vytvořená firmou GameMill Entertainmen. Uvedena na trh byla 24. září roku 2013 pro Nintendoo DS a Nintendo 3DS. (Kmotr76)

• - Když je ve 14. minutě zvolen nový "Thinkquanaut", při blahopřání na pódiu vykřikne: "Didgeridoo!" To je jméno australského domorodého hudebního nástroje, což je odkazem na vynálezcův původ. (cze.Oi)

• - Do slovenčiny nadabovali hlavných aktérov Ľuboš Kostelný a Helena Krajčiová. Títo dvaja herci sa už stretli v seriáloch Profesionáli (2008) a Búrlivé víno (2012). (tommy187)