Zataženo, občas trakaře 2

Oblačno, miestami fašírky 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

Jahůdka byla skvělá...(10.1.2014)

Páčilo sa mi to viac. Asi mi príde predstava chodiaceho jedla omnoho zaujímavejšia ako som si myslel. V konečnom dôsledku sa nejedná zase o tak zlý film. Je to veľmi zábavné a myslím si, že až po zhliadnutí druhej časti som schopný akceptovať všetky klady, ktoré mala prvá časť. A aj keď ma stále niektoré postavičky dokážu vytočiť, opička Steve a Flintov otec vládnu. Zase raz to má nadupaný soundtrack a nejaké to morálne posolstvo. Ale vôbec mi to nevadilo. Je to krásne farebné a tvorcovia aj keď sú v mnohom iný, ako pri prvom dieli., dokázali príbeh krásne vygradovať. Pre mňa jedno s tých lepších pokračovaní, ktoré je paradoxne hodnotené horšie ako prvá časť.(13.1.2014)

// Distribútor: Sony , Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 4,001 // Otvárací Víkend v USA: $34,017,930 //(13.6.2014)

Po tomhle se budu coby arachnofobik bát jíst cheesburgery. :-((13.1.2014)

Dosť rozpačitý a šablónovity film, ktorý má toho celkom veľa spoločného z predošlým dielom. Farby znovu krásne, nápad s oživlím jedlom tu dlho nebol no stále je to ten jeden istý animák, ktorý sa každoročne aspoň raz opakuje. Tento krát sú to fašírky, ktoré padajú z gýčovich oblakov rovno na ksichti znudených detí. 60%(22.4.2014)