Zataženo, občas trakaře 2

Oblačno, miestami fašírky 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

• Frajer42

Docela pěkný animák, u kterého jsem 2x usnul, ale připisuji to jen a pouze únavě. Scénář museli psát lidé s hodně bujnou fantazií. Jednotlivá jídla jsou skutečně kouzelná a celý svět je vlastně hrozně cool. Animace je opět na moc pěkné úrovni a humor opět za moc nestojí. Usmál jsem se možná jednou. Jedná se spíše o takovou hru se slovy, což děti rozhodně nedocení. Když si vzpomenu kolikrát jsem kontroloval internet, jestli už nějaká dobrá duše dala film světu k dispozici, tak musím prohlásit, že ve mne po zhlédnutí převládá zklamání. Pár scének je fajn, ale celkově film vážně za moc nestojí. Jedničce jsem dal pouhé 2* a tohle rozhodně nebylo lepší. Neskutečně mi vadil tlustý lidoop a tenký Chester V. S přimhouřením obou očí nechám 2* i tady. Málem jsem zapomněl pochválit soundtrack, protože ten je na celém animáku tím nejlepším.(13.1.2014)

• Botič

Vedle prvního gastronomického zážitku, po kterém jsem se mohl utlouct, je tohle pokračování takové Babicovské.(2.5.2014)

Důstojné pokračování slušné jedničky. Povedené názvy zvířecích jídel, Bobulka taky fajn. "Máslo" - "Margarín" :D(10.1.2014)

Film mnoha tvůrců. CITÁT - Každý sen má dlouhý začátek........... Agresivní oživlé jídlo opět v akci. Dlouhý začátek předznamenával nudu, ale naštěstí dlouho netrvala a příběh se pořádně rozběhl. Ačkoliv těží z prvního filmu a postav, přináší něco trochu jiného. Je to trochu ošlehané a přejedené, ale myslím si, že je to na stejné úrovni jako jednička. CITÁT - Steve.....opice......lidoop!!!..........(7.5.2014)

Opět výborná podívaná jako u jedničky!! Flint a Sam měli stejnou zápletku a stejný problém, což celému snímku ubralo na jedné hvězdě. Ovšem děj je vymyšlen skvěle a nové postavy mě hodně bavily stejně jako nové příšerky z jídla, které byly opravdu hodně roztomilé, obzvláště jahůdky. Mohu pouze doporučit!!(16.3.2014)