poster

Zataženo, občas trakaře 2

 • USA

  Cloudy with a Chance of Meatballs 2

 • Slovensko

  Oblačno, miestami fašírky 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  ****

  "Džungle není místo pro opičky." Hudební číslo? Jako vážně? Trošku už přeháněli občas v tomto pokračování, ale nakonec to dopadlo velmi dobře. Pořád stejně zábavné, stejně nápadité, takže opět 4*. Opět jsem obdivovala ty nápady, které kolikrát ani nevyzněly, na jak krátkou chvíli tam na ně byl záběr.. třeba jako úl z koblih a včely jako bonbony. Nebo Máslo... přiletí moskytoust a vysaje ho... Rama. Ty zvířátka byly tak naprosto roztomiloučké, že se ve mě rozeznělo mé dětské a holčičí já a úplně jsem nad nimi slintala a prostě je chci všecky domů.... tu jahůdku samozřejmě úplně nejvíc ("On se strachy podžemoval."), ale i dinosaury z cibulky nebo bramborové hrochy nebo lilkovou velrybu a především slomelouna.. já chci slomelouna... prosííím.:) Na závěr se nám to zase trochu zkýčovatělo alias ta duha na konci? Bleh. Ale ty závěrečné titulky byl opět skvělé. Naprosté žůžo labůžo. P. S. Jsem si vědoma, že tento komentář vyzněl, jak kdyby mi bylo deset. :D(5.3.2014)

 • FFilipCZ
  ****

  No, už je to nějakej ten pátek, co jsem viděl jedničku. Musel jsem si jí pustit znovu, abych náhodou nepřišel o nějakou souvislost. I když v konečným zúčtování to vlastně ani nebylo potřeba, jelikož hned na začátku filmu máme k dispozici menší review prvního dílu. Nemůžu si pomoci, ale správňácky střelený Flint a jeho krejzy vopice mě opět příjemně bavili. Moc hezky vizuálně byl ztvárněn i žijící ekosystém z jídla. Přirovnal bych to k tomuto povedenému kraťasu. Dvojka se mi vlastně líbila více, než jednička. Navíc anglický dabing nesmírně povedený. Proto dávám o hvězdu více než předešlému dílu.(29.1.2014)

 • stration
  ****

  Nezklamalo. Opět krásně barevné, rychlé a originální. Nejvíc mě nadchly ale ty obživlý potravinky všeho druhu. Na některé jsem měl chuť (hamburger - ovšem bez dětí) a některé jsem si zamiloval (samozřejmě jahůdka, žužu a hlavně můj favorit pórek). Já jsem se opět výborně bavil, a to je hlavní.(2.3.2014)

 • Terva
  ****

  Film mnoha tvůrců. CITÁT - Každý sen má dlouhý začátek........... Agresivní oživlé jídlo opět v akci. Dlouhý začátek předznamenával nudu, ale naštěstí dlouho netrvala a příběh se pořádně rozběhl. Ačkoliv těží z prvního filmu a postav, přináší něco trochu jiného. Je to trochu ošlehané a přejedené, ale myslím si, že je to na stejné úrovni jako jednička. CITÁT - Steve.....opice......lidoop!!!..........(7.5.2014)

 • salalala
  ****

  Příjemný animák, který splní svůj účel - pobaví se celá rodina. Děti se budou bavit u toho, jak je všechno krásně barevné, má to spád a ani chvíli nenudí, dospělí zas u druhého plánu, kterým je velmi jemná parodie na monstrhorory a found footage. Možná, že těchto fórků tu mohlo být i víc, ale ono to zase tak nevadí. Má to slušné tempo, nedrhne to a plyne přesně, jak má. Neoriginální příběh je u animáků asi očekávatelný, takže ho zřejmě nelze moc kritizovat. Malinko horší je to s nezbytným morálním poselstvím, které je ke konci podáváno už moc okatě a otevřeně. Je tu taky až moc postav, takže některá má jen epizodní roličku a pokud by se tu neobjevila, nic zásadního by se nestalo. Ocenit se ale musí zdařilý český dabing, který se se ctí popral s několika evidentně nepřeložitelnými hláškami a také originální a vtipné závěrečné titulky, při nichž prostě nelze odejít. Ve výsledku jde o zdařilou záležitost, která nabízí dost vizuálních nápadů a jen minimum hluchých míst. 70%(30.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace