Zataženo, občas trakaře 2

Oblačno, miestami fašírky 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

• Xmilden

Druhý díl rozhodně nedostahuje úrovně hodně povedené jedničky. Nenechte se proto zmýlit vysokým hodnocením. Dvojka je hodně dětinská a cesta po které se vydalo pokračování mě moc nenadchla. Začátek přitom působil poměrně slibně. Škoda. 45% PS: Na závěr... http://www.youtube.com/watch?v=i0i_vWQhXDw(18.1.2014)

• Chermy

Opět se mi jednou potvrdilo, že je dobré si před filmem přečíst kdo to napsal a kdo to natočil. Tahle sebranka břídilů nemá s původními autory zábavné jedničky nic společného. Maximálně vás tak napadne, jaký potenciál námět měl. Výsledek je ale příšerný a promarněný...(17.10.2013)

Nápady překypující film. Je jich tolik, že by stačily snad na dva samostatné filmy. Koncept z prvního dílu geniálně rozvinut ad absurdum. Jednoznačně animák roku.(31.12.2013)

Jednička byla ujetá a dvojka je přímo šíleně ujetá. Líbil se mi nápad se všemi těmi tvory vzniklými z jídla (hlavni ti podobní dinosaurů byli podaření). Akorát ten záporák byl podle mě celkem průměrný a nezajímavý. Ale jinak to bylo o kapánek slabší než jednička.(6.4.2015)

Konečně animák, který si nechce hrát na něco více. Zataženo, občas trakaře 2 je čistokrevná dobrodružná zábava. Potenciál jedničky se konečně využil na 100 %. Jídlozvířata jsou skvělá (jahůdka vede!), prostředí je krásně rozmanité a postavy plní své role. Viděno v originálním znění, kde mimojiné Neil Patrick Harris mluví opičáka Stevea "Opice!". Hodnocení OST: Mark Mothersbaugh je pro mě celkem neznámé jméno, ale tady udělal dobrou práci. Hudba na poměry animáku je skvělá a pomáhá v akčních i klidných scénách. 7/10(26.1.2014)