Zataženo, občas trakaře 2

Oblačno, miestami fašírky 2

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 95 min

Důstojné pokračování slušné jedničky. Povedené názvy zvířecích jídel, Bobulka taky fajn. "Máslo" - "Margarín" :D(10.1.2014)

Nápady překypující film. Je jich tolik, že by stačily snad na dva samostatné filmy. Koncept z prvního dílu geniálně rozvinut ad absurdum. Jednoznačně animák roku.(31.12.2013)

Jednotka bola perfektná hlavne svojím nápadom a aj keď dvojka nezíva prázdnotou, nie je to cool zábava ako v prvom filme. Oblačno, miestami fašírky 2 majú hlavne nudný a nezáživný príbeh, v ktorom mi nechutí ani ten Hamburger, či dokonca nevonia ani prehnane farebná animácia. Sklamanie. Mark Mothersbaugh tiež nepriniesol nič nové. 60% - 3*(1.3.2014)

Nemohu si pomoci, ale bavil jsem se více než u prvního dílu. Příběh sice obyčejný, ale ten svět byl vytvořený moc pěkně. Párkrát jsem se dokonce pořádně zasmál, originalita je vidět na první pohled. Vizuální stránka se povedla a pro ty nejmenší bude Zataženo občas trakaře 2 větší zážitek než první díl. Snad se ještě dočkám pokračování, protože téma není zdaleka vyčerpané .. 7/10 = 76%(1.3.2014)

Příběh hloupý a nezajímavý, zato se ale příjemně kouká na povedené živé potraviny. Ty rozhodně pobaví a úsměv na tváři vykouzlí.(20.1.2014)

• - Do slovenčiny nadabovali hlavných aktérov Ľuboš Kostelný a Helena Krajčiová. Títo dvaja herci sa už stretli v seriáloch Profesionáli (2008) a Búrlivé víno (2012). (tommy187)

• - Podle filmu vznikla stejnojmenná video hra vytvořená firmou GameMill Entertainmen. Uvedena na trh byla 24. září roku 2013 pro Nintendoo DS a Nintendo 3DS. (Kmotr76)

• - Když je ve 14. minutě zvolen nový "Thinkquanaut", při blahopřání na pódiu vykřikne: "Didgeridoo!" To je jméno australského domorodého hudebního nástroje, což je odkazem na vynálezcův původ. (cze.Oi)