Jako za starejch časů

• USA Stand Up Guys (více)

Ve filmu Jako za starejch časů se pod vedením režiséra Fishera Stevense sešly herecké legendy v rolích stárnoucích gangsterů. Val (Al Pacino) opouští po dlouhých 28 letech vězení a Doc (Christopher Walken) pro něj nachystal oslavu znovu nabyté svobody, během které prožijí to, co někteří obyčejní smrtelníci nestihnou za celý život. K dvojici se v průběhu noci připojí třetí parťák Hirsh (Alan Arkin) a v jejich komediálním, až donkichotském dobrodružství ožívají stará gangsterská pravidla loajality a kodex cti. Úžasnou noční jízdu si užijí naplno, i když - nebo možná právě protože vědí, co přinese ráno. (oficiální text distributora)

Florfila

Tenhle film má skvělou atmosféru. Už v úvodu jsem věděla, že se na to bude dobře koukat. Výborné dialogy, vytříbené herecké výkony. Scénky z bordelu a projev mladé bordel dámy považuji za naprostý unikát. Nikdy bych nevěřila, že tato stará škola bude natolik zábavná. Ale co mě zaujalo nejvíc, je filmový soundtrack. Opravdu stylová záležitost... Takže dobrý... ()

MR007

Poslední filmy Al Pacina, de Nira a dalších pardálů jsou jen jejich ostudou. Nemyslím si že by ke stáru tolik potřebovali peníze, jen jim asi už nikdo nenabízí kvalitní scénáře a oni chtějí do poslední chvíle hrát, což jim nemůžeme mít za zlé. Tento film má špatný námět, scénář, je rutinně a nezajímavě zrežírovaný a herci včetně Pacina hrají podprůměrně. ()

JK-Stinger

Starý papriky naposledy v akci. Bombové setkání ostřílených hereckých es v netradičním, povětšinou konverzačním snímku. Moc povedené, Al to má furt v paži. ()

arcticsky

Prvních asi dvacet minut mě Al Pacino s Walkenem tak akorát srali. Zdálo se, že půjde o nějakou blbou utahanost s nevtipnými řečičkami. Ale nakonec se děj rozjede a celé to docela pěkně graduje. Takže spokojenost.... ()

Illy

Průměrná dědkovská komedie. Herci ok, jen tomu celkově chybí větší šmrnc. Teď nemyslím ty svrasklé xichty a zkroucené oudy, ale scénář! ()

Nolanofil

Mile rád by som dal tomu vyššie hodnotenie, lenže až moc času som pri tom prezýval. Herci samozrejme úžasný, dialógy fajn, len to nemalo šmrnc, respektíve riadny drive, ktorý by tomu dodal gule. I keď chápem že Stevens chcel ísť inou cestou, no na mňa bola až moc.. nudná. ()

Sunny.69

Příjemná a chvílemi i vtipná oddechovka s hezkým závěrem. Jediná chyba filmu je to, že mi vzal spoustu iluzí o A. Pacinovi. :D ()

barteca

Stylově milé good bye od Al Pacina, Christophera Walkena, Alana Arkina. "Říká se, že umíráme dvakrát. Jednou, když opouštíme tělo a podruhé, když poslední člověk, který nás znal, naposled vysloví naše jméno." ()

nessbeal

Ďalšia pecka v mojej filmotéke. Niečo ako toto sa ťažko opisuje. Obsadenie presne podľa môjho vkusu. Fajnšmekri si zgustnú. Old school nikdy nezomrie. Musíš vidieť. ()

Wawer

Film jako ze starejch časů, s excelentními herci (ve Walkenovi to bublá až to vybublá, Pacino z plátna přímo svítí a Arkinovi, tomu stači už je to, že tam je), s dobře napsanými postavami, se zručně natočenou akcí, s vtipnými gagy i silnými scenámi. Film si neklade, žádné velké ambice, jde jen o jednoduchou gangsterku, proto nehrozí ani žádné velké zklamání ani fascinace tvůrčí genialitou. 4* ()

frolish

Pacino aj Walken su fajn a postaraju sa o par dobrych scen, ale slabucky scenar a rezia sa zase postarali o to, ze film aj napriek kratkej stopazi posobi 2x dlhsie ako by mal a okrem neustaleho zakopavania o lacny ustredny motiv sa tam skoro nic nedeje. Striedaju sa dokola 3 lokacie a ked sa aj nieco diat zacne, bohuzial je to bud klise (vnucka), uplne wtf (pohreb) alebo sa to do daneho konceptu jednoducho nehodi (dialnica). Neda sa povedat ze by ma to ani trocha nebavilo, ale ono to bolo cele fakt strasne pomale a bez stavy. 50% ()

joudas

Neuvěřitelně pohodový snímek. Děj si to pomalu šine kupředu, občas pobaví nějakým tím více či méně povedeným vtípkem, občas dokáže i dojmout, na Al Pacina s Walkenem (třetího prakticky neznám) je pořád radost se dívat a sympatická a vždy usměvavá servírka (Addison Timlin) tu radost ještě násobí. Ale myslím si, že je to jeden z těch filmů, který se mi sice při sledování líbí, ale přesto mu něco chybí a za několik dní už si ani nevzpomenu, že jsem ho viděl. ()

dawe787

Čekal jsem od toho více a možná i něco jiného, ale svou danou úroveň to mělo a druhá polovina filmu se dokonce vydařila. ()

warrenur

Jednoducha zapletka, kde si dvaja a neskor traja stary priatelia naposledy uzivaju. Pacino i Walken tu maju hodne dobre hlasky, sem-tam je to riadna parodia. Priemerna oddychovka. ()

Matli

Hvězdička navíc za Pacina a Walkena už jen z principu, jinak v podstatě je to nudný film plný omáčky s kouskem masa na konci a bez přílohy. Občas tam bylo pár dobrých scének a průměrná začla být až poslední půlhodina filmu a závěr taky nic moc. 39% ()

tomo41

"They say we die twice. Once when the breath leaves our body, and once when the last person we know says our name." ()

sadlokan

O něco horší herci by z toho vytřískali trapnou dědkovskou gangsterku.A i tyhle Mistři už jsou tak na hraně.Bejt starej zkrátka neni dobrý,děte s tim do prdele. ()

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky