Sammyho dobrodružství 2

• Česko Sammyho dobrodružství - Útěk z ráje (více)

Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai. Želvy se ovšem jen tak nevzdávají a za pomoci svých mláďátek Rickyho a Elly jsou rozhodnuti dokázat nemožné a dostat se zpět na svobodu. (oficiální text distributora)

Likan7

Jestli mi jednička přišla jako hnusná a nudná pitomost, tak dvojka by se dala nazvat úplně stejně, a přidat "na druhou". Prostě jak by vypadal Nemo, kdyby neměl příběh, animaci, humor a sympatické postavy. ()

dkas

Navazuje na první díl, možná o trochu slabší, ale pořád hezké. A že lidi nevypadají jako lidi? A komu to vadí? Stejně jako první díl, dětem jako cílové skupině to určitě nevadí :) ()

Maniik88

Tak toto bola desná nuda aj z pohľadu detských očí. Pozeral som to s 10 ročnou sesterkou a mala čo robiť aby udržala rozlepené oči. Animačne veľmi pekné, aj postavičky sympatické, ale ináč to bolo 93min takmer o ničom. Ani raz som sa nezasmial nejakému vtipu alebo vtipnej scénke. Veľmi slabé. ()

Scraffy

Prvý diel bol celkom priemerná rozprávka, ale toto je už o niečo horšie. Je to ešte viac roztomilejšie a tým to samozrejme zráža hodnotu. Pre deti v predškolskom veku ako stvorené, ale pre ostatných už moc detinské. ()

ostravak30

Pokračování prvního Sammyho není zase o tolik horší než první díl. Pravda je, že tento chycením v akváriu dějově trochu upadá. Ze všeho tak vyčnívají barvy a krásně vytvořené exteriéry oceánu. A pak hudba. To jsou ty nejlepší devízy snímku. Jinak film nemá zrovna co nabídnout. V tomhle snímku už výrazně chybí to zmiňované dobrodružství... Také humor, tohle děti nemá šanci zaujmout. ()

Sgt.Tracnik odpad!

Proboha hlavně na to neberte děti. Něco tak deprimujícího jsem dlouho neviděl. Pohádky mají být veselé a mají něco dát. Tady si řekli, natočíme něco v 3D a je jedno co tam bude. Moje čtyřletá dcera, která skousne hodně se čtyřikrát rozbrečela, než jsme odešli. Tam nebyla ani jediná pozitivní, natož veselá chvilka. ()

sha.piro

Průměrná pohádka pro děti. Co ale oceňuji je, že tvůrci (filmu i dabingu) nešli cestou moderního vyprávění, při kterém se dětem podsouvají neustálé rvačky, násilí a pitvoření, či sprostá slova. 45% ()

hajner

Tak ako jednotka tam nudná je aj dvojka. Nechápem prečo je tento film tak preceňovaný. Veď tá grafika je lacná a otrasná. ()