Sammyho dobrodružství 2

Sammy's Adventures 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie, 2012, 93 min

• ecceHOMMO

Príšerná nuda....ešte horšie ako jednotka. Velikánske sklamanie.(27.8.2013)

Nenásilná rozprávka pre deti. Deti taketo rozprávky milujú a dospeli to nepochopia lebo už sú dospeli.(31.12.2012)

Film pokračuje presne v duchu prvého dielu, prekvapilo ma ale, že kvalita animácia je rovnaká ako spred 2 rokov, aj čo sa týka sympatičnosti postavičiek. Príbehovo je to možno ešte pre menšie deti, ako prvý diel. Na druhej strane, animák obsahuje viac vtipu a napätia, aj ked len takého infantilného, ale ráta sa to. Hodnotenie: 55%(9.1.2014)

Čakal som možno o kus viac ale som si istý, že by to deti zabavilo minimálne tri krát viac ako mňa. Je to o zvieratkách, je to pekné, milé a celé to beží v peknom prostredí. Určite sa oplatí vidieť hlavne ak máte deti, ktoré neviete ako zabaviť. Myslím si, že tu netreba priveľmi rozoberať príbeh a podobné veci, ktoré sú pri podobných animovaných filmoch nepodstatné.(20.8.2013)

Znám mnohem více povedených animáků, tento mě zase tak moc nezaujal. 50%(21.12.2012)