Sammyho dobrodružství 2

Sammy 2

Sammyho dobrodružstvá 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA / Francie, 2012, 93 min

Jednička byla o něco lepší, dvojka už je o mnoho let později kdy Sammy vyrostl a už má i vnoučata... Mělo to dost chyb a pro děti to podle mě úplně nebylo, když tam sežrali dva mořské živočichy, kteří byly strašně moc miloučcí ... HODNOCENÍ: 45% (3*)(27.8.2013)

Takové komornější, úspornější pokračování odehrávající se především ve velkém akvárku bez nějakých lepších okamžiků s tlacháním o ničem.(8.9.2013)

Čakal som možno o kus viac ale som si istý, že by to deti zabavilo minimálne tri krát viac ako mňa. Je to o zvieratkách, je to pekné, milé a celé to beží v peknom prostredí. Určite sa oplatí vidieť hlavne ak máte deti, ktoré neviete ako zabaviť. Myslím si, že tu netreba priveľmi rozoberať príbeh a podobné veci, ktoré sú pri podobných animovaných filmoch nepodstatné.(20.8.2013)

Nenásilná rozprávka pre deti. Deti taketo rozprávky milujú a dospeli to nepochopia lebo už sú dospeli.(31.12.2012)

Na to, že je to pohádka pro děti mi to přišlo až moc dospělácké...ale provedení želviček, ryb a prostředí krásné.. :)(24.2.2013)