Sammyho dobrodružství 2

Sammy 2

Sammyho dobrodružstvá 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA / Francie, 2012, 93 min

Na to, že je to pohádka pro děti mi to přišlo až moc dospělácké...ale provedení želviček, ryb a prostředí krásné.. :)(24.2.2013)

Film pokračuje presne v duchu prvého dielu, prekvapilo ma ale, že kvalita animácia je rovnaká ako spred 2 rokov, aj čo sa týka sympatičnosti postavičiek. Príbehovo je to možno ešte pre menšie deti, ako prvý diel. Na druhej strane, animák obsahuje viac vtipu a napätia, aj ked len takého infantilného, ale ráta sa to. Hodnotenie: 55%(9.1.2014)

Takové komornější, úspornější pokračování odehrávající se především ve velkém akvárku bez nějakých lepších okamžiků s tlacháním o ničem.(8.9.2013)

Znám mnohem více povedených animáků, tento mě zase tak moc nezaujal. 50%(21.12.2012)

Velmi hezky udělané 3D,příběh trochu slabší,ale je to evropská pohádka a směle se může přidat do konkurence posledních Disneyovek.(6.1.2013)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

• - Alternatívnymi názvami filmu boli aj názvy A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise či Sammy's Great Escape. (MikaelSVK)