Jessabelle

• Česko Jessabelle: V tváři démona (více)

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí. (Forum Film CZ)

elanista1

Žeby bola až taká núdza o kvalitné filmy, aby sa takéto niečo dostalo do kín? Toto je jeden obyčajný, priemerný horor, v ktorom sa skoro celý čas nič nedeje, a v ktorom nie je náznak strašidelnej atmosféry. A tie všetky kazety, posadnuté domy s duchmi a "prekvapivé" pointy si už môžu strčiť do riti. Ak by som mal za toto platiť vstupné 5€, tak ich radšej odhodím do koša. ()

Nowasek22

V tomto "horroru" budete postrádat asi cokoli, co by mělo něco společného se slovem originalita. Většina scén je dost ohraných, lekačky jsou hodně předvídatelné a celkový děj je velký stereotyp - stěhování, nehoda, drtivá většina scén odehrávajících se v noci atd.. No, čekal jsem rozhodně víc. Nebýt okouzlující Sarah Snook, asi byl dal menší hodnocení. ()

Prochy84

Sice trošku vykradenej Klíč, ale já mám filmy tohoto typu rád. Malinko klišoidní, ale jako celek fungoval dobře. Neokoukaní herci tisíckrát lepší než nudný Šíja la Blaf a hlavní bylo, že jsem se bavil. ()

Lula.cz

Nedotažené do konce. Mohlo to být mnohem lepší, ale to by si tvůrci museli dát práci, třeba rozvinout více voodoo koncept nebo pokračovat v příběhu a neutnout ho tak nesmyslně. Snažili se o otevřený konec, ale akorát to zazdili. Čekala jsem, že se taky víc dozvím o otci, to jeho podivné chování stálo přece za větší vysvětlení. Tenhle typ hororu se přesně bude vyjímat na nějakém televizním programu, kde z něj budou dělat megafilm. ()

ynnel

Nevím, co tu všichni proti tomu mají, ale já se bála. Mé očekávání to splnilo a film se mi líbil. Doufám, že bude pokračování... ()

blondboss

Priznám sa, že som trošku neveril hodnoteniam, ale po zhliadnutí musím povedať, že som bol svedkom vážne chabého pokusu o duchársky horor. Obzvlášť keď sa zamyslíme nad tým množstvom podobných filmov, ktoré teraz vzniká, tak toto tvorcovia naozaj buď účelne odflákli alebo sú čistí babráci. Keďže som si zapamätal tuším jednu scénu, kde som sa fakt zľakol, nemôžem dať viac ako dve hviezdičky. A okrem toho, Sarah Snook som neuveril jedinú repliku. Veľmi slabý horor. 40 % ()

Spilif

Nic jsem od tohohle filmu nečekal a vlastně to nic jsem dostal, ale i přes to že ve filmu není nic nové asi čtyřikrát ,to možná přehání se mi dostal takovej ten příjemnej pocit mrazení a úzkosti. Prostě to proč člověk na tyhle filmy kouká... Jen musím konstatovat že Jessabelle je film který je spíš takovej koktejl všeho viděného. A už příjezd na otcovu farmu mě v tom jen utvrdil, rodinný dům ve stylu ale amerika na pohled pohledné sídlo a uvnitř ponurý tmavý nijak neudržovaný pavilon strachu. Takže klasika... No nevím opravdovím fandům žánru to možná za zhlédnutí stát bude ale to je tak celé, jestli na to bude někdo koukat s tím že vau to bude pecka bude zklamán a jestli jen chcete zažít právě to zamrazení sice jen v omezeným počtu tak si Jessabelle pusťte ;). ()

moviefan4

Trailer mi vnukól nápad že by tento film mohol byť dobrý horor s dobrou atmoškou. Škoda že tomu tak nebolo pár hororvých scén a inak to bolo riešenie rodinných problemov. Nič moc, jeden krát a stačilo. ()

J.Mayen

Koukatelny, atmosfera nebyla ukazkova,ale obcas prejela husina po tele, cekal jsem podle zdejsiho hodnoceni totalni katastrofu,ale urcite bych se na film nekdy podival znovu. Zklamal me konec filmu. ()

jkpj22

Snaha tu byla, ale výsledný efekt zdaleka neodpovídá potenciálu, který tento film měl.... chyběly mi tu pořádné lekačky (jak říkám, snaha však byla), nějaká hutnější atmosféra a všudypřítomný strach. Dávám solidní dvě hvězdy, na tři tento film však bohužel nemá. ()

ifca88

Když jsem viděla místní nízké hodnocení, přemýšlela jsem, jestli film vůbec zhlédnout, ale protože jsem nic lepšího v záloze neměla, tak jsem tomu dala šanci...a udělala jsem dobře. Mně se tenhle horor líbil, lekačky fungovaly, hlavní představitelka sympatická a SPOILER pointa stejná jako ve skeleton key, který považuju za jeden z nejlepších hororů s touto tematikou KONEC SPOILERU. Za mě 65%, ale protože mi místní hodnocení přijde fakt směšně nízké (zvlášť ve srovnání s letošní velmi slabou úrodou dobrých hororů) dávám 4 hvězdy. ()

Rodriguess

Take to bolo az velmi kludne na horor, stale sa len dej akoby rozbiehal a tam to aj skoncilo, aspon zaver mierne prekvapil ale inak nic moc.. ()

ProfiDivak

Aj ja ľahko nadhodnotím, som len občasným hororovým konzumentom (s mierou a rozumom- od 18 rokov) a na hororové klišé jednoducho nemám výcvik. Aj vďaka tomu tieto filmy nehodnotím podľa žiadneho certifikátu kvality, ale podľa zážitku a vecí, ktoré vo mne otvoria. ()

mucho3

Zcela zbytečný kousek,vykrádačka jak vyšitá.....možná tak dvě scény ušly,ale kvůli tomu do kina,néé.. ()

linger

Slabucke, zo zaciatku mozno par mrazivejsich momentov (prehravanie starych kaziet), ale potom to napatie nejak klesne na uroven sledovania televiznych novin. Hlavna hrdinka posobi ako strasna hus, co si cely cas poriadne neuvedomuje, co sa deje, ale fakt je, ze vystrihy ma pekne. Scenar nedotiahnuty, u mna by trochu pomohol malinko odlisny zaver - keby hrdinka opat chodila. ()

Ace.A.T.L.

Tak po Annabelle a Ouija, bylo tohle další zklamání. Mělo to krapet víc toho duchařskýho nádechu, za čož jsem opravdu rád, ale ve finále jsem si z toho neodnesl žádný nadšení. Scény, který mohly bejt lekací se neodehrály a scény, který byly lekací byly předvídatelný. Celkově už nemá co překvapit. Je to škoda, protože scénář má potenciál. Jen to měl zpracovat někdo jinej. Za mě 2*, NEDOPORUČUJU, ale s velikánskou rezervou se podívat můžete. ()

Tomko87 odpad!

Ak toto je horor, tak ja som vyšportovaný blonďatý atlét. Dakedy ma až zaráža, čoho všetkého sú tvorcovia schopný vypustiť do sveta, aby im to zarobilo nejaké to euríčko. Až na jednu scénu nuda k posratiu. Idem sa zbesnieť, keď vidím pekné červenovlásky, no táto bola pekelne nesympatická. Bola snaha o nečakanú pointu, ale to by som nemal vydieť starší film Kľúč s Kate Hudson. Áno až na pár výnimiek, žáner horor už stráca na kvalite . ()