Nymfomanka, část II.

• Dánsko Nymph()maniac: Volume II (více)

Nymfomanka Joe pokračuje v líčení svých životních osudů v bytě svého zachránce Seligmana. Pomůže jí vzpomínání na hledání orgasmu, vztah se sadistou, potrat či kriminální minulost najít konečně klid? A jak její otevřená zpověď ovlivní chování jejího posluchače, stárnoucího panice? Druhá část posledního příběhu z Trierovy „trilogie deprese“ opět mísí provokativní témata, explicitní záběry a odkazy na vysoké umění. (Aerofilms)

Lothar

Ak tvorcovia chceli spravit film bez jedinej vzrusujucej sceny - tak to sa im podarilo. Dufam ze sa podarilo odradit aj nejednu zenu od interupcie. ()

CSGoddess odpad!

Nechápu že nějaký dánský pomatenec může točit takový shity a půlka planety mu to žere jak novou čokoládu od Orionu. A kritici pějí ódy na další polodementní zvrácenost co vyblil do světa. A já jsem zena co fakt nepotřebuje vidět nějakou hnusnou vyjebanou blbku souložit s kdejakým kojotem aby si ujasnila svojí sexualitu a jak a s kým šukat. Pravidelná masturbace od mých 10 let mi v tomhle dala lepší základy než takhle předlouhá nesmyslná rádoby šokantni kundovina. ()

peproch

Druhému dílu Nymfonaky vyčítám nadbytečnou otevřenost bdsm scén avšak konečně jsem se dočkala dramatu a zápletky.  Morální otázky a argumenty jsou opravdu namístě a kladu si otázku, jestli byla vůbec první část nutná, jestli nebyla jen exhibicí, bez které by se druhá část docela dobře obešla a fungovala jen jako kasovní stych, protože erotika je přitažlivá vždy, i když je pitomá. ()

mich.chudy

Je to již další dobu, co jsem oba díly viděl. Ale spíš než zpověď, je to taky příběh o ženě co soustavně ubližuje a využívá lidi kolem sebe. Je jedno, jestli z důvodu nemoci nebo vlastní vůle. Staví sebe na první místo. Závěr se dá také chápat tak, že využila (i když ne sexuálně) i poslední oporu kterou mohla ve svém životě mít, jen aby uvolnila svému svědomí. Využila dobrotu muže, který možná překročil lajnu, ale jen proto, že k tomu byl dohnán. Kulku si v tomhle příběhu zasloužil někdo jiný. ()