Země dinosaurů

Don Bluth

Stu Krieger

James Horner

Steven Spielberg

Bože, pri tomto som taaaaaaaaakto reval! ;-) nezabudnuteľný animáčikk! 90%.(9.5.2006)

Pro nejmenší naprosto dokonalé.(17.3.2014)

Rozpočet $12,3miliónaTržby USA $48,092,846Tržby Celosvetovo $84,460,846║ Putovanie s dinosaurami v kreslenej podobe prináša pekný príbeh o priateľstve a vzájomnej pomoci. Rozprávku som videl aj dávnejšie a tak som si po dlhšej dobe pripomenul aké čaro mala tvorba 80.rokov. /70%/(15.3.2009)

Pro mě v dětství neskutečně smutná pohádka s dojemným koncem. Nyní jsem v ní už schopná vidět celkem umně zobrazenou látku o toleranci mezi rasami a národy ("trojrožci se nikdy nebaví s dlouhokrky" - ať to zní jakkoli vtipně, je to tak), síle kamarádství a nutnosti jít si za svým snem, ať už je cesta k němu sebetěžší. To vše zpracované pro dětskou hlavu - a tudíž tentokrát, po letech, už mi to samozřejmě nedalo tolik, jako kdysi - a pochybuji, že ještě někdy uskutečním třetí zhlédnutí. Avšak pro děti je to takřka ideální, krásná a poučná podívaná a já z nostalgie nechám plný počet.(9.4.2007)

Neuvěřitelně napínavé, zábavné, rozkošné (!) a poutavé! No prostě animovaná pecka, navíc ve velmi exotickém prostředí s neobvyklými hrdiny.(9.11.2009)