Země dinosaurů

Don Bluth

Stu Krieger

James Horner

Steven Spielberg

Rozprávka o dinosauroch mi padla vhod, lebo ako malý som sa o ne zaujímal. Táto rozprávka ma však nezaujala, ani neviem prečo. Možno mi to prišlo až príliš infantilné už vtedy. Dej, postavy a príbeh, to všetko bolo také priemerné, ale na druhej strane pohodové.(20.2.2012)

Asi jsem prostě citlivka, ale tenhle film mne vždy jako malou rozbrečel. A i teď mi slza padá při opakovaném shlédnutí, asi po osmi letech.(26.5.2014)

Velmi povedené a nádherné.(9.4.2013)

Pohádka mého dětství. To ona mě přivedla k dinosaurům. Proto jsem si místo s panenkami Barbie hrála s maličkými figurkami dino (uměla jsem je všechny pojmenovat, i výšku, váhu, délku, zařazení...) a stavěla jim Velké údolí z kamenů a modelíny. Nádherný film plný přátelství, lásky, dobrodružství a obrovské odvahy s překrásným českým dabingem daleko předčící originál. i ted mě dohání k slzám a ani nevím proč. Možná je to tou hudbou, vzpomíkami...nevím. Ale je to nádherné(14.10.2008)

Film mého dětství, který jsem ztratil a po letech ho zase našel. Tímto chci vyjádřit dík společnosti Universal, že toto dílko vydala na DVD.(22.9.2005)