Země dinosaurů

Don Bluth

Stu Krieger

James Horner

Steven Spielberg

Produkce Lucas, Spielberg, Marshall...to nemohlo dopadnout lépe...můj nejoblíbenější kreslený filmeček. 90%(27.5.2008)

Film môjho detstva s nekonečným množstvom pokračovaní a dozaista predloha pre Ice Age. Direct to video pokračovania ma ale paradoxne bavili viac ako spielbergovská jednotka.(30.12.2012)

Pohádka mého dětství. To ona mě přivedla k dinosaurům. Proto jsem si místo s panenkami Barbie hrála s maličkými figurkami dino (uměla jsem je všechny pojmenovat, i výšku, váhu, délku, zařazení...) a stavěla jim Velké údolí z kamenů a modelíny. Nádherný film plný přátelství, lásky, dobrodružství a obrovské odvahy s překrásným českým dabingem daleko předčící originál. i ted mě dohání k slzám a ani nevím proč. Možná je to tou hudbou, vzpomíkami...nevím. Ale je to nádherné(14.10.2008)

Otravný dabing po roce 2000, pohádka spíš fakt jen pro mrňousky nebo ty, kterým nebude vadit neustálé vyřvávání jmen jako Nožička.(17.1.2014)

Rozpočet $12,3miliónaTržby USA $48,092,846Tržby Celosvetovo $84,460,846║ Putovanie s dinosaurami v kreslenej podobe prináša pekný príbeh o priateľstve a vzájomnej pomoci. Rozprávku som videl aj dávnejšie a tak som si po dlhšej dobe pripomenul aké čaro mala tvorba 80.rokov. /70%/(15.3.2009)