Země dinosaurů

Don Bluth

Stu Krieger

James Horner

Steven Spielberg

Film môjho detstva s nekonečným množstvom pokračovaní a dozaista predloha pre Ice Age. Direct to video pokračovania ma ale paradoxne bavili viac ako spielbergovská jednotka.(30.12.2012)

Nádherná pohádka, kterou musím co nejdříve sehnat a pustit svým dětem (tedy tomu mladšímu až za pár let). Úžasně udělaný film vzbudí v divákovi spoustu emocí i svým citlivě zpracovaným příběhem i milou hudbou. Snad nikdy se mi u kresleného filmu tak nesvíralo nitro - a to jsem to viděl už jako dospělý...(10.4.2007)

Asi jsem prostě citlivka, ale tenhle film mne vždy jako malou rozbrečel. A i teď mi slza padá při opakovaném shlédnutí, asi po osmi letech.(26.5.2014)

Faktem je, že je to dobře naanimované a také to vykreslení charakteru postav je dobré, ale příběh není pro mě zase tak hezký a děj jakoby se hýbal strašně pomalu. Chvílemi to bylo zábávné, chvílemi jsem se nemohl dočkat konce. Ten přišel ve chvíli, kdy jsem to opravdu nečekal.(27.12.2008)

Krásny animák pre tých úplne najmenších. Jednoduchý príbeh plný hravosti a poetiky s prekrásnou hudbou a na dobu vzniku uchádzajúcou animáciou. 90%(1.3.2009)