Příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Špičkový neurochirurg utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr a jeho horkokrevný bratr, který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka. Jejich osudy se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků, kamarádů, všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák... (Bontonfilm)

JerryPilsen

Dějiny jedné rodiny v jednom večeru.Po přežití první půlky je druhá už o dost záživnější.A ikdyž některým scénám je ledasco vyčíst,myšlenku to má. ()

Darinesss

Musím podotknout, že na český film je to hodně povedený snímek, který, kdyby tam hráli cizí herci, bych si myslela, že je to hollywoodský film. Obsazení nemohlo být lepší, Vetchého jsem si navíc zamilovala ještě více. Klobouček. ()

doublefish

Mám pocit, že se to moc nepovedlo a když o tom přemýšlím, tak ono asi ani nemohlo. Moc jsem si z toho filmu nevzal, poselství - jestli nějaké bylo - jsem nepochopil. Scénárista tak nějak chtěl semlet všechno a logicky - vyšlo z toho málo. Líbili se mi vynikajicí pánové Vetchý, Taclík, Mádl a dámy Janžurová a Vilhelmová. Dejte jim jakoukoli roli a zahrajou ji par exellence, ale z h*vna uherák neuděláš, i když jsi pan herec nebo paní herečka. ()

eoj

Říkal jsem si, jestli už scénář byl tak špatný, nebo to pokazil až režisér - a ono je to jedno, neboť režisér a scénárista jedno jsou a víme tedy kdo je vinen. ()

kecal

Terezka Voříšková má sice krásnou prdelku, ale film stál za hovno. Nechápu, jak může veřejnoprávní televize financovat něco takového! Ten scénář vypadal jak prvotina, nějakého puboše ze základní školy. Chtěl sem tu ještě zvlášť pochválit práci režiséra, který s hromadou dobrých herců dokázal vytvořit pičovinu, ale on je to ten samý člověk. Naprosto nechápu neustálou snahu českých tvůrců o natáčení akčních scén, když je celosvětově známé, že sme v tom totální břídilové. Zase to působilo naprosto směšně. Prosím vás obloukem se vyhýbejte všemu co by se jen zdaleka přibližovalo něčemu akčnímu! A doufám že tenhle patlal už nikdy nedostane příležitost projebat další peníze daňových poplatníků!!!! ()

dead.meat

Promarněná šance. Z tohohle námětuby se dalo vykřesat parádní drama o konflitku dvou znesvářených bratrech, o nelehkém začlenění vracejícího se válečného veterána z mise. S takovými hereckými esy jako Vetchý, Janžurová, Mádl Hádek... škoda mluvit.. Varováním mohlo výt, že záštitu nad filmem převzal bývalý ministr obrany Alexandr "Promopro" Vondra. ()

ToddB odpad!

Z tohoto filmu jsem viděl jen posledních 5 minut ... na tom operačním sále ... ale řeknu vám, že dlouho jsem se tak nenasmál :-D ()

Rider@

Jedna * navíc za vizuální stránku a obsazení, ale jinak mě nenapadá jiná možnost, než-li že autoři při přípravě a natáčení intenzivně hulili to co Hádek s Mádlem pěstovali u sebe v kutlochu, škoda :-(. ()

stanslon odpad!

Skoro do poslední chvíle jsem věřil, že to až taková kokotina nebude. Díky stavbě filmu, ještě když dostala tu kulku, že to je nějaká fikce. Ale byla (to kokotina). Kvůli tomu lítali do Afganistánu s ministry a premiérem? Kašparovský, do koho to pánbů mozek vložil? A kdo vám ho pane scenáristrežisére vymyl? Z filmu jsem si odnesl nad jen to, že Voříšková má dost chlapecký nohy, Langmajer už asi nikoho než proutníky hrát nebude a Vetchý zahraje všechny přiblblý svalovce co mu nabídnou. No snad jen že Mádl zahraje dokonale i magora a tím si to u mne spravil. ()

ekg1

Možná byla prvotní myšlenka dobrá, ale bohužel se to celé vymklo a vznikla parodie na možná i vážné téma. Celé je to strašně nepravděpodobné a uspěchané, za pozornost tak vlastně nakonec stojí jen některé herecké výkony. ()

luno

Asi jsem nějaká vadná, ale docela dlouho mi trvalo, než jsem pochopila, kdo je kdo. A dost mi vadilo to neustálé střídání scén - připadalo mi, jako bych se dívala na reklamy, jen jsem nevěděla na co. Ty 2 hvězdičky jsou za Mádla a Remundovou. ()

Honey007 odpad!

Začátek vypadal docela slibně, docela vtipná honička na náměstí Republiky, rýsující se psychologická kresba ztroskotaného vojáka po misi v Afgánistánu (rozmáchlá výprava přímo z afgánské pouště slibovala hodně), Jirka Mádl v roli retarda bez domova. Ale s postupujícím "příběhem" je to větší a větší katastrofa. Myslím, že v tomto případě byl velký rozpočet rozhodně na škodu - film plný hvězd, ale bez scénáře a bez režie. Místo poenty vlastně úplně nesmyslně "vymře" většina hlavních postav. Tohle je opravdu velký červený vykřičník českého filmu, takhle rozhodně ne! ()

sbinda

V tom filmu žádná z postav nebyla při smyslech. Proč ne. Miliard dějových liniíí, jejich roztříštěnost a retrospektiva. Proč ne. Bohužel to nikdo z autorů nebyl schopnej dát dohromady a smysluplně prodat i náročnému divákovi. Viděl jsem tam výborné momenty (začátek děje,Taclík, pozadí těhotenství z minulosti, nadstandardní kamera a střih), ale ten konec byla pí****a vysokého ražení. Dokonalá slátanina za 25%. ()

quido.morava

Podle hereckého obsazení jsem očekával alespoň něco průměrného, ne-li lepšího... Bohužel, s hereckými výkony - a to vůbec nebyly špatné, přičemž výběr herců byl zde asi jediným dobrým počinem režiséra - to celé začíná i padá, což ale je poněkud málo. Byť bylo asi původním záměrem natočit kvalitní moderní psychodrama s thrillerově pojatým dějem, jež má být zřejmě podtrhnutý neutěšeným osudem všech postav, vyšel z toho jen děsivý chaos se sice dobře zahranými, ale jinak zcela nereálnými postavami se sklonem k depresím a nelogicky nihilistickým jednáním - a výsledkem je, že veškerá deprese pak padne na diváka. Jedná se o dílo, kde vévodí naprosto chaotický, nerytmický scénář, doplněný režisérskou neschopností jakkoli uvést i dokončit scénu, časové vrstvy se lámou vždy ve zcela nevhodném okamžiku a dělají z děje nepochopitelnou slátaninu. A o komedii tu už vůbec nemůže být řeč. Měl jsem několikrát co dělat, abych to nevypnul. Body jen za herecké výkony, zejména Jirky Mádla. ()

BigRunner

Celkově hodnotím - dobří herci, dobře odehrané, ale ten scénař katastrofa. Víc než 2 hvězdy nemohu. Pro mě ztráta času. ()

BStone odpad!

Co je moc, to je moc. Na tomto snímku je vidět, že i naprostá impotence může mít svůj vrchol. Hromada naprosto stupidních, depresivních sraček. Pan režisér by se měl jednoznačně léčit... ()